Archív článkov

20072008200920102011201220132014201520162017201820192020
januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

Vypisuju posledných 30 článkov.

8.8.FL | Ani dvojgólové vedenie nestačilo na tri bodyRUZ - TRE 2:2, 1.kolo | tasrZverenci trénera Stijna Vrevena remizovali v zápase úvodného kola Fortuna ligy na ihrisku MFK Ružomberok 2:2 (2:0). Oba naše góly strelil Eduvie Ikoba.
8.8.Schlesinger | Chceme prebudiť emócie a spolupatričnosťastnV prvej polovici týždňa sme vám predstavili pokračujúcu spoluprácu so spoločnosťou ORION TIP v pozícii generálneho partnera klubu. Dnes vám prinášame ešte hlbší pohľad do zákulisia marketingu klubu v rozhovore s marketingovým manažérom Igorom Schlesingerom, ktorý sa dotkol aj pripravovaného návratu na domáci štadión.
7.8.ASTV | Roguljič pred zápasom proti RužomberkuRUZ - TRE 2:2, 1.kolo | astvASTV vám prináša rozhovor s Antem Roguljičom pred stretnutím 1. kola Fortuna ligy 2020/2021 proti MFK Ružomberok.
7.8.Komunita | Volko je rád, že Hviezdy deťom napriek aktuálnej situácii pokračujúastnCharitatívne podujatie klubu AS Trenčín s názvom „Hviezdy deťom“ nezastavila ani koronakríza. Dvanásty ročník tohto populárneho a prínosného projektu má však prívlastok „inak“. Cieľ ale zostáva nezmenený. Navýšiť výťažok, ktorý za jedenásť rokov prekročil hranicu 218 000 eur. Prinášame vám prvú reportáž z prvej tohtoročnej akcie, ktorú sme na našom štadióne pripravili pre deti z občianskeho združenia "Silnejší slabším". Na ihrisku sa v spoločnosti našich futbalistov predstavili Zuzana Rehák-Štefečeková, Michal Martikán, Ján Volko, bratia Žampovci a youtuber Peter Altof alias Expl0ited.
6.8.A-tím | Slávik v novom ročníku s novou zmluvouastnPerspektívny krajný obranca Adrián Slávik bude aj v tomto ročníku obliekať dres AS Trenčín. Dvadsaťjedenročný odchovanec púchovského futbalu podpísal s klubom nový ročný kontrakt.
5.8.Klub | ORION TIP pokračuje ako generálny partnerastnAS Trenčín pokračuje v spolupráci s generálnym partnerom spoločnosťou ORION TIP. Aj v nasledujúcom ročníku budete môcť vidieť našich futbalistov s dúhovou hviezdou na hrudi.
3.8.ASTV | Zostrihy z prípravných zápasov proti Pohroniu a ZlínuastvASTV vám prináša zostrihy z prípravných zápasov proti FK Pohronie (0:3) a FC Fastav Zlín (2:5).
2.8.Vreven | Som veľmi sklamanýastnTréner Stijn Vreven má za sebou expresne krátku prípravu na nový ročník Fortuna ligy, ktorú uzavrela dvojica sobotňajších prípravných stretnutí. V oboch prípadoch sme na svojich súperov nestačili. Mužstvo zložené z hráčov bojujúcich o miesto v základnej jedenástke podľahlo FK Pohronie (0:3) a partia hráčov pripravená na úvodné kolo našej ligy prehrala napriek dobrému vstupu v súboji proti FC Fastav Zlín (2:5). Belgický kormidelník nebol po zápasoch spokojný a svoju nespokojnosť vyjadril aj v rozhovore pre klubovú ASTV.
1.8.Príprava | Katastrofálne minúty nás stáli víťazstvo proti ZlínuTRE - ZLN 2:5, 0.kolo | astnZverenci trénera Stijna Vrevena prehrali aj druhý sobotňajší prípravný zápas pred štartom nového ročníka Fortuna ligy. Na trávniku v Mníchovej Lehote nestačili na FC Fastav Zlin, ktorému podľahli 2:5 (1:0). Naše góly strelili Ahmad Ghali a Eduvie Ikoba. Po necelej hodine sme viedli o dva góly, no súper za štyri minúty otočil.
1.8.ASTV | Záznam z prípravného zápasu proti FC Fastav ZlínastvASTV vám prináša záznam z prípravného zápasu AS Trenčín - FC Fastav Zlín (2:5).
1.8.Príprava | Prehra širšieho kádra proti FK PohronieTRE - POH 0:3, 0.kolo | astnZverenci trénera Stijna Vrevena prehrali prvý z dvoch sobotňajších prípravných zápasov, keď podľahli FK Pohronie 0:3 (0:1).
1.8.ASTV | Záznam z prípravného zápasu proti FK PohronieastvASTV vám prináša záznam z prípravného zápasu AS Trenčín - FK Pohronie (0:3).
31.7.A-tím | V sobotu dvakrát v Mníchovej LehoteastnTím vedení Stijnom Vrevenom uzavrie záver extrémne krátkej prípravy na nový ročník Fortuna ligy na ihrisku v Mníchovej Lehote. V sobotu tam privítame slovenského prvoligistu FK Pohronie (12.00) a účastníka českej najvyššej súťaže FC Fastav Zlín (17.00). Z oboch zápasov odvysiela priame prenosy klubová televízia ASTV.
31.7.7DAYS | Sedem dní v AS Trenčín objektívom kamery ASTV (#44)astvASTV vám s príchodom nového súťažného ročníka prináša ďalšie vydanie magazínu, ktorý mapuje dianie v AS Trenčín. Je tak aj vďaka podpore značky 7DAYS.
29.7.Kadák | Chcem presvedčiť, že novú zmluvu som si zaslúžilastnAS Trenčín si poistil novou zmluvou služby nádejného stredopoliara Jakuba Kadáka. Mládežnícky reprezentant Slovenska do 21 rokov predĺžil s klubom, kde futbalovo vyrástol, spoluprácu až do konca roku 2023.
28.7.FL | Ligu odštartujeme 8. augusta pod Čebraťomastn, flNový ročník Fortuna ligy odštartuje 8. augusta. V jesennej časti odohráme osemnásť zápasov a na jar zvyšné štyri základnej časti najvyššej domácej súťaže. Ligu odštartujeme na ihrisku MFK Ružomberok. Posledné kolo jesene je na pláne 15. decembra.
26.7.ASTV | Zostrih z prípravného zápasu proti MŠK Žilina BastvASTV vám prináša zostrih z prípravného zápasu proti MŠK Žilina B (2:2).
25.7.Príprava | Na úvod prípravy remíza proti rezerve ŽilinyZIL - TRE 2:2, 0.kolo | astnZverenci trénera Stijna Vrevena vstúpili do krátkej letnej prípravy remízou 2:2 proti rezerve MŠK Žilina. Naše góly dali Ante Roguljič a Milan Corryn. O týždeň nás čakajú zápasy proti Pohroniu a Zlínu.
25.7.ASTV | Záznam z prípravného zápasu proti rezerve MŠK ŽilinaastvASTV vám prináša záznam z prípravného zápasu MŠK Žilina B - AS Trenčín (2:2).
25.7.Vreven | Príležitosť dostanú všetci zdraví hráčimgNový kormidelník Stijn Vreven má pred sebou prvý zápas na lavičke AS Trenčín. Dnes čaká jeho zverencov v rámci prípravy na nový ročník Fortuna ligy mužstvo zložené prevažne z hráčov rezervy MŠK Žilina. Zápas odohráme na štadióne pod Dubňom. Priamy prenos ASTV sa začne o 18.00 h.
24.7.Križan | Dôkladná príprava je základom úspechumgNielen futbalom sú naši ligoví futbalisti živí. Niektorí už majú rodinné povinnosti, iní sa venujú počítačovým hrám. Richard Križan nepatrí do žiadnej z týchto skupín. Počas koronového obdobia sa na jeho sociálnych sieťach začali stále častejšie zobrazovať fotografie s majestátnymi rybárskymi trofejami.
23.7.TiMS | Murko ďalším hráčom mesiaca, ktorý trénoval s prvým tímomastnĎalším „Hráčom mesiaca TiMS academy“ sa stal Jakub Murko z tímu žiakov do pätnásť rokov. V úspešnom projekte, ktorý odštartoval pred niekoľkými rokmi, sme ocenili už takmer stovku hráčov a hráčok z našej akadémie - This is my sen Academy.
22.7.A-tím | V príprave odohráme tri zápasyastnFortunaligový tím AS Trenčín odohrá počas prípravného obdobia tri prípravné zápasy. Už v sobotu sa predstavíme na ihrisku MŠK Žilina. Výkop zápasu bude o 18.00 h. O týždeň neskôr privítame na niektorom z ihrísk v okolí Trenčína dvojicu FK Pohronie a Fastav Zlín.
22.7.ASTV | Pohľad do zákulisia, prvý tréning pod vedením Stijna VrevenaastvASTV vám prináša pohľad do zákulisia. V krátkej reportáži si môžete pozrieť atmosféru na prvom tréningu pod vedením trénera Stijna Vrevena.
21.7.Fanúšikovia | Začal sa predaj permanentiek na jesennú časť FLastnFutbalový klub AS Trenčín otvoril predaj permanentiek na jesennú časť sezóny 2020/2021. Prvú časť budúceho ročníka odohráme na štadióne v Žiline.
21.7.Slovnaft Cup | Poznáme mená možných súperov v úvode národného poháraastnV uplynulých dňoch sme spoznali mená potenciálnych súperov pre druhé a prípadné tretie kolo Slovnaft Cupu. Hneď na úvod nás môže stretnúť atraktívne regionálne derby.
21.7.Vreven | Je tu káder s mladými hráčmi a veľkým potenciálomastnNový tréner AS Trenčín Stijn Vreven predstúpil po prvý raz pred zástupcov slovenských médií. Ako jeho rozhovor vyrezal si môžete pozrieť v zázname jeho interview na klubovej ASTV.
20.7.A-tím | Pred médiami prehovorili Šemrinec, Šulek a AzangoastnNajskúsenejší a najúspešnejší hráč našej kabíny Igor Šemrinec, kapitán mužstva z uplynulého ročníka Martin Šulek a staronová tvár v šatni Philip Azango predstúpili pred štartom letnej prípravy pred viaceré slovenské médiá. Stalo sa tak len päť dní po skončení uplynulého ročníka.
20.7.Rybníček | Chceme, aby návrat bol podkutý kvalitnými výkonmiastvPred štartom letnej prípravy na nový ročník Fortuna ligy predstúpil pred médiá generálny manažér klubu Róbert Rybníček. Výkonný šéf AS Trenčín odpovedal na otázky ohľadom kádra, nového trénera, štadióna a hovoril aj o plánoch do nadchádzajúcej sezóny.
20.7.A-tím | Prípravu sme odštartovali s novým trénerom a bez Van KesselaastnPrvý tím AS Trenčín odštartoval prípravu na nový ročník Fortuna ligy. Ten sa začneme v sobotu 8. augusta. Vyžrebovanie bude známe v najbližších dňoch. Prvé z trojice prípravných stretnutí odohráme už túto sobotu predpoludním na trávniku MŠK Žilina.
orion tip adidas
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  McDonalds  Edart  aaa auto
 Mercedes Benz  Krusovice  Smoker  SWAN  Machunka  slovlak