Aktuality - archiv 22.11.2013

Všetko, čo potrebujete vedieť pred Košicami

Vstupenky v predpredaji, bulletin pripravený, zmeny pri vstupe a čaká vás aj anketa

Aj pred stretnutím proti MFK Košice máte možnosť zakúpiť si vstupenky v predpredaji v sieti Ticketportal. Ešte v piatok na internete alebo aj pár minút pred začiatkom stretnutia na predajných miestach, ktorých je len v Trenčíne dvanásť. Môžete sa tak vyhnúť čakaniu pred pokladňami štadióna.

Máme pred sebou posledný domáci ligový zápas tohto roka. Veríme, že napriek chladnejšiemu počasiu budú opäť plné tribúny. Zverenci trénera Martina Ševelu vás v boji o dôležité body budú potrebovať. Boj o druhú priečku a atraktívna hra je tou najlepšou pozvánkou.

PREDAJNÉ MIESTA TICKETPORTAL

Súčasťou stretnutia proti Košicami sú zmeny, ktoré sme urobili pri predaji vstupeniek na zápas priamo v pokladniach štadióna. Veríme, že sa nám podarí vyhnúť sa dlhým radom pred vstupom na štadión. Pokladne od športovej haly budú predávať iba vstupenky na nekrytú tribúnu a pokladne od plavárne iba vstupenky na krytú tribúnu. Pripravené sú aj dievčatá, ktoré budú prichádzajúcich fanúšikov usmerňovať.

VSTUPENKY NA ZÁPAS PROTI MFK KOŠICE

Rovnako ako na Trnavu a Senicu, aj teraz sme pripravili šestnásťstranový bulletin vychádzajúci pod názvom "My sme Trenčania". Aj touto cestou vám chceme spríjemniť zážitok z ligového zápasu. Čo si na jeho stránkach môžete prečítať? Rozhovor s Karolom Mondekom o aktuálnom súperovi. Niečo viac o MFK Košice a histórii tohto klubu. V dotazníku vám predstavujeme Jakuba Holúbeka. Prinášame aj novinky z klubu za posledné obdobie. V historickom okienku sa pozrime na klub Odeva Trenčín. V hlavnej téme vám predstavujeme prvé kroky tímu žiačok AS Trenčín.

Štvrtkový McHappy Day v reštaurácii McDonald´s odštartoval dvojtýždňovú akciu AS Trenčín a jeho partnerov pod názvom "Hviezdne trio". „Spoločne s predajcom značky Mercedes Motor-Car Trenčín a McDonald´s Trenčín vám ponúkame jedinečnú možnosť vyhrať niektorú z jedenástich zaujímavých cien. Vyplňte anketový lístok, ktorý nájdete počas nasledujúcich dvoch týždňov na svojich táckach v McDonald´s, v predajni Motor-Car a dostanete ho aj na poslednom tohtoročnom domácom zápase AS Trenčín proti MFK Košice. Chceme viac spoznať našich fanúšikov, zistiť jeho preferencie a vzťah ku klubu,“ vysvetlil Igor Schlesinger.

...

Ženský futbal má prvé reprezentantky

Futbal má pod Čákovým hradom viac ako storočnú tradíciu. Ženský futbal je však novinkou, ktorá má pred sebou veľkú perspektívu. Dôkazom sú uplynulé mesiace. Len v máji vznikol tím žiačok a dnes si môžeme povedať, že máme prvé štyri reprezentantky. Je to síce trochu prehnané tvrdenie, ale nielen pre samotné dievčatá to je veľká motivácia.

„Brankárka Darina Jančovičová, Karolína Bátkyová, Kristína Panáková a Simona Gomulecová sa zúčastnili turnaja v Michalovciach, kde sa predstavili vo výbere západného Slovenska a nestratili sa,“ pochválil sa tréner Andrej Paulíny a jedným dychom dodal: „Zabudnúť nemôžem ani na Michaelu Šiškovú, ktorá získala za september cenu pre mládežnícku hráčku mesiaca. V Michalovciach nebola len preto, že bola o rok staršia ako pozvané hráčky. Ide však o veľmi šikovnú ľaváčku.“ Vráťme sa však celkom na začiatok... viac v zápasovom bulletine.

Autor: astn
Rozpis zápasov
18:00 Štadión Sihoť
Fortuna liga, 31. kolo, 15.5.2021
AS Trenčín - DAC 1904 Dunajská Streda
5:3 Žilina
Fortuna liga, 30. kolo, 8.5.2021
MŠK Žilina - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 8.5.2021

ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti Žiline

ASTV vám prináša zostrih zo stretnutia 8. kola nadstavby Fortuna ligy 2020/2021 proti MŠK...

ASTV 8.5.2021

ASTV | Tlačová konferencia po zápase Fortuna ligy proti Žiline

ASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy proti MŠK Žilina...

A-tím 8.5.2021

FL | Po gólovej prestrelke prehra na trávniku MŠK Žilina

Tím vedený Jurajom Ančicom prehral v zápase 8. kola nadstavby Fortuna ligy na...

ASTV 7.5.2021

Ramón | Musíme hrať ako minulý týždeň

V ôsmom fortunaligovom kole skupiny o titul sa naši hráči predstavia v im dobre známom prostredí na...

orion tip  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  aarsleff  mattoni  termomont  monolit  jaaa betonic  terajsok  kappa