Aktuality - archiv 17.6.2008

V prvej zápasovej konfrontácii jasné víťazstvo „červených“

Lukáš Gálik si hľadá klub na hosťovanie.

Prípravný tréningový proces na nasledujúcu sezónu naberá na obrátkach. V utorok bolo na programe tvrdé dvojfázové naháňanie kondície. Súčasťou stredajšej jednotky bol najskôr modelovaný zápas „červených“ proti „bielym“, popoludní nasledovala návšteva posilovne a následne regenerácia na plavárni.

Po utorkovom drile na Brezine prichádzali hráči do šatní unavení, ledva ťahajúc nohy. „Máme vážne kondičné resty, musíme pracovať skutočne veľmi tvrdo,“ spozoroval po prvom kontakte s hráčmi Ivan Galád. Ďalšie informácie o hráčoch si zapisoval do zápisníčka po modelovanom zápase. „Červení vyhrali jednoznačne 7:1. Na hráčoch bolo vidno únavu. Žiadané parametre zatiaľ nedosahujeme, ale je nám jasné, že po troch dňoch zázraky čakať nemôžme,“ zhodnotil v stručnosti tréningový duel tréner.

Oba výbery boli zmiešané z hráčov AS a futbalistov, ktorí sú v Trenčíne na skúške. Niektorí dokonca nastúpili za oba výbery. „Nerád by som sa zatiaľ vyjadroval k sile hráčskeho kolektívu. K tejto téme sa vrátim až po stabilizovaní kádra. V kabíne cítim určitý potenciál. Ten treba rozvinúť, ale zdôrazňujem, že potrebnú kvalitu zatiaľ nemáme. Stále preto hľadáme nové možnosti doplnenia tímu,“ uviedol tréner pripomínajúc, že niektorí futbalisti jeho predstavy nenapĺňajú. „Z kmeňových hráčov AS sme sa rozhodli posunúť Lukáša Gálika na hosťovanie. Nevylučujem, že touto cestou pôjdu aj ďalší,“ podotkol Galád.

Prvý oficiálny prípravný zápas AS je na programe v sobotu o 17.00 h. Trenčania nastúpia v Dunajskej Strede proti DAC. V stredu 25. júna je naplánovaný duel v Senci proti SFM, nuž a v piatok predpoludním (27. júna) sa Galádov tím predstaví v Zlatých Moravciach. Bezprostredne po zápase s ViOnom cestuje trenčianska výprava na sústredenie do Nymburku.

Autor: ms
Rozpis zápasov
2:0 Staré Město
Prípravný, 25.6.2022
1.FC Slovácko - AS Trenčín
15:30 Krásna Ves
Prípravný, 2.7.2022
MŠK Púchov - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 26.6.2022

Lavrinčík | Treba sa sústrediť, aby sme nový systém rýchlo vstrebali

Aj druhý prípravný zápas pred štartom nového ročníka Fortuna ligy...

ASTV 26.6.2022

Hyballa | Pri štandardných situáciách musíme byť disciplinovanejší

Tréner Peter Hyballa po zápase letnej prípravy proti 1.FC Slovácko (0:2).

ASTV 25.6.2022

ASTV | Zostrihy zo zápasu letnej prípravy proti 1.FC Slovácko

ASTV vám prináša zostrih zo stretnutia letnej prípravy proti 1:FC Slovácko...

A-tím 25.6.2022

Príprava | Prehra proti víťazovi Českého pohára

Zverenci trénera Petra Hyballu nevyhrali ani druhý zápas letnej prípravy, keď podľahli...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  jaaa higa  agel