Zápasy - archiv 17.2.2012

Remíza na ihrisku Honvédu

Honvéd Budapešť - AS Trenčín 1:1 (0:0)

AS Trenčín remizoval v sobotňajšom prípravnom stretnutí na ihrisku Honvédu Budapešť 1:1 (0:0). O gól nášho mužstva sa postaral David Depetris. Postavou zápasu bol brankár Miloš Volešák. V utorok o 15.00 h odohrajú zverenci trénera Adriána Guľu presunutý prípravný zápas proti Spartaku Myjava.

Prvú šancu stretnutia mali domáci futbalisti, ale Volešák strelu mieriacu do ľavého horného rohu svoje brány vytlačil na roh. Nasledovala šikovná spolupráca Depetrisa s Hlohovským, ale gólová príležitosť z toho nebola. V 20. min zasiahol pri tutovke súpera Volešák a o minútu neskôr upratal loptu z bránkovej čiary Kleščík. Domáci boli v tlaku. Nasledujúci center z pravej strany sa po zásahu Kleščíka odrazila od brvna. V 39. min chybovala obrana domácich. K lopte sa dostal Depetris, obišiel brankára, ale z piatich metrov trestuhodne netrafil.

V úvode druhého polčasu sme hru vyrovnali. Získali sme väčšiu kontrolu nad loptou a súpera zatlačili na jeho polovicu. V 63. min zakombinovali na pravej strane Diaz a Diakite. Druhý menovaný poslal loptu do šestnástky, ale hlavičku Depetrisa brankár chytil. Z rýchleho brejku pohrozili domáci. Nepresadili sa však ani traja proti jednému, keďže Volešák opäť vytiahol skvelý zákrok. V 72. min sa oprel do lopty za hranicou šestnástky Csár a nechytateľne trafil pravý horný roh našej brány. Hneď po rozohraní vyrovnal chladnokrvne Depetris, keď si nabehol na dlhú loptu od Peltiera. Desať minút pred záverom stretnutia pohrozili Peltier a Diaz. Loptu do siete následne nedopravil ani Depetris, ktorý to skúšal z hranice pokutového územia. Záverečné slovo patrilo vynikajúcemu Volešákovi, ktorý sa rozhodujúcou mierou postaral o remízový výsledok.

Góly: 70. Csár - 71. Depetris

Žlté karty: 69. Hajdú - 56. Mazan, 72. Baez, 82. Štefánik

Domáci: Kemenes - Horváth (78. Moga), Botis, Debreceni, Hajdú - Ceolin (82. Baráth), Hidi, Németh, Tchami (46. Czár) - Délczeg (46. Erdélyi), Hadzic

Hostia: I. polčas: Volešák - Godál, Kleščík, Diakite, Holúbek - V. Horváth - Mazan, Štefánik, Hlohovský - Depetris - Štyvar, II. polčas: Volešák - Čögley, Godál, Diakite, Radovanovič - Báez - Mazan (58. Diaz), Štefánik, V. Horváth (86. Lobotka), Peltier - Depetris

Zákrok mesiaca | ASTV prináša päť najkrajších zákrokov mesiaca február

ASTV vám prináša ďalšie pokračovanie ankety Zákrok mesiaca. Pozrite...

ASTV 22.3.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti 1. FC TATRAN Prešov

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti 1. FC TATRAN Prešov.

ASTV 21.3.2024

Gól mesiaca | ASTV prináša päť najkrajších gólov za mesiac február

Fotogalérie 19.3.2024

Fotogaléria | Zápas Niké ligy proti MFK Skalica

Fotogaléria Petra Kapustu zo zápasu 2. kola nadstavby Niké ligy proti MFK Skalica (1:3).