Aktuality - archiv 26.8.2012

Frimmel kolená roztrasené nemal

Marek Frimmel: „Tréner ma oboznámil s tým, že práve proti Slovanu zažijem prvýkrát atmosféru corgoňligového zápasu. Snažil som sa užívať si každú jednu minútu“

Má za sebou premiéru ako hrom. Vo svojom debutovom zápase odohral dvadsať minút a na ihrisku sa radoval z vyrovnávajúceho gólu spoluhráča Davida Depetrisa. Po zápase sa Marek Frimmel usmieval.

O tom, že prvý zápas odohrá so Slovanom, sa dozvedel už počas týždňa. Príprava naň však nebola ničím výnimočná. „Tréner ma oboznámil s tým, že práve proti Slovanu zažijem prvýkrát atmosféru corgoňligového zápasu. Snažil som sa užívať si každú jednu minútu. Nie všetci majú možnosť zažiť premiéru proti takému súperovi a v takej atmosfére, aká bola s belasými. Hodnotenie môjho výkonu nechám na trénerov,“ povedal niekdajší hráč štvrtoligovej Hornej Nity a jedným dychom dodal: „Mohli sme aj vyhrať, ale štyridsaťpäť minút sme hrali v oslabení. Museli sme si dávať pozor v zadných radoch. Vyrovnanie prišlo v závere, takže aj bod má pre nás cenu.“

Na ihrisko vybehol v neľahkej situácii. Iba tri minúty pred jeho príchodom sme dostali druhý gól. „Vedel som, že zodpovednosť bude sčasti aj na mojich pleciach, no kolená som roztrasené nemal. Nebál som sa, že by som urobil chybu, veď tie k futbalu patria,“ pokračoval devätnásťročný ľavý stredopoliar.

Zdravé sebavedomie ukázal už po troch minútach pobytu na ihrisku, keď si loptu prilepil na kopačku a prešiel cez troch protihráčov. „Oči som mal na lopte a snažil som sa dostať do zakončenia. Nevyšlo to, snáď nabudúce,“ dodal Frimmel, ktorý pociťuje, že sa zlepšuje z tréningu na tréning.

Autor: mj
Rozpis zápasov
0:3 Senica
Fortuna liga, 30. kolo, 11.7.2020
AS Trenčín - FC Nitra
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 11.7.2020

FL | Prehru priniesol až záverečný zápas nadstavby

Tím vedený Jurajom Ančicom prehral v zápase 5. kola nadstavby Fortuna ligy proti FC Nitra...

ASTV 10.7.2020

ASTV | Čatakovič pred zápasom proti Nitre

ASTV vám prináša rozhovor s Hamzom Čatakovičom pred stretnutím 5. kola nadstavby Fortuna ligy...

A-tím 8.7.2020

Štefánik | Viem si predstaviť, že budem pokračovať v Trenčíne

V kabíne AS Trenčín sa po necelých siedmich rokoch objavila pre mnohých...

A-tím 7.7.2020

A-tím | Julien a Lamine skončili v AS Trenčín

Dvojica Keston Julien a Mohammed Lamine sa počas uplynulých dní rozlúčila s dresom AS Trenčín....

orion tip adidas
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  McDonalds  Edart  aaa auto
 Mercedes Benz  Krusovice  Smoker  SWAN  Machunka  slovlak
×
Odohrané v 18:00 |
AS Trenčín
FC Nitra