Fanúšikovia 24.2.2015

Pred štartom jari výmena permanentiek a ďalšie novinky

Pred štartom jarnej časti Fortuna ligy nastáva v režime ligových zápasov niekoľko zmien. Tou najpodstatnejšou je výmena permanentných vstupeniek u všetkých držiteľov. Po zbúraní nekrytých tribún nastávajú zmeny aj pri vstupe na štadión.

Všetci držitelia celosezónnych vstupeniek si musia svoju permanentku vymeniť za novú. Urobiť tak môžu v pracovných dňoch na sekretariáte klubu medzi 9.00 a 15.30 h. Prípadne pred sobotňajším ligovým zápasom, keď bude vedľa pokladní od plavárne umiestnený stánok, kde môžete výmenu uskutočniť. Dôvodom výmeny je zavedenie elektronického systému čítania vstupeniek a permanentiek. Nové sezónne vstupenky sú označené čiarovým kódom.

Tak ako bolo naznačené, platnosť všetkých vstupeniek a permanentiek bude pri vstupe na štadión skontrolovaná elektronickým systémom. Pri prípadnom odchode zo štadióna počas zápasu alebo prestávky sa musíte opätovným zaznamenaním kódu na našej vstupenke, resp. permanentke odhlásiť, aby vás pri návrate systém vpustil naspäť.

Na štadión bude iba jeden vstup. Všetci domáci fanúšikovia budú prechádzať okolo pokladní pri krytej plavárni. V prípade, že súper nepožiada v dostatočnom predstihu o vstupenky do sektoru hostí, ten sprístupníme domácim fanúšikom. Vstup pre fanúšikov mieriacich na nekrytú tribúnu bude taktiež cez brány pri pokladniach v blízkosti plavárne. Otvorený bude vstup na nekrytú tribúnu nachádzajúci sa hneď vedľa krytej tribúny. V prípade zaplnenia sektoru hostí fanúšikmi hosťujúceho mužstva, bude spomenutý vchod uzamknutý. Fanúšikovia hostí budú na nekrytú tribúnu prichádzať tradičným vstupom od hrádze Váhu.

Zmena nastala aj v prípade bufetového servisu. K dispozícii vám bude celkom nový systém občerstvenia, ktorý sme sa snažili v porovnaní s minulosťou zlepšiť. Všetko občerstvenie bude situované za hlavnou tribúnou, kde je v deň ligových zápasov bezvýhradný zákaz parkovať.

Predpredaj vstupeniek v sieti Ticketportal býva spustený minimálne sedem dní pred dňom zápasu. Vstupenky si môžete zakúpiť na všetkých predajných miestach. Predpredaj v sieti Ticketportal končí tri hodiny pred výkopom zápasu. Počas týždňa si vybrané vstupenky môžete zakúpiť aj vo fAnShope priamo na futbalovom štadióne.

Všetkých návštevníkov ligových zápasov AS Trenčín upozorňujeme, že počas stretnutí nebude z bezpečnostných a logistických dôvodov umožnené státie v hornej časti tribúny. Každý z návštevníkov zápasu musí zaujať príslušné miesto na tribúne na základe označenia na vstupenke alebo permanentke. Počas zápasu budú vykonávané náhodné kontroly, preto vstupenky znehodnoťte až po skončení zápasu.

Po zbúraním nekrytých tribún klesla kapacita štadióna približne o tisíc miest. Preto vás budeme pred domácimi ligovými zápasmi pravidelne prostredníctvom nášho webu a sociálnych sietí informovať o stave vstupeniek dostupných v predaji.

Ďakujeme za pochopenie. Tešíme sa na vašu podporu!

Autor: astn
Rozpis zápasov
  Žilina
Fortuna liga, 19. kolo, 15.2.2020
AS Trenčín - MFK Zemplín Michalovce
1:1 Nitra
Fortuna liga, 18. kolo, 7.12.2019
FC Nitra - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Rozhovory 13.12.2019

A-tím | Kleščík a Skovajsa sa rozlúčili s AS Trenčín

Dve dlhoročné opory končia svoje pôsobenie pod Čákovým hradom. Dvojici odchovancov...

ASTV 13.12.2019

ASTV | Rozhodnite o tom, kto strelil gól mesiaca november

ASTV vám prináša novembrovú edíciu ankety o najkrajší gól v podaní strelcov AS...

Rozhovory 12.12.2019

Slovnaft Cup | Štvrťfinálový žreb nám určil Slovan Bratislava

Vo štvrťfinále 51. ročníka Slovenského pohára - Slovnaft Cupu 2019/2020...

ASTV 11.12.2019

Basketbal | Nový šport v AS Trenčín, tréningy detí trikrát do týždňa

Najmladším členom Asociácie športov sa len pred niekoľkými týždňami...

orion tip adidas
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  McDonalds  Edart  aaa auto
 Mercedes Benz  Krusovice  Smoker  SWAN  Machunka  slovlak