Aktuality - archiv 4.2.2011

Výprava AS svedkom prestrelky medzi Wiganom a Rovers

AS Trenčín proti Wiganu v nedeľu o 12.00 h

"Je o nás vynikajúco postarané. Všetko ide, tak ako má," zvestoval nám priamo z Wiganu generálny manažér AS Trenčín Róbert Rybníček. Dvadsaťčlenná výprava spod Čákovho hradu mala práve za sebou skvelý zážitok zo zápasu Premier League medzi domácim Wiganom a Blackburnom.

"Videli sme sedem gólov a víťazstvo Wiganu (4:3, pozn. red.). Atmosféra bola vynikajúca. Celá jedna tribúna bola plná fanúšikov Rovers. S pribúdajúcimi gólmi sa do varu dostávali aj domáci. Bol to super zážitok. Pre hráčov poriadny adrenalín pred nedeľou. Všetci veríme, že sa ukážu v dobrom svetle," pokračoval Rybníček. Trenčianska výprava mala vyhradený celý rad hneď pod lóžami pre sponzorov a partnerov Wigan Athletic.

Po piatkovom lete na linke Viedeň - Zürich - Manchester absolvovali hráči ľahší jogging. V sobotu predpoludním bol v pláne tréning a následne spomenutý zápas Premier League. "Úvodný výkop je na programe presne o dvanástej. Hrať budeme v priestoroch tréningového centra Wiganu. Je jednoduché, ale veľmi účelné. Uvidíme, aký tím sa proti nám postaví. Faktom však je, že miestny klub má pod zmluvou štyridsať hráčov. Očakávať môžeme vysokých a silovo dobre pripravených futbalistov. Som zvedavý, ako sa s tým vysporiadame," pýta sa generálny manažér AS.

Vo Wigane bez Adiho

Tréner Adrián Guľa sa v nedeľňajšom stretnutí musí zaobísť bez útočníka Fanenda Adiho. Anglické úrady ho napriek platným schengenským vízam nepustili do krajiny a mladý zakončovateľ sa vrátil ešte v piatok domov. "Je to nepríjemná vec. Dôvodom je špeciálny prístup Anglicka k občanom Nigérie. Problémom bola aj časová tieseň na našej strane. Ak by sme o tom aj dopredu vedeli, nepodarilo by sa nám vybaviť potrebné formality pred odletom. Ťažko niekoho viniť. Stalo sa, no ja som presvedčený, že Fanendova šanca ukázať sa opäť príde," dodal Rybníček.

Autor: mg
Rozpis zápasov
0:0 Trenčín
Fortuna liga, 32. kolo, 24.5.2019
FC Spartak Trnava - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 25.5.2019

ASTV | Tlačová konferencia po zápase proti Trnave

ASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy FC Spartak Trnava - AS Trenčín...

ASTV 25.5.2019

ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti Trnave

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu Fortuna ligy FC Spartak Trnava - AS Trenčín (0:0).

A-tím 25.5.2019

FL | Na záver nadstavby remíza v Trnave, čaká nás baráž

Zverenci trénera Ivana Galáda remizovali v súboji záverečného 10. kola nadstavbovej...

ASTV 24.5.2019

7DAYS | Sedem dní v AS Trenčín objektívom kamery ASTV

ASTV vám prináša ďalšie tohtoročné vydanie magazínu, ktorý mapuje týždeň v AS Trenčín....

orion tip adidas
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  McDonalds  Edart
 Mercedes Benz  Corgoň  Smoker  SWAN  Machunka  VRM  slovlak