Aktuality - archiv 18.4.2013

Hrajte o dresy, ktoré vám venujú missky

Tri dresy si už našli svojich majiteľov ešte počas návštevy dievčat na zápase so Zlatými Moravcami, ale ďalších deväť nám ešte zostalo

Súťaž o najkrajšiu Slovensku Miss Slovensko 2013 pozná svoju kráľovnú. Stala sa ňou devätnásťročná študentka manažmentu z Oravského Podzámku Karolína Chomisteková. Vy môžete počas nasledujúcich dní získať dres s podpisom víťazky, ale aj ďalších dievčat, ktoré sa pred vyvrcholením súťaže predviedli na našom futbalovom štadióne.

Tri dresy si už našli svojich majiteľov ešte počas návštevy dievčat na zápase so Zlatými Moravcami, ale ďalších deväť nám ešte zostalo. V prvom kole súťaže na našej facebookovaj stránke môžete získať šesť z nich. Stačí len to, aby ste mali označené, že náš facebookový profil  sa vám „páči“. V druhom kole súťaže, ktorá bude na programe počas ďalšieho týždňa, budú v hre dresy s podpismi miss a oboch vicemiss.

Sledujte náš facebookový profil.

Autor: astn
Rozpis zápasov
Prípravný, 28.6.2025
MFK Karviná - AS Trenčín
17:30 Spytihněv
Prípravný, 4.7.2025
FC Zlín - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Aktuálne 3.7.2025

Príprava | Sériu zápasov proti českým tímom uzavrieme súbojom so Zlínom

V treťom prípravnom stretnutí čaká zverencov pod vedením trénera...

A-tím 2.7.2025

A-tím | Holúbek pokračuje v materskom klube

Odchovanec klubovej akadémie a dlhoročná opora Jakub Holúbek sa rozhodol pokračovať v AS Trenčín...

Aktuálne 2.7.2025

Klub | Od novej sezóny s vlastným B-mužstvom

Po niekoľkých rokoch využívania farmárskeho systému, v rámci ktorého naši kmeňoví hráči mali...

Fanúšikovia 1.7.2025

Fanúšikovia | Spúšťame predaj permanentných vstupeniek na sezónu 2025/2026

AS Trenčín spustil predaj permanentiek na novú sezónu....

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  Áesko Kantína
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  mattoni  aarsleff  arena ostrov  laugaricio  karlmarc.com  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa fajntricko  dobrota  RS Technology  Hisense Antes GM