Aktuality - archiv 8.5.2012

Slniečko Cup 2012 prinesie špičkové súboje prípraviek

AS Trenčín v spolupráci s CK Slniečko a obcou Prašice pripravili na 12. a 13. mája najväčší medzinárodný turnaj pre vekovú kategóriu U9 na Slovensku

AS Trenčín v spolupráci s cestovnou kanceláriou Slniečko a obcou Prašice pripravili na nasledujúci víkend (12. a 13. mája) najväčší medzinárodný turnaj pre vekovú kategóriu do deväť rokov na Slovensku. Na kvalitne obsadenom podujatí sa zúčastní 18 prípraviek zo Slovenska a Česka. Pozvanie prijali okrem iných aj Sparta Praha, MŠK Žilina, Slovan Bratislava, FK Senica, FC Nitra, MFK Košice, FC Petržalka alebo Jupie Banská Bystrica.

„Prichádza slovenská špička a to nielen podľa mien klubov, ale aj podľa predvádzaných výkonov na ihrisku. Zo susedného Česka je určite najzaujímavejšia Sparta Praha, ktorá je v tejto vekovej kategórii doma lídrom, keď dokáže porážať aj o rok staršie výbery. Naposledy obsadili v Bruseli piate miesto v konkurencii družstiev ako FC Barcelona, AC Miláno, FC Everton a Benfica Lisabon,“ prezradil tréner našej „deviatky“ Marek Marčok.

Blížiaci sa víkend ponúkne v Prašiciach neďaleko Topoľčian určite kvalitný mládežnícky futbal. „Systém turnaja je postavený tak, aby si družstvá zmerali sily s čo najväčším počtom konkurentov,“ doplnil Marčok a pokračoval: „Jedná sa o druhý ročník tohto podujatia. Podobný turnaj organizoval náš klub počas minulej jeseň, kedy sa na hlavnom ihrisku štadióna na Sihoti zišlo taktiež 18 družstiev. Hralo sa však iba počas jedného dňa.“

Okrem zápasov detí bude v areáli pripravených množstvo sprievodných akcií ako turnaj rodičovských družstiev, súťaže o najvytrvalejšieho žongléra, najpresnejšieho strelca a iné. Jednou z cien bude aj vstupenka s ubytovaním na vybraný zápas „veľkej štvorky“ v budúcnom ročníku anglickej Premier League.

„Čaká nás veľký športový zážitok. Spolu veríme, že úspešná organizácia bude veľmi dobrým základom pre organizovanie podobného typu turnajov aj pre ostatné vekové kategórie v našom klube,“ dodal na záver mládežnícky tréner AS.

Autor: astn
Rozpis zápasov
14:00 Bratislava
Fortuna liga, 20. kolo, 22.2.2020
ŠK Slovan Bratislava - AS Trenčín
8:1 Žilina
Fortuna liga, 19. kolo, 15.2.2020
AS Trenčín - MFK Zemplín Michalovce
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Fanúšikovia 19.2.2020

Fanúšikovia | Na Tehelné pole za euro, vstupenka platná aj na Sereď

Futbalový klub AS Trenčín vďaka podpore jedného z našich dlhodobých...

A-tím 18.2.2020

FL | Pár minút po vysokej výhre mysleli už na Slovan

Hoci jarnú ouvertúru Fortuna ligy proti Michalovciam (8:1) sme zvládli nad očakávanie,...

ASTV 17.2.2020

ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti Michalovciam

ASTV vám prináša zostrih zo stretnutia 19. kola Fortuna ligy proti MFK Zemplín...

Fotogalérie 17.2.2020

Fotogaléria | Zápas Fortuna ligy proti Michalovciam

Fotogaléria zo stretnutia Fortuna ligy proti MFK Zemplín Michalovce (8:1).

orion tip adidas
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  McDonalds  Edart  aaa auto
 Mercedes Benz  Krusovice  Smoker  SWAN  Machunka  slovlak