Zápasy - archiv 7.7.2014

Na záver prípravy víťazstvo proti Slavii Praha

AS Trenčín – Slavia Praha 1:0 (1:0)

Zverenci trénera Martina Ševelu zdolali v záverečnom prípravnom zápase pred víkendovým štartom Fortuna ligy český tím SK Slavia Praha 1:0 (1:0). Jediný gól stretnutia zaznamenal v pokutového kopu František Kubík.

V prvej polovici úvodnej štyridsaťpäťminútovky sa hralo bez šancí. Napriek tomu bolo na čo pozerať. Hralo sa v tempe a bojovalo sa o každú loptu. S pribúdajúcim časom sme však získavali hernú prevahu a súpera tlačili pred jeho pokutové územie. V 22. min ako prvý pohrozil Jairo. Gól z toho ale nebol. O päť minút neskôr to vyskúšal spoza šestnástky, no lopta letela mimo žrde. Po polhodine hry prišla tretia šanca brazílskeho útočníka, ktorý však nezužitkoval ani skvelú prihrávku Holúbeka. V 41. min mal ale prsty v zmene skóre. Rozhodca stretnutia nariadil po faule brankára Rakovana na Jaira pokutový kop a Kubík nezaváhal – 1:0.

V druhom polčase prišlo na ihrisko deväť nových hráčov, čo sa prejavilo na plynulosti kombinácií AS. Martin Vlček vyskúšal strelu z diaľky, tesne však minul bránku. V 57. min súper po prvý raz vážnejšie pohrozil, ale hlavička Gecova po rohovom kope mierila mimo žrde. O pár minút neskôr mieril nad bránku spoza šestnástky Bariš a následne nedal po narážačke gól z dobrej pozície Mišák. V 62. min premrhal gólovú príležitosť hosťujúci Zmrhal, keď našiel iba Volešáka. Záver zápasu bol v znamení niekoľkých ofenzívnych výpadov Maduho, ale skóre stretnutia sa už nezmenilo.

[youtube]t4Wm92xXBLc[/youtube]

Góly: 41. Kubík (11 m)

Žlté karty: 34. Hajradinovič – 40. Rakovan

Domáci: Volešák – Čögley (46. Mondek), Kleščík (46. Ramón), Rundič, Holúbek (46. Skovajsa, 80. Madu) – Baéz (46. Bariš) – Kubík (46. Martin Vlček), Hajradinovič (46. Mišák), Lobotka (46. Opatovský, 46. Rabiu), Simon (46. Lawrence) – Jairo (46. Malec, 80. Edmond)

Hostia: Rakovan – Mikula (55. Dostál), Latka, Bílek, Juhar (46. Bejbl) – Gecov (80. Prošek), Salašovič (46. Hrubý) – Petr (46. Vošahlík), Černý (75. Škoda), Koreš (46. Boudjemaa, 63.Dobrotka) – Červenka (46. Zmrhal)

Rozhodovali: Ježík

Divákov: 400

ASTV 24.4.2024

Akadémia | Gatorade hráčom mesiaca Nicolas Nižňanský

Gatorade hráčom mesiaca mládežníckej akadémie AS Trenčín sa stal Nicolas Nižňanský z...

ASTV 23.4.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC Spartak Trnava

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC Spartak Trnava (2:2).

ASTV 22.4.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC Petržalka

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC Petržalka (1:0).

Fotogalérie 21.4.2024

Fotogaléria | Zápas Niké ligy proti FC Košice

Fotogaléria Petra Kapustu zo zápasu 6. kola nadstavby Niké ligy proti FC Košice (1:2).