Archív článkov

2007200820092010201120122013201420152016201720182019
januárfebruármarecaprílmájjún
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

Vypisuju posledných 30 článkov.

27.6.Príprava | Na úvod prípravy vysoké víťazstvo proti maďarskému ETO FCGYO - TRE 0:4, 0.kolo | astnAS Trenčín vyhral prvý prípravný zápas pred štartom ročníka 2019/2020, keď v maďarskom Lipóte zdolal druholigový Győri ETO FC 4:0 (2:0).
26.6.ASTV | Záznam z prípravného zápasu proti Győri ETO FCastvASTV vám prináša záznam z prípravného zápasu Győri ETO FC - AS Trenčín (0:4).
26.6.A-tím | Koolwijk sa vrátil do AS TrenčínastnTridsaťtriročný veterán Ryan Koolwijk sa po troch rokoch v najvyššej holandskej súťaži vracia do AS Trenčín. S klubom podpísal kontrakt na jeden rok. Pod Čákovým hradom pôsobil počas našich doposiaľ najúspešnejších sezón, keď bol pri oboch ziskoch titulu majstra Slovenska a dvoch triumfoch v Slovnaft Cupe.
24.6.A-tím | V realizačnom tíme Ančic a HanekastnRealizačný tím AS Trenčín pre nadchádzajúci ročník začína dostávať definitívnu podobu. K trénerovi Matthiasovi Kohlerovi pribudla dvojica Juraj Ančic a Michal Hanek. Obaja majú spoločnú nielen reprezentačnú, ale aj trenčiansku futbalovú minulosť.
21.6.Hviezdy deťom | Poznáme program, urobte si plán na 23. júnaastnHviezdy deťom vyčarili počas predchádzajúcich desiatich rokov nespočetnému množstvu detí úsmev na tvári. Potešili ich a inšpirovali stretnutiami so športovými idolmi. Navyše, stovkám detí a mladých ľudí skvalitnilo a spríjemnilo životy prostredníctvom podpory partnerov projektu. Ani tentoraz to nebude inak. Preto príďte a podporte aj svojou účasťou dobrú myšlienku. Stretneme sa v nedeľu 23. júna v Hoss Sport Center v Trenčíne.
21.6.A-tím | Mance mieri do chorvátskeho OsijekuastnAntonio Mance definitívne opúšťa náš klub. Po polročnom hosťovaní vo francúzskom FC Nantes prestúpil do chorvátskeho NK Osijek. Tretí tímom minulého ročníka najvyššej chorvátskej súťaže čaká kvalifikačná fáza Európskej ligy.
21.6.Hviezdy deťom | Hviezdy privedú do Trenčína ďalšie veľké hviezdyastnNajväčšie športovo-charitatívne podujatí na Slovensku Hviezdy deťom pozná zloženie kvarteta tímov osobností. V nedeľu 23. júna sa v priestoroch Hoss Sport Center v Trenčíne predstaví opäť exkluzívna spoločnosť. Aj tentoraz vás čakajú súboje štyroch tímov v plážovom futbale a plážovom volejbale.
20.6.Hádzaná | Mládežnícke tímy získali niekoľko cenných kovovastnHádzanárky HK AS Trenčín majú za sebou vydarený ročník napriek všetkými kategóriami. Výnimkou neboli v ročníku 2018/2019 ani medailové priečky. Viac sa dozviete v nasledujúcom prehľade uplynulých dvanástich mesiacov z pohľadu nádejných hádzanárok patriacich pod krídla Asociácie športov.
20.6.Fanúšikovia | Fanshop v Maxe končí, zľavy až do výšky 50%astnAS Trenčín zatvára svoj fanshop v priestoroch obchodného centra Max. Pri tejto príležitosti sme pre vás pripravili výpredaj skladových zásob so zľavou až do výšky 50% na vybraný tovar.
19.6.Depetris | Som naspäť doma, teším sa a som rádastnArgentínsky kanonier David Depetris sa po necelých siedmich rokoch vrátil do AS Trenčín. Klubu, v ktorom začal svoju futbalovú kariéru na starom kontinente, sa upísal na jeden a pol roka. “
19.6.ASTV | Štart letnej prípravy objektívom kamery ASTVastvASTV vám prináša reportáž z prvého tréningu v úvode letnej prípravy 2019.
19.6.ASTV | Peter Kleščík pred štartom letnej prípravyastvASTV vám prináša rozhovor médií s kapitánom AS Trenčín Petrom Kleščíkom pred štartom letnej prípravy.
18.6.ASTV | Róbert Rybníček pred štartom letnej prípravyastvASTV vám prináša rozhovor médií s generálnym manažérom AS Trenčín Róbertom Rybníčkom pred štartom letnej prípravy.
18.6.A-tím | Odštartovala príprava na novú sezónuastnAS Trenčín pod vedením Matthiasa Kohlera odštartoval prípravu na novú sezónu Fortuna ligy. Zatiaľ neúplný realizačný tím mal k dispozícii troch brankárov a dvadsaťpäť hráčov do poľa.
17.6.A-tím | Reuben Yem do KAA GentastnReuben Yem prestúpil do belgického tímu KAA Gent. Nigérijský obranca prišiel do AS Trenčín v lete minulého roka po polročnom pôsobení v Interi Bratislava. Ihneď sa zaradil medzi opory mužstva. V ročníku 2018/2019 sa stal držiteľom trofeje pre hráča roka v klubovej ankete Hviezdy AS Trenčín.
15.6.Ženy | Dievčatá vstupujú do ďalšej baráže o prvú liguastnŽeny AS Trenčín čaká v krátkom čase už tretia baráž o postup do najvyššej súťaže. Ako víťazky B-skupiny druhej ligy budú bojovať v nedeľu proti Union Nové Zámky a v stredu proti FK Poprad o jedinú miestenku do najvyššej súťaže.
14.6.FL | Ligu odštartujeme 20. júla na ZáhoríastnŽreb nového ročníka Fortuna ligy nám v prvom kole súťaže prisúdil za súpera FK Senica. Stretnutie na ihrisku súpera odohráme v sobotu 20. júla.
14.6.FL | Jeseň odohráme na štadióne v ŽilineastnFutbalový klub AS Trenčín odohrá všetky domáce zápasy jesennej časti nadchádzajúceho ročníka Fortuna ligy na štadióne MŠK Žilina. Rozhodnutie klubu definitívne schválilo štvrtkové zasadnutie Únie ligových klubov v Bratislave.
13.6.FL | Paur, Van Arnhem a Belic skončili v AS TrenčínastnPred štartom prípravy na nový ročník Fortuna ligy sa kryštalizujú zmeny v kádri a realizačnom tíme prvého mužstva AS Trenčín. Dnes je definitívne, že mužstvo opustia stredopoliari Jakub Paur a Philippe van Arnhem. V pozícii trénera brankárov nebude pokračovať Tomáš Belic. Všetkým trom sa skončila platnosť kontraktov.
12.6.TiMS | Macháčik ďalší hráč mesiaca na tréningu s prvým tímomastnĎalším „Mládežníckym hráčom mesiaca AS Trenčín“ sa stal Patrik Macháčik z tímu do pätnásť rokov. V úspešnom projekte, ktorý odštartoval pred siedmimi rokmi, sme ocenili už niekoľko desiatok hráčov a hráčok z našej akadémie - This is my sen Academy.
11.6.A-tím | Vrcholom prípravy zápas proti AEK Atény, pribudol GyörastnAS Trenčín absolvuje počas prípravného obdobia na nový ročník Fortuna ligy šesť alebo sedem prípravných zápasov. Všetky odohráme mimo nášho regiónu.
10.6.Florbal | FBK má za sebou najúspešnejší rok v históriiastnFlorbalový klub AS Trenčín má za sebou najúspešnejšiu sezónu vo svojej už trinásť rokov trvajúcej histórii. Muži sa premiérovo stali majstrami Slovenska, keď vo finále zdolali šampióna Tsunami Záhorská Bystrica.
7.6.ASTN Awards | Hráčom roka Yem, mladou hviezdou ChudýastnAS Trenčín pripravil deviatu edíciu výročného oceňovania najlepších hráčov klubu pod názvom „Hviezdy AS Trenčín 2019“. Rovnako ako pred rokom, aj tentoraz sme pripravili slávnostné popoludnie, ktorého sa okrem členov prvého mužstva a najlepších mladých hráčov klubu zúčastnili aj tréneri mládežníckych tímov nášho klubu a rodičia ocenených hráčov This is my sen Academy.
7.6.ASTV | Zápasový film z odvetného stretnutia proti PopraduastnASTV vám prináša zápasový film z odvetného stretnutia baráže o Fortuna ligu proti FK Poprad (4:1).
6.6.ASTV | Erik Hurný strelil gól mesiaca aprílastvASTV vám prináša meno víťaza aprílovej edície ankety o najkrajší gól v podaní strelcov AS Trenčín. Svojimi hlasmi ste rozhodli, že gól mesiaca strelil Erik Hurný z tímu U17. Víťaz získal cenu od partnera projektu siete rýchleho občerstvenia Kebabizňa.
6.6.Hviezdy deťom | Stretneme sa 23. júna v Hoss Sport Center, príde aj hokejový MacejkoastnJedno z najväčších športovo-charitatívnych podujatí na Slovensku vstupuje do druhého desaťročia svojej existencie. Akcia Hviezdy deťom organizovaná klubom AS Trenčín zažije v nedeľu 23. júna svoje jedenáste pokračovanie. Osobnosti slovenského športu a spoločenského života môžete stretnúť v priestoroch Hoss Sport Centra v Trenčíne.
4.6.Baráž | Corrynov kariérny zásah, Šemrinec ďakuje za impulz Galádovitasr, astn„V záverečných dvadsiatich minútach sme sa neuveriteľne zomkli,“ povedal Peter Kleščík po zápase, ktorý rozhodol o zotrvaní AS Trenčín v najvyššej súťaži. „Určite bolo cítiť veľké vydýchnutie. Posledné dni boli náročné.“
3.6.Fotogaléria | Odvetný barážový zápas proti PopraduastnFotogaléria zo stretnutia odvety baráže o Fortuna ligu proti FK Poprad (4:1).
3.6.ASTV | Zostrih zo zápasu odvety baráže proti PopraduastvASTV vám prináša zostrih zo zápasu Fortuna ligy AS Trenčín - FK Poprad (4:1).
3.6.ASTV | Tlačová konferencia po odvete baráže proti PopraduTRE - POP 4:1, 34.kolo | astvASTV vám prináša tlačovú konferenciu po odvetnom zápase baráže o Fortuna ligu AS Trenčín - FK Poprad (4:1).
orion tip adidas
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  McDonalds  Edart
 Mercedes Benz  Corgoň  Smoker  SWAN  Machunka  VRM  slovlak