A-tím 11.7.2023

Príprava | V ďalšom zápase remíza proti cyperskému Omonoia FC

Zverenci trénera Iliju Stolicu remizovali s dvadsaťjeden násobným cyperským majstrom 1:1. O výsledku rozhodol už prvý polčas stretnutia. Vyrovnávajúci gól nášho tímu strelil Eynel Soares.
1:1 (1:1)
Kielce
PRÍPRAVNÝ, 17:30
Omonoia FC - AS Trenčín

Omonoia FC | Ansarifard, Bachirou, Fabiano, Kousoulos, Lang, Lecjaks, Matthews, Miletic, Neofytou, Semedo, Zachariou,

AS Trenčín | Vozinha (68. Sláviček) – Kmeť, Pires (46. Kerkez), Stojsavljevič, Kozlovský (45. Skovajsa) – Bondarenko (72. Šebeň) – Soares (64. Gaži), Gajdoš (64.Mičuda), Ibrahim (80. Hollý), Demitra (85. Bright) – Dos Santos (64. Mikulaj)

Góly | 11. Semedo - 31. Soares

Komentár

Už v druhej minúte stretnutia chyboval Pires, no Vozinha so Stojsavljevičom nebezpečenstvo odvrátili. V 11. min si pripravil streleckú parketu Semedo a jeho pokus s nešťastným tečom Piresa skončil v bráne – 0:1. Po polhodine hry sa nám podarilo vyrovnať. Na pravej strane šestnástky sa uvoľnil Demitra a jeho prihrávku pod seba zúžitkoval Soares – 1:1. v 37. min hlavičkoval sám pred Vozinhom obranca Omonie, no mieril iba do nášho brankára. Na konci polčasu mieril Demitra tesne vedľa. Druhé dejstvo pokračovalo v nastolenom tempe, ale šancí zo začiatku ubudlo. V 65. min sa súper dostal po odrazenej lopte do šance. Vozinha bol na svojom mieste. O chvíľu nato našiel Kmeť pred bránou Bondarenka, avšak jeho hlavičke chýbala potrebná razancia. Následne mieril do stredu brány aktívny Kmeť. 3 minúty pred koncom riadneho hracieho času podbehol dlhú loptu Sláviček, ale svoje zaváhanie stihol napraviť.

Emeka | Chceme nadviazať na naše posledné vystúpenie

Zverencov trénera Iliju Stolicu čaká tento víkend už 8. kolo nadstavbovej časti Niké...

Fanúšikovia 2.5.2024

Fanúšikovia | Zaži rozlúčku s umelou trávou, prihlás sa na 24-hodinovku

Pre všetkých našich priaznivcov sme pripravili veľkolepú rozlúčku s...

ASTV 1.5.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FK Železiarne Podbrezová

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FK Železiarne...

Fanúšikovia 29.4.2024

Fanúšikovia | Po vysokom víťazstve opäť na domácej pôde, vstupenky na Michalovce v predaji

V 8. kole nadstavbovej časti skupiny o udržanie...