Hviezdy deťom 20.6.2014

Hviezdy deťom aj s Mariánom Gáboríkom

Šiesty ročník charitatívneho podujatia Hviezdy deťom už v nedeľu na Mierovom námestí v Trenčíne

Charitatívne podujatie „Hviezdy deťom“ organizované futbalovým klubom AS Trenčín ponúkne už v túto nedeľu opäť množstvo futbalových a hokejových hviezd, ktoré sa zídu priamo na Mierovom námestí v Trenčíne pre dobrú vec. Počas doterajších piatich ročníkov putovalo na pomoc deťom vďaka partnerom akcie a podpore športovcov viac ako 60 000 eur.

Pre fanúšikov je najväčším lákadlom fakt, že na špeciálne postavenom ihrisku s umelou trávou predvedie počas turnaja osobností svoje brankárske umenie čerstvý držiteľ Stanleyho pohára Marián Gáborík. Silný hokejový výber bude mať vo svojom strede aj Mariána Hossu, Tomáša Kopeckého, Tomáša Tatara, Andreja Sekeru, Tomáša Jurča, Richarda Pánika a ďalších. Svojich bývalých spoluhráčov v reprezentácie podporí aj vychádzajúca hviezda slovenského komentátorského neba Richard Lintner.

Súčasťou blížiacej sa akcie je aj turnaj nádejí slovenského futbalu (8.00 h), ktorého víťaz sa v rámci hlavného programu začínajúcemu o 14.00 h stretne s výberom futbalistov. Mladíci sa tak môžu tešiť na súboj proti kvalitnému výberu, ktorý povedie Juraj Kucka. Po jeho boku sa predstavia aj Marek Sapara, Stanislav Šesták, Róbert Mak, Erik Jendrišek alebo nádej slovenských trávnikov Tomáš Vestenický. V tíme futbalových reprezentantov bude aj František Kubík, ktorý sa vracia na slovenské ligové trávniky v drese AS a po dlhšej dobe budú mať fanúšikovia trenčianskeho futbalu možnosť vidieť aj Davida Depetrisa.

Tretím tímom je tradične zástupca organizátora a strieborný tím z minulého ročníka najvyššej domácej súťaže AS Trenčín. Na ihrisku sa predstaví aj navrátilec z Ajaxu Amsterdam Stanislav Lobotka. Trojica mužstiev odohrá po dva zápasy v klasickom futbale a druhé polčasy obstará tzv. „bublinový futbal“. O zábavu tak nebude núdza. Moderátorskú taktovku bude mať vo svojich rukách Marcel z Fun Rádia.

Súčasťou hlavného programu bude opäť bohatší sprievodný program ako pred rokom. Svoje si nájdu všetci od najmenších, až po seniorov. Na ihrisku uvidíte okrem šiestich zápasov aj dnes stále populárnejšiu „capoeiru“, „freerun parkour show“, „biketrial show“ s preskakovaním jedenástky AS Trenčín a určite si nenechajte ujsť ani súboj hokejistov a futbalistov v bublinovom futbale. Fanúšikovia trenčianskeho futbalu si určite vychutnajú odovzdanie poháru a medailí za druhé miesto v Corgoň lige.

Všetko, čo uvidíte v hlavnom programe na ihrisku si počas popoludnia môžete vyskúšať na vlastnej koži. Trialisti, tanečníci capoeira a parkuristi si pre vás pripravili „workshopy“. Na námestí je pripravená aj „SPP detská zóna“, bábkové divadlo, tréningový kemp AS Trenčín a zaujímavý bude aj „Aegon Street Art Stage“. Pätica špičkových slovenských streetartových umelcov bude počas celého dňa tvoriť priamo na námestí.

[youtube]wSeRV5xUUlE[/youtube]

Futbalisti: Stanislav Šesták, Róbert Mak, Marek Sapara, Erik Jendrišek, David Depetris, Tomáš Vestenický, Juraj Kucka, František Kubík, Ľuboš Guldan, Veronika a Daniela Nízlové, Igor Šemrinec (brankár)

Hokejisti: Ivan Baranka, Andrej Sekera, Tomáš Kopecký, Tomáš
Tatar, Marián Hossa, Richard Lintner, Marcel Hossa, Tomáš Jurčo, Richard Pánik, Mário Bližnák, Branko Radivojevič, Marián Gáborík (brankár)

AS Trenčín: Peter Kleščík, Tomáš Malec, Ramón, Kingsley Madu, Milan Rundič, Peter Čögley, Aldo Baéz, Moses Simon, Haris Hajradinovič, Karol Mondek, Jakub Holúbek, Jairo, Stanislav Lobotka, Patrik Mišák, Matúš Opatovský, Miloš Volešák (brankár)

[youtube]IvwgpZF25HA[/youtube]

Autor: astn
Rozpis zápasov
18:00 Žilina
Fortuna liga, 9. kolo, 22.9.2019
AS Trenčín - ŠK Slovan Bratislava
2:1 Michalovce
Fortuna liga, 8. kolo, 14.9.2019
MFK Zemplín Michalovce - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 18.9.2019

ASTV | Rozhodnite o tom, kto strelil gól mesiaca august

ASTV vám prináša augustovú edíciu ankety o najkrajší gól v podaní strelcov AS...

ASTV 15.9.2019

ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti Michalovciam

ASTV vám prináša zostrih zo stretnutia 8. kola Fortuna ligy proti MFK Zemplín...

Aktuálne 15.9.2019

Kpekawa | Je mi to ľúto, bola to nešťastná zhoda okolností

V sobotňajšom zápasu Fortuna ligy sa na ihrisku MFK Zemplín Michalovce veľmi...

ASTV 15.9.2019

ASTV | Tlačová konferencia po zápase proti Michalovciam

ASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy proti MFK Zemplín...

orion tip adidas
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  McDonalds  Edart  aaa auto
 Mercedes Benz  Krusovice  Smoker  SWAN  Machunka  slovlak