Hviezdy deťom 28.6.2010

Počas víkendu Trenčín opätovne privíta hviezdy

V nedeľu popoludní charitatívne podujatie na Sihoti.

Po minuloročnej úspešnej premiére charitatívnej akcie Hviezdy deťom, organizuje futbalový klub AS Trenčín jej druhý diel. V nedeľu 4. júla 2010 budú medzi sebou súťažiť umelci, herci, speváci, známe tváre z televíznych obrazoviek, ale i hokejisti a futbalisti. Po roku sa skrátka hviezdy znova vrátia na Sihoť. Akcia má opäť výsostne charitatívny charakter. Výťažok z podujatia bude venovaný deťom s onkologickým ochorením prostredníctvom neziskových organizácií Dobrý anjel a Hoss Heroes.

Podobne ako vlani, bude podujatie rozdelené na viacero častí. Prvá sa začína už krátko popoludní. V areáli Mestského futbalového štadióna v Trenčíne budú pre návštevníkov nachystané rôzne stanovištia. Športovú kondíciu a pohybové zručnosti si budú môcť otestovať deti i dospelí. Organizátori nezabudli ani na najmladších návštevníkov štadióna, pre ktorých je nachystaná tiež zaujímavá porcia všakovakých stanovíšť.

Po úvodnej, zábavno-športovej, časti sa záujemcovia o netradičné futbalové konfrontácie môžu presunúť na hlavnú tribúnu štadióna. Na trávniku sa totiž uskutoční turnaj netradičných rivalov. O futbalový vavrín bude bojovať tím hokejistov, v ktorom by nemal chýbať Marián Hossa, aktuálny držiteľ Stanleyho pohára. Ďalší výber vytvoria futbalové osobnosti. Nebudú chýbať ani známe tváre z televíznych obrazoviek, tvoriace tretí tím. Nuž a po vynikajúcich skúsenostiach z minulého roku doplnia štvorlístok účastníkov predstavitelia Mufuzy. Populárny výber umelcov, hercov či spevákov sľubuje opäť kopec dobrej nálady a neopakovateľnej zábavy. V bielo – modrých dresoch Mufuzy vlani nastúpili Ján Ďurovčík, Ivan „Kuly“ Vojtek, Ivo Gogáľ, Tomáš Bezdeda a mnohí ďalší. Proti nim stáli športové celebrity – Martin Škrtel, Marián Gáborík, Pavol Demitra, Richard Zedník, Marcel Hossa, Milan Ivana. Rovnako silná zostava hviezd šoubiznisu i športu je očakávaná aj v tohtoročnej edícií.

Počas turnaja to nebude iba o športových kúskoch. Rozptýlením pre všetkých divákov na tribúne budú určite dve zaujímavé hudobné vsuvky. Najskôr sa prítomným hosťom predstaví finalistka prvej Superstar a interprétka viacerých chytľavých songov Zdenka Predná. Neskôr si vezmú mikrofóny rockeri z formácie Gladiátor.

Ako sme už v úvode uviedli, hlavným motívom prípravy druhého dielu športovo – spoločensko – kultúrneho podujatia Hviezdy deťom, je veľký úspech jej prvého ročníka. Na dobročinné účely vtedy organizátori vyzbierali 7700 eur.

Autor: astn
Rozpis zápasov
14:00 Žilina
Fortuna liga, 16. kolo, 23.11.2019
AS Trenčín - FC Spartak Trnava
3:1 Dunajská Streda
Fortuna liga, 15. kolo, 9.11.2019
DAC 1904 Dunajská Streda - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Fotogalérie 17.11.2019

Fotogaléria | Sieň slávy trenčianskeho futbalu 2019

Fotogaléria Petra Kapustu zo slávnostného večera Siene slávy trenčianskeho futbalu 2019...

Sieň slávy 17.11.2019

SSTnF | Do Siene slávy vstúpili Pokorný, Navrátil a Ančic

Novými členmi Siene slávy trenčianskeho futbalu (SSTnF) sa počas uplynulého...

ASTV 14.11.2019

7DAYS | Sedem dní v AS Trenčín objektívom kamery ASTV (#34)

ASTV vám prináša ďalšie tohtosezónne vydanie magazínu, ktorý mapuje týždeň v AS...

Rozhovory 11.11.2019

Koolwijk | Zápas rozhodli naše chyby

Sériu siedmich ligových stretnutí bez plného bodového zisku sme zastavili cenným víťazstvom proti...

orion tip adidas
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  McDonalds  Edart  aaa auto
 Mercedes Benz  Krusovice  Smoker  SWAN  Machunka  slovlak