Aktuality - archiv 4.2.2011

Výprava AS svedkom prestrelky medzi Wiganom a Rovers

AS Trenčín proti Wiganu v nedeľu o 12.00 h

"Je o nás vynikajúco postarané. Všetko ide, tak ako má," zvestoval nám priamo z Wiganu generálny manažér AS Trenčín Róbert Rybníček. Dvadsaťčlenná výprava spod Čákovho hradu mala práve za sebou skvelý zážitok zo zápasu Premier League medzi domácim Wiganom a Blackburnom.

"Videli sme sedem gólov a víťazstvo Wiganu (4:3, pozn. red.). Atmosféra bola vynikajúca. Celá jedna tribúna bola plná fanúšikov Rovers. S pribúdajúcimi gólmi sa do varu dostávali aj domáci. Bol to super zážitok. Pre hráčov poriadny adrenalín pred nedeľou. Všetci veríme, že sa ukážu v dobrom svetle," pokračoval Rybníček. Trenčianska výprava mala vyhradený celý rad hneď pod lóžami pre sponzorov a partnerov Wigan Athletic.

Po piatkovom lete na linke Viedeň - Zürich - Manchester absolvovali hráči ľahší jogging. V sobotu predpoludním bol v pláne tréning a následne spomenutý zápas Premier League. "Úvodný výkop je na programe presne o dvanástej. Hrať budeme v priestoroch tréningového centra Wiganu. Je jednoduché, ale veľmi účelné. Uvidíme, aký tím sa proti nám postaví. Faktom však je, že miestny klub má pod zmluvou štyridsať hráčov. Očakávať môžeme vysokých a silovo dobre pripravených futbalistov. Som zvedavý, ako sa s tým vysporiadame," pýta sa generálny manažér AS.

Vo Wigane bez Adiho

Tréner Adrián Guľa sa v nedeľňajšom stretnutí musí zaobísť bez útočníka Fanenda Adiho. Anglické úrady ho napriek platným schengenským vízam nepustili do krajiny a mladý zakončovateľ sa vrátil ešte v piatok domov. "Je to nepríjemná vec. Dôvodom je špeciálny prístup Anglicka k občanom Nigérie. Problémom bola aj časová tieseň na našej strane. Ak by sme o tom aj dopredu vedeli, nepodarilo by sa nám vybaviť potrebné formality pred odletom. Ťažko niekoho viniť. Stalo sa, no ja som presvedčený, že Fanendova šanca ukázať sa opäť príde," dodal Rybníček.

Autor: mg
Rozpis zápasov
17:00 Žilina
Fortuna liga, 12. kolo, 20.10.2019
AS Trenčín - FK Senica
2:2 Žilina
Fortuna liga, 11. kolo, 6.10.2019
AS Trenčín - FC ViOn Zlaté Moravce
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Rozhovory 17.10.2019

Kohler | Chcem, aby sa klub vrátil k svojim koreňom

Šiesta priečka je vysvedčením prvého mužstva AS Trenčín po polovici základnej časti...

ASTV 16.10.2019

ASTV | Nicolas Kapuš strelil gól mesiaca august

ASTV vám prináša meno víťaza ankety o najkrajší gól v podaní strelcov AS Trenčín za august....

ASTV 12.10.2019

ASTV | Pokrok pri výstavbe nového štadióna na Sihoti

ASTV vám prináša reportáž mapujúcu pokroky pri výstavbe nového štadióna na Sihoti.

Fotogalérie 11.10.2019

Fotogaléria | Turnaj FIFA20 Cup v OC Laugaricio

Fotogaléria Petra Kapustu z turnaja FIFA20 Cup v OC Laugaricio.

orion tip adidas
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  McDonalds  Edart  aaa auto
 Mercedes Benz  Krusovice  Smoker  SWAN  Machunka  slovlak