Aktuality - archiv 20.5.2013

Káva a tetovanie majú svojho majiteľa

Pred štartom jarnej časti sezóny sme vám v spolupráci s Coffee Sheep priniesli súťaž o tetovanie a exkluzívny set káv z obľúbenej trenčianskej pražiarne

Pred štartom jarnej časti sezóny sme vám v spolupráci s našim partnerom spoločnosťou Coffee Sheep priniesli na facebookovej stránke AS Trenčín súťaž o tetovanie a exkluzívny set káv z obľúbenej trenčianskej pražiarne.

Dnes vám môžeme predstaviť dielo, ktoré má na svojom tele vytetované víťaz súťaže. Boris Baňák, ktorý získal spolu 1879 „lajkov“ pod svoje tetovanie, sa pred pár dňami dostal do rúk odborníkov. Okrem skúseného tetovača sa na diele na chrbte víťaza súťaže podieľal aj náš nádejný obranca Daniel Bednárik. Viac v našom videu a fotogalérii.

[youtube]w6Ei5Ci-ULE[/youtube]

Autor: mg
Rozpis zápasov
7:1 voestalpine Stadion
Prípravný, 12.7.2025
LASK Linz - AS Trenčín
18:00
Prípravný, 19.7.2025
AS Trenčín - MŠK Púchov
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Aktuálne 18.7.2025

Príprava | V generálke privítame doma Púchov

Tím trénera Ricarda Moniza čaká už túto sobotu generálka pred nadchádzajúcim ligovým ročníkom...

Aktuálne 16.7.2025

A-tím | Obšivan a Praženka na hosťovanie do Púchova

Členovia širšieho kádra AS Trenčín Matej Obšivan a Ľuboš Praženka odchádzajú na...

Fanúšikovia 15.7.2025

Fanúšikovia | Spúšťame voľný predaj permanentiek na sezónu 2025/2026

Od utorka 15. júla pokračujeme voľným predajom celosezónnych vstupeniek...

Fotogalérie 14.7.2025

Fotogaléria | Prípravné stretnutie proti LASK Linz

Fotogaléria z prípravného stretnutia LASK Linz - AS Trenčín (7:1).

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  Áesko Kantína
 Heineken  Smoker  mattoni  aarsleff  arena ostrov  laugaricio  karlmarc.com  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa fajntricko  dobrota  RS Technology  Hisense Antes GM