Aktuality - archiv 19.6.2013

Dva góly Končitíka, Nová Ves sa zachránila

Prehľad vystúpení hráčov na hosťovaní a bývalých hráčov AS Trenčín v súčasných kluboch

Počas víkendu pokračovali už iba nižšie slovenské futbalové súťaže. V nich sa najviac darilo Antonovi Končitíkovi, ktorý dvoma gólmi zabezpečil Novej Vsi záchranu v Majstrovstvách regiónu západ. Víťazný gól Nového Mesta v Leviciach strelil Peter Kozic.

V III. lige už bez tlaku nastúpili futbalisti Nemšovej v Petržalke. Slovan prehral v poslednom zápase sezóny 0:2 a skončil na konečnom trinástom mieste. O dve priečky lepšie skončilo Nové Mesto nad Váhom, ktoré zvíťazilo v Leviciach (2:1). O rozhodujúci moment zápasu sa desať minút pred koncom postaral Peter Kozic.

Účasť v Majstrovstvách regiónu západ si aj pre nasledujúci ročník vybojovali futbalisti Novej Vsi. Galantu porazili presvedčivo 4:1, keď sa v prvom polčase dvakrát presadil Anton Končitík.

Hráči na hosťovaní:
SLOVENSKO - III. liga
Moravany - Topoľčany 0:1 - Martin Dzurilla za domácich nehral. Za hostí odohral celý zápas David Badinský.

Petržalka - Nemšová 2:0 - Gabriel Bezák hral do 62. min, kedy ho vystriedal Filip Bretschneider, Milan Svatík hral do 62. min, Lukáš Kyselica nenastúpil (všetci Nemšová).

Levice - Nové Mesto nad Váhom 1:2 - Igor Šemrinec za hostí nechytal. René Šiko hral do 77. min, Peter Kozic nastúpil v 62. min a strelil víťazný gól hostí (všetci Nové Mesto).

Vráble - Domino Bratislava 3:1 - Peter Vozár za domácich nehral.

Vrbové - Piešťany 1:0 - Peter Valla za hostí odohral celý zápas.

Sereď - Dunajská Lužná 1:1 - Jakub Hrnčár za hostí odohral celý zápas.

SLOVENSKO - Majstrovstvá regiónu západ
Nová Ves nad Váhom - Galanta 4:1 - Anton Končitík za domácich odohral celý zápas a strelil dva góly.

SLOVENSKO - IV. liga
Trenčianske Stankovce - Bošany 2:1 - Stanislav Kvasnica a Silvester Puna odohral celý zápas. Patrik Škvarka nehral (všetci Tr. Stankovce).