Aktuality - archiv 11.12.2011

V utorok posledná možnosť vidieť AS v tomto roku

Zápas prvého mužstva proti „devätnástke“ s viacerými hráčmi z nižších súťaží na skúške

V utorok na pravé poludnie máte poslednú možnosť vidieť prvý tím AS Trenčín v tomto kalendárnom roku. Zverenci trénerov Adriána Guľu, Mariána Zimena a Romana Hodála odohrajú prípravný zápas s našou „devätnástkou“. Hrať sa bude na hlavnom štadióne na Sihoti (12.00). V zostave budú chýbať hlavné jesenné opory a najvyťaženejší hráči.

K dispozícii je však dostatok hráčov, ktorí väčšou alebo menšou mierou zasiahli do corgoňligových bojov. Chýbať nebude dlhoročná opora mužstva Filip Hlohovský, Karol Mondek, ktorý mal výborný vstup do sezóny, bývalý člen slovenských mládežníckych výberov Peter Valla, jeden z najlepších hráčov tohtoročného Copa Amsterdam Lukáš Ďuriška, členovia viacerých mládežníckych výberov Tomáš Malec, Stanislav Lobotka a Róbert Mazáň, Roland Szabó, brankár Igor Šemrinec a srbský obranca Mirko Radovanovič.

„Pôjde o modelovaný zápas hraný na deväťdesiat minút. V prvom tíme sa môžu ocitnúť aj viacerí nádejní dorastenci. K dispozícii budeme mať tiež niekoľkých hráčov, ktorí sa prídu ukázať,“ prezradil asistent trénera Marián Zimen a doplnil: „Pre našich dorastencov pôjde o ďalšiu možnosť predviesť svoj potenciál. Mala by to byť pre nich veľká motivácia. Môžu sa ukázať pred trénermi a vedením klubu. Zaujímaví sú pre nás aj hráči z nižších súťaží. Preto sme si niekoľkých pozvali. Hoci nie sú toľko na očiach, môžeme tam nájsť zaujímavé typy.“

Isté je, že pod Čákovým hradom sa predstaví trojica Marek Frimmel, Tomáš Hanzel a Erik Valášek. Prvý menovaný je devätnásťročná nádej z Hornej Nitry hrajúca na ľavom krídle. Valášek (21 rokov) hral nižšiu súťaž v Česku. Vysoký krajný obranca prešiel klubom MŠK Žilina. Najznámejším z tria Hanzel hral na jeseň za Petržalku. Dvadsaťdvaročný stopér odohral niekoľko zápasov za Spartak Trnava a nastúpil aj v reprezentačnej dvadsaťjednotke.

 

Autor: mg
Rozpis zápasov
4:1 Linz
Prípravný, 18.7.2024
Galatasaray SK - AS Trenčín
18:00
NIKÉ LIGA, 1. kolo, 28.7.2024
FC Spartak Trnava - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Fotogalérie 20.7.2024

Fotogaléria | Stretnutie prípravy proti Galatasaray SK

Fotogaléria z prípravného zápasu proti Galatasaray SK.

ASTV 19.7.2024

ASTV | Zostrih z prípravného zápasu proti Galatasaray SK

ASTV vám prináša zostrih z prípravného stretnutia proti Galatasaray SK (1:4).

A-tím 19.7.2024

Gajdoš | Prvý polčas sme boli viac ako vyrovnaným tímom

S tureckým Galatasaray SK zaznamenal náš tím prehru 1:4. Aj napriek sile súpera sme...

A-tím 19.7.2024

Bariš | Predvedená hra nás teší

V generálke pred blížiacou sa sezónou sme si zmerali sily s aktuálnym tureckým majstrom Galatasaray SK. Aj...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa