Aktuality - archiv 11.5.2011

O týždeň za obhajobou Breukelen Cupu

Trenčín v základnej skupine v spoločnosti ADO Den Haag, Stichtse Vecht a víťaza spred dvoch rokov Sparty Rotterdam

AS Trenčín čaká v závere nasledujúceho týždňa prvý z dvoch prestížnych turnajov na holandskej pôde. Zverenci trénera Adriána Guľu budú na predmestí Utrechtu obhajovať Breukelen Cup. Pred rokom na prestížnom turnaji tímov do 21 rokov zdolali v semifinále slávny Ajax Amsterdam a vo finále rozstrieľali Arnhem (4:1).

Žreb turnaja zaradil obhajcu minuloročného triumfu do základnej B-skupiny. Spoločnosť nám budú robiť ADO Den Haag, regionálny výber Stichtse Vecht a víťaz spred dvoch rokov Sparta Rotterdam. V A-skupine sa predstavia FC Utrecht, FC Volendam, FC Breukelen a grécky Ergotelis FC.

Trenčania vstúpia do bojov v piatok podvečer 20. mája proti ADO Den Haag (18.00). V sobotu predpoludním narazia na Stichtse Vecht (11.00) a popoludní uzavrú boje v základnej skupine so Spartou Rotterdam (15.00). Každý zápas sa bude hrať na dva dvadsaťpäťminútové polčasy. V nedeľu sú na programe stretnutia o umiestnenie. Turnaj vyvrcholí popoludní o 16.00 h.

Minuloročný triumf na Breukelen Cupe neskončil len úspechom tímu, ale z dobre fungujúceho stroja zaujali aj jednotlivé súčasti. Kontrakt v ADO Den Haag dostal po turnaji Fratišek Kubík. Medzi hviezdy turnaja sa dostali aj Fanendo Adi a Jorge Salinas.

Program zápasov AS Trenčín v A-skupine Breukelen Cupu:
piatok 20. mája:  ADO Den Haag (18.00)
sobota 21. mája:  Stichtse Vecht (11.00)
sobota 21. mája:  Sparta Rotterdam (15.00)
nedeľa 22. mája: o umiestnenie

Autor: mg
Rozpis zápasov
7:1 voestalpine Stadion
Prípravný, 12.7.2025
LASK Linz - AS Trenčín
18:00
Prípravný, 19.7.2025
AS Trenčín - MŠK Púchov
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 12.7.2025

Príprava | Tvrdá lekcia proti LASKu

V prípravnom zápase proti silnému rakúskemu LASK Linz naši futbalisti čelili mimoriadne náročnému...

Aktuálne 11.7.2025

Príprava | V sobotu nás preverí siedmy tím Rakúska

Celok vedený trénerom Ricardom Monizom čaká počas víkendu predposledný zápas v rámci...

A-tím 10.7.2025

A-tím | Tréner Moniz o doterajšom priebehu prípravy

ASTV vám prináša rozhovor s trénerom AS Trenčín Ricardom Monizom o doterajšom priebehu...

A-tím 10.7.2025

A-tím | Devätnásťročný Chorvát posilňuje AS Trenčín

AS Trenčín víta vo svojich radoch novú mladú posilu. Do klubu prichádza devätnásťročný...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  Áesko Kantína
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  mattoni  aarsleff  arena ostrov  laugaricio  karlmarc.com  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa fajntricko  dobrota  RS Technology  Hisense Antes GM