Aktuality - archiv 11.12.2011

V utorok posledná možnosť vidieť AS v tomto roku

Zápas prvého mužstva proti „devätnástke“ s viacerými hráčmi z nižších súťaží na skúške

V utorok na pravé poludnie máte poslednú možnosť vidieť prvý tím AS Trenčín v tomto kalendárnom roku. Zverenci trénerov Adriána Guľu, Mariána Zimena a Romana Hodála odohrajú prípravný zápas s našou „devätnástkou“. Hrať sa bude na hlavnom štadióne na Sihoti (12.00). V zostave budú chýbať hlavné jesenné opory a najvyťaženejší hráči.

K dispozícii je však dostatok hráčov, ktorí väčšou alebo menšou mierou zasiahli do corgoňligových bojov. Chýbať nebude dlhoročná opora mužstva Filip Hlohovský, Karol Mondek, ktorý mal výborný vstup do sezóny, bývalý člen slovenských mládežníckych výberov Peter Valla, jeden z najlepších hráčov tohtoročného Copa Amsterdam Lukáš Ďuriška, členovia viacerých mládežníckych výberov Tomáš Malec, Stanislav Lobotka a Róbert Mazáň, Roland Szabó, brankár Igor Šemrinec a srbský obranca Mirko Radovanovič.

„Pôjde o modelovaný zápas hraný na deväťdesiat minút. V prvom tíme sa môžu ocitnúť aj viacerí nádejní dorastenci. K dispozícii budeme mať tiež niekoľkých hráčov, ktorí sa prídu ukázať,“ prezradil asistent trénera Marián Zimen a doplnil: „Pre našich dorastencov pôjde o ďalšiu možnosť predviesť svoj potenciál. Mala by to byť pre nich veľká motivácia. Môžu sa ukázať pred trénermi a vedením klubu. Zaujímaví sú pre nás aj hráči z nižších súťaží. Preto sme si niekoľkých pozvali. Hoci nie sú toľko na očiach, môžeme tam nájsť zaujímavé typy.“

Isté je, že pod Čákovým hradom sa predstaví trojica Marek Frimmel, Tomáš Hanzel a Erik Valášek. Prvý menovaný je devätnásťročná nádej z Hornej Nitry hrajúca na ľavom krídle. Valášek (21 rokov) hral nižšiu súťaž v Česku. Vysoký krajný obranca prešiel klubom MŠK Žilina. Najznámejším z tria Hanzel hral na jeseň za Petržalku. Dvadsaťdvaročný stopér odohral niekoľko zápasov za Spartak Trnava a nastúpil aj v reprezentačnej dvadsaťjednotke.

 

Autor: mg
Rozpis zápasov
17:00 Žilina
Fortuna liga, 12. kolo, 20.10.2019
AS Trenčín - FK Senica
2:2 Žilina
Fortuna liga, 11. kolo, 6.10.2019
AS Trenčín - FC ViOn Zlaté Moravce
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 12.10.2019

ASTV | Pokrok pri výstavbe nového štadióna na Sihoti

ASTV vám prináša reportáž mapujúcu pokroky pri výstavbe nového štadióna na Sihoti.

Fotogalérie 11.10.2019

Fotogaléria | Turnaj FIFA20 Cup v OC Laugaricio

Fotogaléria Petra Kapustu z turnaja FIFA20 Cup v OC Laugaricio.

ASTV 11.10.2019

Esports | AS Trenčín odpálil v Laugariciu novú FIFA20

AS Trenčín a PlayStation vám rovnako ako počas posledných dvoch rokov priniesli...

ASTV 10.10.2019

7DAYS | Sedem dní v AS Trenčín objektívom kamery ASTV (#30)

ASTV vám prináša ďalšie tohtosezónne vydanie magazínu, ktorý mapuje týždeň v AS...

orion tip adidas
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  McDonalds  Edart  aaa auto
 Mercedes Benz  Krusovice  Smoker  SWAN  Machunka  slovlak