Aktuality - archiv 20.3.2008

Prince Addai novou posilou AS

V kádri Trenčanov ďalší cudzinec

Na piatkovom predpoludňajšom tréningu sa predstavil nový hráč. Prince Addai pricestoval na Sihoť v noci zo štvrtka na piatok. Administratívne záležitosti spojené s jeho prípadným štartom proti Nitre sa vybavili v expresnom tempe, na dôležitý duel s ním tak tréneri môžu počítať.

Príchod Princa Addaia do Trenčína bol avizovaný už počas sústredenia v Holandsku. Prekážkou v jeho skoršom príchode boli študijné povinnosti. „Trvalo to trošku dlhšie. Vybaviť všetky papierové záležitosti, nebolo vonkoncom jednoduché,“ rozhovoril sa cestou z letiska vo Schwechate do Trenčína sympatický futbalista. „O Trenčíne som hľadal informácie na internete. Podľa dostupných zdrojov tam žije približne 60-tisíc obyvateľov a v súčasnosti je tam údajne veľký hokejový boom,“ sypal z rukáva správy o meste 24-ročný stopér.

Prince Addai sa predstavil v drese AS Trenčín už počas sústredenia v Holandsku. V zápase proti rezerve Ajaxu zaznamenal jediný gól slovenského tímu. „V stopérskej dvojici som hral vedľa Csabu Horvátha. Súčinnosť s ním bola vynikajúca. Už sa teším na ďalšie skúsenosti po jeho boku,“ lovil spomienky na holandskú kooperáciu bývalý hráč rezervy Feyenoordu Rotterdam a prvoligového Dordrechtu. Informácia o dvojzápasovom kartovom treste pre kapitána AS ho zjavne nepotešila.

Holanďan narodený v Ghane prišiel do Trenčína zatiaľ do konca sezóny. Nevylučuje však ani dlhodobejšiu spoluprácu s tímom. „Je to úžasné mladé mužstvo s obrovskými predpokladmi do budúcnosti. Ak by sa podarilo udržať týchto hráčov pokope, môže to byť zaujímavý výber,“ odhaduje vývoj AS Prince Addai.

Autor: MS
Rozpis zápasov
18:00 Žilina
Fortuna liga, 30. kolo, 11.7.2020
AS Trenčín - FC Nitra
Prípravný, 5.7.2020
MŠK Púchov - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 5.7.2020

ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti Seredi

ASTV vám prináša zostrih zo stretnutia 4. kola nadstavby Fortuna ligy proti ŠKF iClinic...

A-tím 5.7.2020

Príprava | Víťazstvo na ihrisku druholigového Púchova

Tím vedený Jurajom Ančicom vyhral prípravný zápas na ihrisku MŠK Púchov 2:0 (0:0)....

ASTV 5.7.2020

ASTV | Záznam z prípravného zápasu proti MŠK Púchov

ASTV vám prináša záznam z prípravného zápasu AS Trenčín - MŠK Púchov (2:0).

ASTV 5.7.2020

ASTV | Tlačová konferencia po zápase proti Seredi

ASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy proti ŠKF iClinic Sereď (3:2).

orion tip adidas
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  McDonalds  Edart  aaa auto
 Mercedes Benz  Krusovice  Smoker  SWAN  Machunka  slovlak