Marketing 17.2.2015

Rádio Expres novým mediálnym partnerom AS Trenčín

AS Trenčín uzavrel novú mediálnu spoluprácu s jednotkou na rádiovom trhu na Slovensku. Našim novým partnerom sa stalo rádio Expres.

„Už počas predchádzajúcich mesiacov si nielen naši fanúšikovia mohli všimnúť spoluprácu s Rádiom Expres. Okrem vybraných zápasov sme spoločne prezentovali aj športovo-charitatívny projekt Hviezdy deťom. Dnes sme radi, že naša spolupráca dostáva dlhodobý a pravidelný charakter,“ komentoval marketingový manažér AS Trenčín Igor Schlesinger.

Rádio Expres je už dvanásť rokov najpočúvanejším komerčným rádiom a deväť rokov najpočúvanejším rádiom na Slovensku. V jeho vysielaní je možné nájsť najväčšie hudobné hity, najaktuálnejšie spravodajstvo a dopravný servis počas celého dňa. Týždenná počúvanosť Rádia Expres je viac ako 1,5 milióna poslucháčov, denne ho počúva takmer milión ľudí. Signál Rádia Expres pokrýva prostredníctvom siete vlastných vysielačov skoro deväťdesiat percent územia Slovenska.

„Expres dlhodobo podporuje rôzne športové aktivity. Posledné úspechy AS Trenčín, odhodlanie a chuť celého klubu napredovať a posunúť dopredu futbal v Trenčíne, a tým aj na Slovensku, nebolo možné prehliadnuť. Je nám veľmi sympatické, že klub spod Čákovho hradu má za cieľ zabávať fanúšikov a pritiahnuť do hľadiska celé rodiny zo širokého okolia. Preto sme sa dohodli, že spojíme našu vášeň pre slovenský futbal a staneme sa mediálnym partnerom AS Trenčín,“ povedal marketingový manažér Rádia Expres Tomáš Halmeš.

AS Trenčín si váži, že môže spojiť svoje fungovanie s jednotkou na rádiovom trhu na Slovensku. „Je to ocenením našej niekoľkoročnej práce pri budovaní pozitívneho imidžu klubu. Aj takýmto spôsobom prekračujeme regionálne hranice a stávame sa klubom so širokým fanúšikovským zázemím. Od budúceho týždňa budeme našich fanúšikov informovať o všetkých dôležitých aktivitách klubu aj v programovej štruktúre nášho nového partnera. Taktiež pripravujeme rôzne aktivity, súťaže, či iné spoločné projekty s cieľom priblížiť ešte viac AS Trenčín fanúšikom,“ doplnil Igor Schlesinger.

Autor: astn
Rozpis zápasov
18:00 Žilina
Fortuna liga, 28. kolo, 4.7.2020
AS Trenčín - ŠKF Sereď
1:3 Senica
Fortuna liga, 29. kolo, 27.6.2020
FK Senica - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 3.7.2020

ASTV | Van Kessel pred zápasom proti Seredi

ASTV vám prináša rozhovor s Ginom van Kesselom pred stretnutím 4. kola nadstavby Fortuna ligy...

Fanúšikovia 3.7.2020

Fanúšikovia | Informácie k zápasu proti Seredi

Základné informácie pre fanúšikov týkajúce sa víkendového domáceho zápasu 4. kola nadstavby...

ASTV 1.7.2020

Ančic | Zaujíma ma iba to, čo bude v najbližšiu sobotu

Hlavným trénerom fortunaligového tímu AS Trenčín sa na prelome týždňov stal Juraj...

A-tím 30.6.2020

Pirinen | Chcem pomôcť klubu k úspechom

Fínsky reprezentant Juha Pirinen má za sebou prvý tréning vo farbách AS Trenčín. Po pondelňajšom...

orion tip adidas
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  McDonalds  Edart  aaa auto
 Mercedes Benz  Krusovice  Smoker  SWAN  Machunka  slovlak
×
Dnes v 18:00 |
AS Trenčín
ŠKF Sereď