Aktuality - archiv 11.12.2011

V utorok posledná možnosť vidieť AS v tomto roku

Zápas prvého mužstva proti „devätnástke“ s viacerými hráčmi z nižších súťaží na skúške

V utorok na pravé poludnie máte poslednú možnosť vidieť prvý tím AS Trenčín v tomto kalendárnom roku. Zverenci trénerov Adriána Guľu, Mariána Zimena a Romana Hodála odohrajú prípravný zápas s našou „devätnástkou“. Hrať sa bude na hlavnom štadióne na Sihoti (12.00). V zostave budú chýbať hlavné jesenné opory a najvyťaženejší hráči.

K dispozícii je však dostatok hráčov, ktorí väčšou alebo menšou mierou zasiahli do corgoňligových bojov. Chýbať nebude dlhoročná opora mužstva Filip Hlohovský, Karol Mondek, ktorý mal výborný vstup do sezóny, bývalý člen slovenských mládežníckych výberov Peter Valla, jeden z najlepších hráčov tohtoročného Copa Amsterdam Lukáš Ďuriška, členovia viacerých mládežníckych výberov Tomáš Malec, Stanislav Lobotka a Róbert Mazáň, Roland Szabó, brankár Igor Šemrinec a srbský obranca Mirko Radovanovič.

„Pôjde o modelovaný zápas hraný na deväťdesiat minút. V prvom tíme sa môžu ocitnúť aj viacerí nádejní dorastenci. K dispozícii budeme mať tiež niekoľkých hráčov, ktorí sa prídu ukázať,“ prezradil asistent trénera Marián Zimen a doplnil: „Pre našich dorastencov pôjde o ďalšiu možnosť predviesť svoj potenciál. Mala by to byť pre nich veľká motivácia. Môžu sa ukázať pred trénermi a vedením klubu. Zaujímaví sú pre nás aj hráči z nižších súťaží. Preto sme si niekoľkých pozvali. Hoci nie sú toľko na očiach, môžeme tam nájsť zaujímavé typy.“

Isté je, že pod Čákovým hradom sa predstaví trojica Marek Frimmel, Tomáš Hanzel a Erik Valášek. Prvý menovaný je devätnásťročná nádej z Hornej Nitry hrajúca na ľavom krídle. Valášek (21 rokov) hral nižšiu súťaž v Česku. Vysoký krajný obranca prešiel klubom MŠK Žilina. Najznámejším z tria Hanzel hral na jeseň za Petržalku. Dvadsaťdvaročný stopér odohral niekoľko zápasov za Spartak Trnava a nastúpil aj v reprezentačnej dvadsaťjednotke.

 

Autor: mg
Rozpis zápasov
  Žilina
Fortuna liga, 27. kolo, 13.6.2020
AS Trenčín - FK Pohronie
2:0 Zlaté Moravce
Fortuna liga, 22. kolo, 7.3.2020
FC ViOn Zlaté Moravce - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 24.5.2020

ASTV | Tréner Hrnčár a Abdul Zubairu k zmene v tréningovom pláne v čase ramadánu

Tréningový program prvého tímu AS Trenčín sa počas...

A-tím 22.5.2020

A-tím | V piatok prípravný zápas proti Trnave

AS Trenčín odštartuje hernú časť prípravy na pokračujúcu nadstavbu aktuálneho ročníka Fortuna...

Aktuálne 22.5.2020

FL | Kluby odsúhlasili pokračovanie, čaká nás skrátená nadstavba

Fortuna liga by sa mala opäť rozbehnúť 13. júna. Pokračovať bude...

florbal 22.5.2020

Florbal | Juniori sa vrátili do celoštátnej extraligy

Juniorskí florbalisti AS Trenčín sa po roku strávenom v regionálnej súťaži vracajú do...

orion tip adidas
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  McDonalds  Edart  aaa auto
 Mercedes Benz  Krusovice  Smoker  SWAN  Machunka  slovlak