Aktuality - archiv 17.6.2008

V prvej zápasovej konfrontácii jasné víťazstvo „červených“

Lukáš Gálik si hľadá klub na hosťovanie.

Prípravný tréningový proces na nasledujúcu sezónu naberá na obrátkach. V utorok bolo na programe tvrdé dvojfázové naháňanie kondície. Súčasťou stredajšej jednotky bol najskôr modelovaný zápas „červených“ proti „bielym“, popoludní nasledovala návšteva posilovne a následne regenerácia na plavárni.

Po utorkovom drile na Brezine prichádzali hráči do šatní unavení, ledva ťahajúc nohy. „Máme vážne kondičné resty, musíme pracovať skutočne veľmi tvrdo,“ spozoroval po prvom kontakte s hráčmi Ivan Galád. Ďalšie informácie o hráčoch si zapisoval do zápisníčka po modelovanom zápase. „Červení vyhrali jednoznačne 7:1. Na hráčoch bolo vidno únavu. Žiadané parametre zatiaľ nedosahujeme, ale je nám jasné, že po troch dňoch zázraky čakať nemôžme,“ zhodnotil v stručnosti tréningový duel tréner.

Oba výbery boli zmiešané z hráčov AS a futbalistov, ktorí sú v Trenčíne na skúške. Niektorí dokonca nastúpili za oba výbery. „Nerád by som sa zatiaľ vyjadroval k sile hráčskeho kolektívu. K tejto téme sa vrátim až po stabilizovaní kádra. V kabíne cítim určitý potenciál. Ten treba rozvinúť, ale zdôrazňujem, že potrebnú kvalitu zatiaľ nemáme. Stále preto hľadáme nové možnosti doplnenia tímu,“ uviedol tréner pripomínajúc, že niektorí futbalisti jeho predstavy nenapĺňajú. „Z kmeňových hráčov AS sme sa rozhodli posunúť Lukáša Gálika na hosťovanie. Nevylučujem, že touto cestou pôjdu aj ďalší,“ podotkol Galád.

Prvý oficiálny prípravný zápas AS je na programe v sobotu o 17.00 h. Trenčania nastúpia v Dunajskej Strede proti DAC. V stredu 25. júna je naplánovaný duel v Senci proti SFM, nuž a v piatok predpoludním (27. júna) sa Galádov tím predstaví v Zlatých Moravciach. Bezprostredne po zápase s ViOnom cestuje trenčianska výprava na sústredenie do Nymburku.

Autor: ms
Rozpis zápasov
19:00 Senica
Fortuna liga, 1. kolo, 20.7.2019
FK Senica - AS Trenčín
1:2 Kielce
Prípravný, 12.7.2019
AEK Atény - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Rozhovory 18.7.2019

A-tím | Cieľom konsolidácia, vrchné priečky a návrat domov

Generálny manažér klubu Róbert Rybníček, tréner Matthias Kohler a nový kapitán...

ASTV 18.7.2019

ASTV | Tlačová konferencia pred štartom nového ročníka Fortuna ligy

ASTV vám prináša tlačovú konferenciu pred štartom nového ročníka Fortuna...

Rozhovory 16.7.2019

A-tím | Sleegers prestúpil, Chovan a Pišoja na hosťovanie

Ešte pred štartom novej sezóny Fortuna ligy prichádza aj pohyb smerom von z kádra...

ASTV 15.7.2019

ASTV | Ján Veselý strelil gól mesiaca máj/jún

ASTV vám prináša meno víťaza ankety o najkrajší gól v podaní strelcov AS Trenčín za máj/jún....

orion tip adidas
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  McDonalds  Edart  aaa auto
 Mercedes Benz  Corgoň  Smoker  SWAN  Machunka  VRM  slovlak