Aktuality - archiv 24.10.2013

Vstupenky v predaji, zápasový bulletin pripravený

Aj pred stretnutím proti FK Senica máte možnosť zakúpiť si vstupenky v predpredaji v sieti Ticketportal

Aj pred stretnutím proti FK Senica máte možnosť zakúpiť si vstupenky v predpredaji v sieti Ticketportal. Môžete sa tak vyhnúť čakaniu pred pokladňami štadióna. Po víťazstve na ihrisku bratislavského Slovana nás čaká ďalší silný súper a zverenci trénera Martina Ševelu vás v boji o dôležité body budú potrebovať. Veríme, že štadión bude opäť takmer vypredaný. Boj o druhú priečku a atraktívna hra je tou najlepšou pozvánkou.

Rovnako ako na Trnavu, aj teraz sme pripravili šestnásťstranový bulletin vychádzajúci pod názvom "My sme Trenčania". Aj touto cestou vám chceme spríjemniť zážitok z ligového zápasu. Čo si na jeho stránkach môžete prečítať? Rozhovor s Petrom Čögleyom o aktuálnom súperovi. Niečo viac o FK Senica a histórii tohto klubu. V dotazníku vám predstavujeme Petra Kleščíka. Prinášame aj novinky z klubu za posledné obdobie a rozhovor s niekdajším prvým mužom trenčianskeho a československého futbalu Rudolfom Tvaroškom. V hlavnej téme vám predstavujeme nasledovníkov Stanislava Lobotku a Samuela Štefánika.

...

Lobotka, Štefánik, Hajradinović, Mišák a ďalší

Podľa mnohých odborníkov a fanúšikov hrá AS Trenčín už niekoľko ročníkov najatraktívnejší futbal na Slovensku. Ofenzívny štýl hry, šance, množstvo gólov a nielen to. Slovenskému futbalu sme v relatívne krátkom čase priniesli viacero zaujímavých mladých hráčov a ďalší prichádzajú. Prináša to však aj svoju daň. Počas leta sme prišli o dvojicu exkluzívnych stredopoliarov. Stanislav Lobotka odišiel na ročné hosťovanie s možnosťou prestupu do Ajaxu Amsterdam a Samuel Štefánik sa upísal Nijmegenu.

Viacero kuvikov nám začalo predpovedať čiernu budúcnosť. Mužstvo sa však nestratilo v pohárovej Európe a v tabuľke Corgoň ligy bojuje o najvyššie priečky. S pribúdajúcimi zápasmi sa pod Čákovým hradom buduje nová a možno ešte silnejšia generácia. Platí to aj o strede poľa. Zápas na bratislavských Pasienkoch a víťazstvo nad Slovanom Bratislava (3:0) je toho iba dôkazom. Dvojica Haris Hajradinović – Patrik Mišák ukázala, že má perspektívu, aby išla herne v stopách Jorgeho Salinasa, Ivána Díaza alebo už spomenutej dvojice.

„Dva dni som rozmýšľal, či dať šancu doslova začínajúcim chlapcom v tak ťažkom zápase. Mali sme viacero alternatív. Napokon som sa rozhodol ísť do rizika,“ vrátil sa k piatkovému zápasu tréner Martin Ševela a pokračoval: „Som rád, že som sa k tomuto kroku napokon odhodlal. Obaja sú veľmi kreatívni futbalisti s veľkým akčným rádiom a dobrou ponukovou činnosťou.“ ... viac v zápasovom bulletine, v ktorom sa dostali k slovu aj Mišák, Baéz, Hajradinović a Dobiáš ...

VSTUPENKY NA ZÁPAS PROTI FK SENICA

PREDAJNÉ MIESTA TICKETPORTAL

Autor: mg
Rozpis zápasov
3:0 Štadión Sihoť
Prípravný, 28.1.2023
AS Trenčín - FK Rača
17:30 Banská Bystrica
Fortuna liga, 19. kolo, 10.2.2023
MFK Dukla Banská Bystrica - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 7.2.2023

A-tím | Rybníček, Zimen, Bainovič a Gajdoš pred štartom ligovej jari

V úvode ligovej jari nás čaká boj o prienik do prvej šestky Fortuna...

Fanúšikovia 4.2.2023

Akadémia | Podporte svojimi 2% úspešnú akadémiu AS Trenčín

Priatelia, podporovatelia a fanúšikovia trenčianskeho futbalu. Každoročne sa na...

Aktuálne 3.2.2023

Príprava | Príval snehu zrušil ligovú generálku

Záverečný prípravný zápas pred štartom nového ročníka Fortuna ligy proti FC ŠTK 1914 Šamorín...

A-tím 2.2.2023

Príprava | Posledný zápas zimnej prípravy proti Šamorínu

Zverencov trénera Mariána Zimena čaká posledný zápas v rámci zimnej prípravy pred...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  jaaa aarsleff  msport