Zápasy - archiv 22.3.2014

Na záver domáceho bloku remíza proti Nitre

AS Trenčín – FC Nitra 1:1 (1:0)

Zverenci trénera Martina Ševelu uzavreli blok štyroch domácich zápasov remízou proti FC Nitra. V závere prvého polčasu nás síce poslal do vedenia Moses Simon, ale v druhej časti stretnutia Matúš Mikuš vyrovnal na konečných 1:1.

Už v 10. min sme si vypracovali prvú šancu. Malec sklepol rohový kop na hranicu šestnástky na Mondeka, ale lopta z jeho kopačky letela tesne nad bránu. V 16. Min si na center z ľavej strany naskočil Mišák, ale jeho hlavička mierila iba do vzdialenejšej žrde. V polovici prvého polčasu prišla obrovská šanca Nitry. Husár vystihol Čögleyovu prihrávku na Ramóna. Z ľavej strany dával pred bránu na dvojicu nabiehajúcich spoluhráčov, no ani jeden z nich na loptu nedosiahol. V 40. min sa na pravej strane uvoľnil Simon. Jeho prízemný center však nenašiel správneho adresáta. Inak tomu bolo v závere prvého polčasu. Simon si nabehol na center z pravej strany a do protipohybu brankára skóroval.

Úvodná šanca druhej štyridsaťpäťminútovky patrila AS. Holúbek sa na pravej strane uvoľnil, loptu poslal do šestnástky na Mondeka, ale ten mieril do rúk brankára Putnockého. V 54. min prišlo vyrovnanie. Kombináciu hostí zakončil bez väčších problémov Mikuš. Hra sa nám nedarila a robili sme veľa chýb. Mužstvu chýbal hráč, ktorý by spoluhráčov strhol. Ani striedania nepriniesli vytúženú zmenu. V záverečnej desaťminútovke sme sa tlačili do šestnástky. V 89. min nastrelil Simon iba bočnú sieť, ale viacej šancí sme si nevypracovali.

[youtube]q0PlAHncbOs[/youtube]

Góly: 44. Simon – 54. Mikuš

Žlté karty: 58. Ramón, 71. Mišák – 63. Šmehyl, 78. Kostelný, 82. Boszorád

Domáci: Volešák – Čögley, Ramón, Kleščík, Madu – Baéz – Mondek (58. Hajradinovič), Holúbek, Mišák (74. Bero), Simon – Malec

Hostia: Putnocký – Kolbas, Kostelný, Mensah (11. Harbuľák), Husár (78. Boszorád) – Kutra, Augustín – Mikuš (88. Forbs), Špalek, Šmehyl – Böhm

Rozhodovali: Michlian – Somoláni, Kubačka