Aktuality - archiv 28.5.2014

Rozlúčka s úspešnou sezónou pod Urpínom

AS Trenčín a OZ Légia Laugaricio organizujú zájazd na sobotňajší zápas na ihrisku Dukly Banská Bystrica

Zverencov trénera Martina Ševelu čaká posledný zápas v tomto ročníku. Tím okolo kapitána Miloša Volešáka sa predstaví pod Urpínom. AS Trenčín za asistencie novovzniknutého občianskeho združenia fanúšikov Légia Laugaricio organizuje zájazd na sobotňajší zápas proti Dukle Banská Bystrica (17.30 h). Zraz je pri hlavnej bráne na futbalovom štadióne na Sihoti o 14.30 h.

V cene výjazdu 12 € máte cestu autobusom a vstupenku do sektoru hostí. V prípade individuálnej dopravy si dohodnite prevzatie vstupenky na emailovej adrese medialne@astrencin.skZájazd je potrebné uhradiť do piatka na sekretariáte klubu na krytej plavárni v Trenčíne medzi 9.00 a 15.30 h, prípadne pred nástupom do autobusu. Rezervácie zasielajte na adresu fanklub@astrencin.sk. V prípade naplnenia kapacity autobusu budú uprednostnení cestujúci s vopred zaplateným výjazdom a následne podľa poradia rezervácií..

...

Futbalový klub AS Trenčín upozorňuje fanúšikov, že osoby „zjavne“ pod vplyvom alkoholu nebudú vpustené na zápas. Taktiež žiada svojich fanúšikov, nech sa zdržia provokácií a „hrubých verbálnych urážok“ na adresu príslušníkom policajnému zboru, SFZ, domácich usporiadateľov, rozhodcov, fanúšikov a hráčom súpera. Aby sme tak prispeli ku kultivovanému a športovému prostrediu na štadióne. AS Trenčín upozorňuje, že konzumácia alkoholických nápojov už počas cesty na športové podujatie je zakázaná a je dôvodom na pokutovanie. Za „alkoholický nápoj“ je považovaný podľa zákona nápoj, ktorý má viac ako 4,1 percenta alkoholu. Každý fanúšik sa pred vstupom do sektoru hostí musí dobrovoľne podrobiť osobnej bezpečnostnej prehliadke, vstup s nebezpečnými predmetmi je zakázaný a budú pri vstupe odobraté, vracať sa nebudú.

Domáci klub nás upozornil, že z dôvodu nedávnych problémoch našich fanúšikov v Banskej Bystrici budú pripravené podrobnejšie kontroly pri vstupe na štadión, ktoré sa budú týkať najmä užitia alkoholu.

Autor: astn, ozll
Rozpis zápasov
Slovnaft Cup, 3. kolo, 21.9.2021
FK Rača - AS Trenčín
17:00 Žiar nad Hronom
Fortuna liga, 9. kolo, 24.9.2021
FK Pohronie - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 22.9.2021

Hlinka | Rača nám zápas nedarovala

ASTV vám prináša rozhovor s trénerom Petrom Hlinkom po zápase 3. kola Slovnaft Cupu proti FK Rača (3:0).

ASTV 22.9.2021

ASTV | Zostrih zo zápasu Slovnaft Cupu proti Rači

ASTV vám prináša zostrih zo stretnutia 3. kola Slovnaft Cupu 2021/2022 proti FK Rača...

A-tím 21.9.2021

SC | Postup do ďalšieho kola domáceho pohára cez FK Rača

Zverenci trénera Petra Hlinku vyradili v treťom kole Slovnaft Cupu treťoligový FK...

A-tím 21.9.2021

Naživo | Záznam zo zápasu Slovnaft Cupu proti Rači

Záznam zo zápasu Slovnaft Cupu proti FK Rača (3:0) prináša futbalnet.tv.

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  aarsleff  mattoni  monolit  jaaa betonic  higa