Aktuality - archiv 17.6.2008

V prvej zápasovej konfrontácii jasné víťazstvo „červených“

Lukáš Gálik si hľadá klub na hosťovanie.

Prípravný tréningový proces na nasledujúcu sezónu naberá na obrátkach. V utorok bolo na programe tvrdé dvojfázové naháňanie kondície. Súčasťou stredajšej jednotky bol najskôr modelovaný zápas „červených“ proti „bielym“, popoludní nasledovala návšteva posilovne a následne regenerácia na plavárni.

Po utorkovom drile na Brezine prichádzali hráči do šatní unavení, ledva ťahajúc nohy. „Máme vážne kondičné resty, musíme pracovať skutočne veľmi tvrdo,“ spozoroval po prvom kontakte s hráčmi Ivan Galád. Ďalšie informácie o hráčoch si zapisoval do zápisníčka po modelovanom zápase. „Červení vyhrali jednoznačne 7:1. Na hráčoch bolo vidno únavu. Žiadané parametre zatiaľ nedosahujeme, ale je nám jasné, že po troch dňoch zázraky čakať nemôžme,“ zhodnotil v stručnosti tréningový duel tréner.

Oba výbery boli zmiešané z hráčov AS a futbalistov, ktorí sú v Trenčíne na skúške. Niektorí dokonca nastúpili za oba výbery. „Nerád by som sa zatiaľ vyjadroval k sile hráčskeho kolektívu. K tejto téme sa vrátim až po stabilizovaní kádra. V kabíne cítim určitý potenciál. Ten treba rozvinúť, ale zdôrazňujem, že potrebnú kvalitu zatiaľ nemáme. Stále preto hľadáme nové možnosti doplnenia tímu,“ uviedol tréner pripomínajúc, že niektorí futbalisti jeho predstavy nenapĺňajú. „Z kmeňových hráčov AS sme sa rozhodli posunúť Lukáša Gálika na hosťovanie. Nevylučujem, že touto cestou pôjdu aj ďalší,“ podotkol Galád.

Prvý oficiálny prípravný zápas AS je na programe v sobotu o 17.00 h. Trenčania nastúpia v Dunajskej Strede proti DAC. V stredu 25. júna je naplánovaný duel v Senci proti SFM, nuž a v piatok predpoludním (27. júna) sa Galádov tím predstaví v Zlatých Moravciach. Bezprostredne po zápase s ViOnom cestuje trenčianska výprava na sústredenie do Nymburku.

Autor: ms
Rozpis zápasov
17:00 Žilina
Fortuna liga, 12. kolo, 20.10.2019
AS Trenčín - FK Senica
2:2 Žilina
Fortuna liga, 11. kolo, 6.10.2019
AS Trenčín - FC ViOn Zlaté Moravce
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 18.10.2019

7DAYS | Sedem dní v AS Trenčín objektívom kamery ASTV (#31)

ASTV vám prináša ďalšie tohtosezónne vydanie magazínu, ktorý mapuje týždeň v AS...

ASTV 18.10.2019

Hviezdy deťom | Tohtoročný výťažok prekročil 30 000 €

Jedenásty ročník charitatívneho podujatia Hviezdy deťom priniesol všetko, čo ho...

Rozhovory 17.10.2019

Kohler | Chcem, aby sa klub vrátil k svojim koreňom

Šiesta priečka je vysvedčením prvého mužstva AS Trenčín po polovici základnej časti...

ASTV 16.10.2019

ASTV | Nicolas Kapuš strelil gól mesiaca august

ASTV vám prináša meno víťaza ankety o najkrajší gól v podaní strelcov AS Trenčín za august....

orion tip adidas
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  McDonalds  Edart  aaa auto
 Mercedes Benz  Krusovice  Smoker  SWAN  Machunka  slovlak