Aktuality - archiv 6.5.2014

Predaj permanentiek na novú sezónu spustený!

Predaj sezónnych vstupeniek obmedzený iba na hlavnú tribúnu

AS Trenčín začína s predajom sezónnych vstupeniek na nadchádzajúci ročník. Zakúpiť si ich môžete na sekretariáte klubu a prostredníctvom siete Ticketportal, kde získate „voucher“. Ten sa dá zakúpiť priamo na predajných miestach alebo prostredníctvom internetovej stránky spoločnosti. „Voucher“ si následne vymeníte za permanentku na sekretariáte AS.

Vstupenka na ligové zápasy bude v ročníku 2014/2015 stáť 5 € na hlavnú tribúnu. Cena permanentnej vstupenky na nadchádzajúci ročník je 70 €. V tejto sume získate vstup na všetky domáce zápasy Corgoň ligy bez čakania pred pokladňami, svoje miesto na každý ligový zápas, vstup na všetky domáce stretnutia Slovnaft Cupu, rezerváciu a zľavu 20% na prípadné zápasy Európskej ligy, celoročnú zľavu 20% na McDonald´s menu v Trenčíne a možnosť kúpiť si originálny dres AS Trenčín od firmy Nike za 10 €. Počas sezóny vás budeme informovať o ďalších výhodách.

Klub AS Trenčín pracuje pred vstupom nového ročníka s alternatívou búrania štadióna a prípravou výstavby nového ešte v tomto roku. Preto je predaj permanentiek iba na krytú tribúnu, ktorá sa môže stať na dlhšiu dobu jedinou použiteľnou. Tribúna bude členená na viaceré sektory. V priestoroch tribúny „F“ a „G4“ by mali byť umiestnení fanúšikovia hostí. Domáci „ultras“ budú v sektore G1. Informácie o predaji permanentiek do fanúšikovského sektoru AS bude poskytovať novovytvorený fanklub „Légia Laugaricio“. Informácie získate na emailovej adrese fanklub@astrencin.sk. Predaj do sektoru domácich „ultras“ je len prostredníctvom sekretariátu klubu.

Dôležitou informáciou je pripravovaný presun striedačiek pred nekrytú tribúnu, čo značne zatraktívni miesta na tribúnach „G“. Súčasní majitelia sezónnych vstupeniek majú rezervované svoje miesta do 15. júna. Všeobecné informácie ohľadom predaja permanentiek na sezónu 2014/2015 získate na adrese astrencin@astrencin.sk alebo na telefónnom čísle 0911 972 533.

Autor: astn
Rozpis zápasov
17:00 Trenčín
Prípravný, 29.5.2020
AS Trenčín - FC Spartak Trnava
2:0 Zlaté Moravce
Fortuna liga, 22. kolo, 7.3.2020
FC ViOn Zlaté Moravce - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 25.5.2020

A-tím | Prípravu na pokračovanie ligy odštartoval tréningový zápas

Prípravu na pokračujúcu sezónu Fortuna ligy odštartoval víkendový...

ASTV 25.5.2020

ASTV | Chudý a Depetris v druhej časti projektu AS Trenčín 65+

Náš klub má za sebou druhú časť komunitného projektu AS Trenčín 65+. Vďaka...

ASTV 24.5.2020

ASTV | Tréner Hrnčár a Abdul Zubairu k zmene v tréningovom pláne v čase ramadánu

Tréningový program prvého tímu AS Trenčín sa počas...

A-tím 22.5.2020

A-tím | V piatok prípravný zápas proti Trnave

AS Trenčín odštartuje hernú časť prípravy na pokračujúcu nadstavbu aktuálneho ročníka Fortuna...

orion tip adidas
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  McDonalds  Edart  aaa auto
 Mercedes Benz  Krusovice  Smoker  SWAN  Machunka  slovlak