Aktuality - archiv 6.5.2014

Predaj permanentiek na novú sezónu spustený!

Predaj sezónnych vstupeniek obmedzený iba na hlavnú tribúnu

AS Trenčín začína s predajom sezónnych vstupeniek na nadchádzajúci ročník. Zakúpiť si ich môžete na sekretariáte klubu a prostredníctvom siete Ticketportal, kde získate „voucher“. Ten sa dá zakúpiť priamo na predajných miestach alebo prostredníctvom internetovej stránky spoločnosti. „Voucher“ si následne vymeníte za permanentku na sekretariáte AS.

Vstupenka na ligové zápasy bude v ročníku 2014/2015 stáť 5 € na hlavnú tribúnu. Cena permanentnej vstupenky na nadchádzajúci ročník je 70 €. V tejto sume získate vstup na všetky domáce zápasy Corgoň ligy bez čakania pred pokladňami, svoje miesto na každý ligový zápas, vstup na všetky domáce stretnutia Slovnaft Cupu, rezerváciu a zľavu 20% na prípadné zápasy Európskej ligy, celoročnú zľavu 20% na McDonald´s menu v Trenčíne a možnosť kúpiť si originálny dres AS Trenčín od firmy Nike za 10 €. Počas sezóny vás budeme informovať o ďalších výhodách.

Klub AS Trenčín pracuje pred vstupom nového ročníka s alternatívou búrania štadióna a prípravou výstavby nového ešte v tomto roku. Preto je predaj permanentiek iba na krytú tribúnu, ktorá sa môže stať na dlhšiu dobu jedinou použiteľnou. Tribúna bude členená na viaceré sektory. V priestoroch tribúny „F“ a „G4“ by mali byť umiestnení fanúšikovia hostí. Domáci „ultras“ budú v sektore G1. Informácie o predaji permanentiek do fanúšikovského sektoru AS bude poskytovať novovytvorený fanklub „Légia Laugaricio“. Informácie získate na emailovej adrese fanklub@astrencin.sk. Predaj do sektoru domácich „ultras“ je len prostredníctvom sekretariátu klubu.

Dôležitou informáciou je pripravovaný presun striedačiek pred nekrytú tribúnu, čo značne zatraktívni miesta na tribúnach „G“. Súčasní majitelia sezónnych vstupeniek majú rezervované svoje miesta do 15. júna. Všeobecné informácie ohľadom predaja permanentiek na sezónu 2014/2015 získate na adrese astrencin@astrencin.sk alebo na telefónnom čísle 0911 972 533.

Autor: astn
Rozpis zápasov
14:00 Žilina
Fortuna liga, 16. kolo, 23.11.2019
AS Trenčín - FC Spartak Trnava
3:1 Dunajská Streda
Fortuna liga, 15. kolo, 9.11.2019
DAC 1904 Dunajská Streda - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Rozhovory 11.11.2019

Koolwijk | Zápas rozhodli naše chyby

Sériu siedmich ligových stretnutí bez plného bodového zisku sme zastavili cenným víťazstvom proti...

ASTV 11.11.2019

ASTV | Artur Gajdoš strelil gól mesiaca september

ASTV vám prináša meno víťaza ankety o najkrajší gól v podaní strelcov AS Trenčín za...

ASTV 10.11.2019

ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti Dunajskej Strede

ASTV vám prináša zostrih zo stretnutia 15. kola Fortuna ligy proti DAC 1904...

ASTV 10.11.2019

ASTV | Tlačová konferencia po zápase proti Dunajskej Strede

ASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy proti DAC 1904...

orion tip adidas
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  McDonalds  Edart  aaa auto
 Mercedes Benz  Krusovice  Smoker  SWAN  Machunka  slovlak