Aktuality - archiv 3.8.2014

Dnes derby pohárových účastníkov, príde aj Baéz?

Vo štvrtom kole Fortuna ligy privítame na domácom trávniku Spartak Trnava

Vo štvrtom kole Fortuna ligy privítame na domácom trávniku Spartak Trnava. Na Sihoti sa predstavia dvaja slovenskí účastníci tretieho predkola Európskej ligy UEFA. Výkop nedeľňajšieho derby je v tradičných 17.30 h a stretnutie prináša aj televízia Digi Sport. Pred zápasom, alebo na úvod prestávky, by sa mala uskutočniť aj na súboj proti Podbrezovej avizovaná rozlúčka s Aldom Baézom. Veríme, že dnes ju nič neprekazí.

Aj pri príležitosti zápasu proti Trnave vám tradične prinášame upútavku na zápasový bulletin. Ten rozdávajú pred stretnutím a v úvode zápasu hráčky tímu žiačok AS Trenčín. Okrem obľúbeného kupónu do reštaurácie McDonald´s si na šestnástich stranách prečítate viacero zaujímavých vecí, ktoré nenájdete na facebooku a ani na astrencin.sk. V pripravenom čísle sa dozviete viac o našich hráčoch a ich vysnívaných autách. Novou rubrikou sú rady z kabíny pre stávkarov. V predchádzajúcom čísle radil Haris Hajradinovič a uhádol päť zo siedmich zápasov. Ako úspešný bude Stanislav Lobotka? Aktuálneho súpera okomentuje Damián Bariš, miesto na strednej dvojstrane je krásna fotogaléria z prvého zápasu proti Hull City. Opäť sme nezabudli ani na bohatú históriu futbalu v Trenčíne, ktorý sa v tomto roku dožíva neuveriteľných 110 rokov.

Najdôležitejšie informácie nielen pred zápasom proti Trnave

Rekonštrukcia železničnej trate značne komplikuje už aj tak zložitú dopravnú situáciu v okolí štadióna. Navyše, pre stavebné práce definitívne uzavreli parkovisko medzi bývalou plavárňou a centrom mesta. Preto vás žiadame, aby ste sa v prípade možnosti vyhli ceste na zápas vlastným autom. Prípadne, odporúčame parkovanie v centre mesta, alebo pri železničnej stanici. Využiť môžete aj parkovacie miesta na „ostrove“. Aby ste sa ešte pred úvodným hvizdom rozhodcu mohli usadiť na svoje miesto, počítajte s časovou rezervou.

Na kúpu vstupeniek využite predpredaj siete Ticketportal. Vstupenky si môžete zakúpiť prostredníctvom internetovej stránky spoločnosti alebo na predajných miestach. Predídete tak čakaniu pred pokladňami štadióna. Pokiaľ sa nezačne búranie štadióna, bude k dispozícii aj nekrytá tribúna.

Vzhľadom na už spomenuté stavebné práce v okolí štadióna (možnosť voľného prístupu cez priestor bývalej Kolkárne), sme museli pristúpiť k presunu kontroly vstupeniek priamo do vstupov na tribúny. Snahou klubu je maximálne spriechodniť vstupy, napriek tomu vás žiadame o trpezlivosť a toleranciu. Pri odchode z tribúny dostanete na ruku pečiatku, bez ktorej vás späť na tribúnu nevpustia. Ďakujeme za pochopenie.

Tak ako sme avizovali, súčasťou tribúny sa stali striedačky oboch mužstiev. Dôvodom je zlepšenie výhľadu pre fanúšikov a následne väčšia atraktivita vstupeniek na tribúny „G“. Klub AS Trenčín je presvedčený, že naši fanúšikovia sa dokážu správať kultúrne a ukážu dostatočný rešpekt nielen svojim hráčom, ale aj realizačnému tímu a hráčom súpera. Na slovenských štadiónoch chceme kultúrnejšiu atmosféru. Aj touto cestou vieme prispieť k výchove nielen divákov, ale aj hráčov. Ďakujeme vám za podporu nášho rozhodnutia prostredníctvom vášho správania sa na tribúne.

Tešíme sa na vašu podporu a skvelú športovú kulisu!

Autor: astn
Rozpis zápasov
18:00 Žilina
Fortuna liga, 3. kolo, 15.8.2020
AS Trenčín - MŠK Žilina
1:1 Žilina
Fortuna liga, 2. kolo, 12.8.2020
AS Trenčín - FC ViOn Zlaté Moravce
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Fotogalérie 13.8.2020

Fotogaléria | Zápas Fortuna ligy proti Zlatým Moravciam

Fotogaléria zo stretnutia Fortuna ligy proti FC ViOn Zlaté Moravce (1:1).

A-tím 12.8.2020

FL | Aj v druhom zápase nového ročníka remíza

Zverenci trénera Stijna Vrevena remizovali v zápase 2. kola Fortuna ligy proti FC ViOn Zlaté...

ASTV 12.8.2020

Križan | Dúfam, že na ihrisko sa postaví jedenásť chlapov

Fortuna liga pokračuje v rýchlom slede. V žilinskom azyle na štadióne pod Dubňom...

ASTV 11.8.2020

Komunita | Martikán je presvedčený, že vždy sa dá niečo vymyslieť

Charitatívne podujatie klubu AS Trenčín s názvom „Hviezdy deťom“...

orion tip adidas
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  McDonalds  Edart  aaa auto
 Mercedes Benz  Krusovice  Smoker  SWAN  Machunka  slovlak