Aktuality - archiv 17.5.2012

Naši hráči si vyskúšali prácu modelov

Godál, Salinas, Depetris, Holúbek a Diakite nafotili premiérovú kolekciu oblekov spoločnosti Magnificent Tailors

Pätica futbalistov AS Trenčín si pred pár týždňami vyskúšala prácu modelov. Boris Godál, Jorge Salinas, David Depetris, Jakub Holúbek a Pepé Diakite nafotili premiérovú kolekciu oblekov spoločnosti Magnificent Tailors, ktorá je jedným z partnerov nášho klubu.

Fotenie v trnavskom hoteli Holiday Inn sa uskutočnilo za asistencie dospelého tigra a mláďaťa leva z dvoch talianskych cirkusov Medrano a Mundial. „Na záberoch je napokon iba spomínané mesačné levíča, pretože tiger nebol po prevoze na miesto fotenia príliš dobre naladený. Na odporučenie jeho krotiteľa sme ho preto radšej nechali odviezť naspäť do cirkusu a neriskovali sme,“ prezradila zaujímavosť z fotenia PR manažérka spoločnosti vyrábajúcej luxusné pánske obleky na mieru Adriána Čahojová.

„Na jednej strane to bola zábava, ale na druhej to nebol jednoduchý deň. Musíte sa vedieť tváriť, nemôžete byť strnulý,“ prezradil Boris Godál. „Páčilo sa mi to. Hoci som zo Senegalu, po prvý raz som sa dotkol malého leva,“ komentoval s úsmevom Papé Diakite a Jakub Holúbek dodal: „Bolo to niečo nové. Všetci sme však boli radi, že tigra si napokon odviezli.“

„Okrem hráčov, manažmentu a holandských majiteľov klubu AS Trenčín si produkty našej značky obľúbili i reprezentanti Slovenska vo vodnom slalome bratia Hochschornerovci, speváci Peter Cmorik, Martin Harich, tanečník Tomáš Surovec alebo zabávač Richard Vrablec,“ prezradila reprezentantka spoločnosti.

Zástupcovia nášho klubu sú s ponukou spoločnosti Magnificent Tailors nadmieru spokojní. „Nielen výkonmi na ihrisku, ale aj mimo neho reprezentujeme značku AS Trenčín a náš nový partner nás aj v tomto smere posúva vpred,“ povedal marketingový manažér klubu Igor Schlesinger. „Mottom spoločnosti je výnimočnosť, dravosť a úspech. Rovnakými hodnotami sa chceme prezentovať aj my ako klub a všetky naše tímy.“

„Každý, kto naše služby raz skúsi, porozumie, v čom sa odlišujeme od konkurencie. V prvom rade je to exkluzivita a to najmä materiálov, ktoré dovážame od prvotriednych zahraničných výrobcov. Ďalej to je originalita. Každý jeden oblek šijeme na mieru. Zároveň kladieme dôraz na šírku portfólia, aby si u nás vybral každý. Samozrejmosťou je odborné poradenstvo a prvotriedny servis,“ prezradil viac zakladateľ novej módnej značky Mário Markech.

Autor: mg
Rozpis zápasov
14:00 Žilina
Fortuna liga, 16. kolo, 23.11.2019
AS Trenčín - FC Spartak Trnava
3:1 Dunajská Streda
Fortuna liga, 15. kolo, 9.11.2019
DAC 1904 Dunajská Streda - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 20.11.2019

ASTV | Návrat k atmosfére šiesteho večera Siene slávy

ASTV vám prináša filmový návrat k atmosfére šiesteho slávnostného večera Siene slávy...

Sieň slávy 19.11.2019

SSTnF | Exkluzívne rozhovory z inauguračného večera Siene slávy 2019

Návrat ASTV k inauguračnému večeru Siene slávy trenčianskeho futbalu...

Fanúšikovia 19.11.2019

Fanúšikovia | Charitatívny McHappy Day dnes v trenčianskom McDonald´s

Sieť reštaurácií McDonald´s privíta po celom svete množstvo známych...

Fotogalérie 17.11.2019

Fotogaléria | Sieň slávy trenčianskeho futbalu 2019

Fotogaléria Petra Kapustu zo slávnostného večera Siene slávy trenčianskeho futbalu 2019...

orion tip adidas
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  McDonalds  Edart  aaa auto
 Mercedes Benz  Krusovice  Smoker  SWAN  Machunka  slovlak