Aktuality - archiv 21.11.2013

Hráči AS vás po roku opäť obslúžia v McDonald´s

Už dnes môžete v McDonald´s po celom svete stretnúť známe osobnosti v rámci charitatívnej akcie McHappy Day

Už dnes popoludní môžete v reštauráciách McDonald´s po celom svete stretnúť množstvo známych osobností. Po desiaty raz organizuje táto spoločnosť charitatívnu akciu, počas ktorej herci, speváci, televízne osobnosti a športovci budú obsluhovať zákazníkov. „Výťažok z predaja dostanú tí, ktorí to skutočne potrebujú,“ píše sa v stanovisku McDonald´s.

Charitatívna akcia je tradične spojená so Svetovým dňom detí, ktorý pripadá každý rok na 20. novembra. Akciu rovnako ako pred rokom podporí aj futbalový klub AS Trenčín. Preto dnes medzi sedemnástou a devätnástou hodinou môžete v trenčianskom McDonalde stretnúť aj našich hráčov, ktorí vás s radosťou obslúžia.

FOTOGALÉRIA McHAPPY DAY 2012

„Vážime si doterajšiu spoluprácu so spoločnosťou McDonald´s, ktorá je významným partnerom našej mládeže. Po minuloročnej našej úspešnej premiére sme s radosťou privítali možnosť opäť podporiť podujatie McHappy Day,“ povedal marketingový manažér AS Igor Schlesinger.

Pomôcť môžete aj vy, podajte deťom „Pomocnú ruku“

McHappy Day súvisí s predajom samolepiek „Pomocná ruka“ v sieti reštaurácií McDonald´s. Polovica tržieb zo všetkých predaných porcií hranoliek a celý výťažok z predaja samolepiek poputuje na účet Ronald McDonald House Charities. Ide o neziskovú organizáciu, ktorá pomáha chorým deťom prekonať ťažké obdobie odlúčenia od rodiny z dôvodu hospitalizácie. Samolepku „Pomocná ruka“ si môžete zakúpiť v reštauráciách McDonald´s od 13. do 24. novembra.

Výťažok z akcie na Slovensku pôjde na zlepšenie podmienok pobytu v detských klinikách pre malých pacientov a ich rodiny. „Zo získaných zdrojov hradíme výstavbu nadštandardných izieb v slovenských nemocniciach, kde sa dlhodobo liečia malé deti. Taktiež sme z týchto zdrojov zakúpili veľmi dôležité lekárske prístroje, ktoré napomáhajú lekárom  v diagnostike a liečbe závažných ochorení detských pacientov,“ vysvetľuje aktivity neziskovej organizácie jej riaditeľka Drahomíra Jiráková.

McHappy Day odštartuje akciu AS Trenčín a jeho partnerov „Hviezdne trio“

Štvrtkový McHappy Day odštartuje dvojtýždňovú akciu AS Trenčín a jeho partnerov pod názvom "Hviezdne trio". „Spoločne s predajcom značky Mercedes Motor-Car Trenčín a McDonald´s Trenčín vám ponúkame jedinečnú možnosť vyhrať niektorú z jedenástich zaujímavých cien. Vyplňte anketový lístok, ktorý nájdete počas nasledujúcich dvoch týždňov na svojich táckach v McDonald´s, v predajni Motor-Car a dostanete ho aj na poslednom tohtoročnom domácom zápase AS Trenčín proti MFK Košice. Chceme totiž viac spoznať našich fanúšikov, zistiť jeho preferencie a vzťah ku klubu,“ komentoval Igor Schlesinger.

Autor: mg
Rozpis zápasov
18:00 Štadión Sihoť
Fortuna liga, 31. kolo, 15.5.2021
AS Trenčín - DAC 1904 Dunajská Streda
5:3 Žilina
Fortuna liga, 30. kolo, 8.5.2021
MŠK Žilina - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 8.5.2021

ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti Žiline

ASTV vám prináša zostrih zo stretnutia 8. kola nadstavby Fortuna ligy 2020/2021 proti MŠK...

ASTV 8.5.2021

ASTV | Tlačová konferencia po zápase Fortuna ligy proti Žiline

ASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy proti MŠK Žilina...

A-tím 8.5.2021

FL | Po gólovej prestrelke prehra na trávniku MŠK Žilina

Tím vedený Jurajom Ančicom prehral v zápase 8. kola nadstavby Fortuna ligy na...

ASTV 7.5.2021

Ramón | Musíme hrať ako minulý týždeň

V ôsmom fortunaligovom kole skupiny o titul sa naši hráči predstavia v im dobre známom prostredí na...

orion tip  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  aarsleff  mattoni  termomont  monolit  jaaa betonic  terajsok  kappa