Aktuality - archiv 30.6.2010

V príprave v Třinci nerozhodne

FK Fotbal Třinec – AS Trenčín 1:1

V ďalšom prípravnom zápase nastúpili futbalisti AS Trenčín proti Třincu. Tím Adriána Guľu nadviazal na výborný výkon zo zápasu proti Senici najmä v druhom polčase. V domovskom stánku súpera uhrali Trenčania remízu, ktorú napriek viacerým šanciam ratoval Hlohovský až v hodine dvanástej. 

V prvom polčase sa oba celky rozbiehali. Do veľkej príležitosti sa dostal Mazán, trafil iba nohy brankára Lipčáka. V zaujímavej príležitosti sa citol aj Depetris. Hrotový hráč AS výborne čítal hru súpera, vystihol jeho rozohrávku, pri pokuse o lob ponad brankára mieril však tesne nad brvno. Efektívnejší boli domáci. V 39. min rozohrali výbornú štandardnú situáciu po ktorej otvorili skóre – 1:0.

Druhý polčas bol z oboch strán oveľa živší. Hlohovský zaujal prudkou strelou, ktorá zatriasla brvnom bránky Třinca. Vo výbornej šanci sa ocitol Adi. Mieril ale iba priamo na Lipčáka. Ofenzívne chúťky prejavil aj Mišák. Húštinou obrancov sa preštrikoval až do pokutového územia, kde bol skolený na zem. Rozhodca tento okamih prehliadol. Po rohu skákal na hlavičku Peciar, ani on však neskóroval. Na opačnej strane sa predviedol dvoma komfortnými zákrokmi Volešák. Keď už sa zdalo, že futbalisti AS poputujú z Moravy s prázdnymi "kapsami", vyslal Vanák center do pokutového územia Třinca. Defenzíva ho odvrátila iba ku Kleščíkovi a stopér AS našiel Hlohovského, ktorý neváhal a prudkou strelou k žrdi vyrovnal.

FK Fotbal Třinec – AS Trenčín 1:1 (1:0)

Góly: 39. Bednarek - 90. Hlohovský

Domáci: Lipčák - Malíř (46. Joukl), Chlebek (46. Buzek), Kuděla (46. Hupka), Bednarek (46. Cihlář) - Surynek (55. Malíř), Železník (55. Chlebek), Przyczko (46. Hanus), Pištěk (46. Ceplák) - Onuchukwu (55. Doležal), Doležal (46. Kajfosz)

Hostia: Volešák (63. Šemrinec) – Čögley (67. Marušinec), Kleščík, Ševela (53. Peciar), Valla (63. Vanák) – Mazán (63. Mondek), Báez (53. Horváth), Štefánik (45. Ďuriš), Holúbek (53. Mišák) – Depetris (53. Hlohovský) – Malec (53. Adi)

Autor: astn
Rozpis zápasov
14:00 Famagusta
Prípravný, 29.1.2020
FK Teplice - AS Trenčín
0:2 Limassol
Prípravný, 25.1.2020
FK Čukarički - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 27.1.2020

Príprava | Nohejbal po dráme pre balkánsku trojicu

Zimné sústredenia v priaznivejších klimatických podmienkach sú nielen v znamení...

ASTV 26.1.2020

ASTV | Asistent trénera Ančic po zápase proti FK Čukarički

Asistent trénera Juraj Ančic po prípravnom zápase proti FK Čukarički (2:0) počas...

ASTV 26.1.2020

ASTV | Zostrih z prípravného zápasu proti FK Čukarički

ASTV vám prináša zostrih z prípravného zápasu proti FK Čukarički (2:0).

ASTV 25.1.2020

ASTV | David Depetris po zápase proti FK Čukarički

David Depetris po prípravnom zápase proti FK Čukarički (2:0) počas sústredenia v...

orion tip adidas
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  McDonalds  Edart  aaa auto
 Mercedes Benz  Krusovice  Smoker  SWAN  Machunka  slovlak