Hviezdy deťom 28.6.2010

Počas víkendu Trenčín opätovne privíta hviezdy

V nedeľu popoludní charitatívne podujatie na Sihoti.

Po minuloročnej úspešnej premiére charitatívnej akcie Hviezdy deťom, organizuje futbalový klub AS Trenčín jej druhý diel. V nedeľu 4. júla 2010 budú medzi sebou súťažiť umelci, herci, speváci, známe tváre z televíznych obrazoviek, ale i hokejisti a futbalisti. Po roku sa skrátka hviezdy znova vrátia na Sihoť. Akcia má opäť výsostne charitatívny charakter. Výťažok z podujatia bude venovaný deťom s onkologickým ochorením prostredníctvom neziskových organizácií Dobrý anjel a Hoss Heroes.

Podobne ako vlani, bude podujatie rozdelené na viacero častí. Prvá sa začína už krátko popoludní. V areáli Mestského futbalového štadióna v Trenčíne budú pre návštevníkov nachystané rôzne stanovištia. Športovú kondíciu a pohybové zručnosti si budú môcť otestovať deti i dospelí. Organizátori nezabudli ani na najmladších návštevníkov štadióna, pre ktorých je nachystaná tiež zaujímavá porcia všakovakých stanovíšť.

Po úvodnej, zábavno-športovej, časti sa záujemcovia o netradičné futbalové konfrontácie môžu presunúť na hlavnú tribúnu štadióna. Na trávniku sa totiž uskutoční turnaj netradičných rivalov. O futbalový vavrín bude bojovať tím hokejistov, v ktorom by nemal chýbať Marián Hossa, aktuálny držiteľ Stanleyho pohára. Ďalší výber vytvoria futbalové osobnosti. Nebudú chýbať ani známe tváre z televíznych obrazoviek, tvoriace tretí tím. Nuž a po vynikajúcich skúsenostiach z minulého roku doplnia štvorlístok účastníkov predstavitelia Mufuzy. Populárny výber umelcov, hercov či spevákov sľubuje opäť kopec dobrej nálady a neopakovateľnej zábavy. V bielo – modrých dresoch Mufuzy vlani nastúpili Ján Ďurovčík, Ivan „Kuly“ Vojtek, Ivo Gogáľ, Tomáš Bezdeda a mnohí ďalší. Proti nim stáli športové celebrity – Martin Škrtel, Marián Gáborík, Pavol Demitra, Richard Zedník, Marcel Hossa, Milan Ivana. Rovnako silná zostava hviezd šoubiznisu i športu je očakávaná aj v tohtoročnej edícií.

Počas turnaja to nebude iba o športových kúskoch. Rozptýlením pre všetkých divákov na tribúne budú určite dve zaujímavé hudobné vsuvky. Najskôr sa prítomným hosťom predstaví finalistka prvej Superstar a interprétka viacerých chytľavých songov Zdenka Predná. Neskôr si vezmú mikrofóny rockeri z formácie Gladiátor.

Ako sme už v úvode uviedli, hlavným motívom prípravy druhého dielu športovo – spoločensko – kultúrneho podujatia Hviezdy deťom, je veľký úspech jej prvého ročníka. Na dobročinné účely vtedy organizátori vyzbierali 7700 eur.

Autor: astn
Rozpis zápasov
14:00 Bratislava
Fortuna liga, 20. kolo, 22.2.2020
ŠK Slovan Bratislava - AS Trenčín
8:1 Žilina
Fortuna liga, 19. kolo, 15.2.2020
AS Trenčín - MFK Zemplín Michalovce
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 21.2.2020

ASTV | Asistent trénera Höger pred zápasom proti Slovanu Bratislava

ASTV vám prináša rozhovor s asistentom trénera Richardom Högerom pred...

A-tím 20.2.2020

Kadák | V prvom rade som musel začať inak myslieť

Čerstvo devätnásťročný stredopoliar Jakub Kadák si v zápase proti Michalovciam otvoril...

ASTV 20.2.2020

7DAYS | Sedem dní v AS Trenčín objektívom kamery ASTV (#42)

ASTV vám prináša ďalšie tohtosezónne vydanie magazínu, ktorý mapuje týždeň v AS...

Fanúšikovia 19.2.2020

Fanúšikovia | Na Tehelné pole za euro, vstupenka platná aj na Sereď

Futbalový klub AS Trenčín vďaka podpore jedného z našich dlhodobých...

orion tip adidas
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  McDonalds  Edart  aaa auto
 Mercedes Benz  Krusovice  Smoker  SWAN  Machunka  slovlak