Aktuality - archiv 21.2.2012

VRM a AS Trenčín prinášajú do ligy LED obrazovky

Novým partnerom nášho klubu trenčianska spoločnosť Virtual Reality Media

Novým zlatým partnerom AS Trenčín sa stala trenčianska spoločnosť Virtual Reality Media. VRM sa zaoberá dizajnom, vývojom a výrobou najmodernejších simulátorov a výcvikových systémov. Jadro produktového portfólia spoločnosti tvoria vojenské a civilné letecké simulátory, simulátory pre pozemné vozidlá a systémov PVO.

Spoločnosť realizuje návrh a dodávku komplexných výcvikových centier vrátane optimalizovanej stavebnej a technologickej dokumentácie. Výcvik obslužného personálu, dlhodobý záručný a pozáručný servis, modernizáciu simulátorov vrátane modelovania terénnych databáz. VRM je renomovaným dodávateľom pre slovenské ministerstvo obrany a krajín EÚ, Afriky, arabského sveta, USA a Ázie.

Spoločnosť sa úspešne etablovala na americkom trhu, ktorý sa vysokými nárokmi na kvalitu a veľkou konkurenciou považuje za jeden z najnáročnejších na svete. Aj z tohto dôvodu spojila svoje sily s americkým partnerom spoločnosťou ASE a vytvorili Joint Venture SYNERCO. V roku 2012 plánujeme vyrobiť a dodať zahraničným zákazníkom simulátory v hodnote viac ako 17 miliónov eur.

"Prostredníctvom našich simulátorov, umu, šikovnosti a vysokej profesionalite našich zamestnancov dodávame našim zákazníkom nielen kvalitný a špičkový svetový produkt, ale v neposlednom rade šírime dobré meno Slovenska po celom svete," píše sa v tlačovej sprácve spoločnosti.

VRM a AS Trenčín prinášajú digitálny reklamný systém

Spoločnosť VRM a AS Trenčín prinášajú projekt prenájmu a predaja vonkajšieho obvodového systému – LED obrazoviek – pre vizualizáciu reklamných a informačných spotov po obvodových častiach športovísk v rôznych športových odvetviach.

"Prvým krokom k realizácii nového projektu bolo oslovenie zo strany futbalového klubu, ktorého štadión sa stane ukážkovou platformou nášho projektu. Dôvodom je vážny záujem majiteľov VRM podporiť rozvoj trenčianskeho futbalu vo všetkých vekových kategóriách a skvalitniť zážitok z jednotlivých zápasov pre divákov. V tomto smere ide aj o naše vyjadrenie regionálneho patriotizmu," píše sa v stanovisku VRM.

Počas domácich zápasov AS Trenčín v jarnej časti Corgoň ligy tak môžete vidieť na našom štadióne reklamu európskych parametrov. "Sme veľmi radi, že touto cestou vám môžeme oznámiť podpis zmluvy so spoločnosťou VRM," povedal generálny manažér klubu Róbert Rybniček a dodal: "Partnerom chceme poskytovať stále viac možností a kvalitnejší servis. Preto bolo pre nás výzvou priniesť vám ako prvým na Slovensku túto možnosť počas pravidelných ligových zápasov."

Autor: mg
Rozpis zápasov
19:00 Žilina
Fortuna liga, 2. kolo, 27.7.2019
AS Trenčín - MFK Ružomberok
3:1 Senica
Fortuna liga, 1. kolo, 20.7.2019
FK Senica - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 21.7.2019

ASTV | Tlačová konferencia po zápase proti Senici

ASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy FK Senica - AS Trenčín (3:1).

A-tím 20.7.2019

FL | Po nepremenených šanciach prehra v Senici

AS Trenčín prehral v zápase 1. kola Fortuna ligy na ihrisku FK Senica 1:3. V poslednej minúte...

ASTV 20.7.2019

Rybníček | Vysvetlenie situácie týkajúcej sa postu hlavného trénera

Futbalový klub AS Trenčín dočasne vyriešil situáciu týkajúcu sa pozície...

ASTV 20.7.2019

ASTV | Roguljič pred zápasom proti Senici

ASTV vám prináša rozhovor s Antem Roguljičom pred stretnutím 1. kola Fortuna ligy proti FK Senica...

orion tip adidas
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  McDonalds  Edart  aaa auto
 Mercedes Benz  Corgoň  Smoker  SWAN  Machunka  slovlak