Fanúšikovia 1.5.2015

Aktualizované informácie pred finále pohára v Poprade

Aktualigované organizačné pokyny k predaju vstupeniek a zájazdu v réžii klubu AS Trenčín na finále Slovnaft Cupu – Slovenského pohára v Poprade.

Finálový zápas Slovnaft Cupu je na programe v piatok 1. mája 2015 na štadióne v Národnom tréningovom centre v Poprade. Výkop zápasu je o 18.15 h.

Organizátor zápasu Slovenský futbalový zväz vydal k stretnutiu špeciálne pokyny pre fanúšikov. Všetky podrobnosti si môžete prečítať, keď kliknete na tento odkaz. Špeciálne upozorňuje na zákaz vstupu osôb pod vplyvom alkoholu a iných omamných látok. Taktiež na zákaz vnášania nepovolených predmetov.

Fanúšikom AS Trenčín sú k dispozícii vstupenky na tribúny C1, C2 (spolu 900 miest) a B1 (450 miest). Tie boli v predaji iba na sekretariáte klubu alebo vo fAnShope priamo na futbalovom štadióne na Sihoti.

Cena trička pre fanúšikov cestujúcich individuálnou dopravou je 5 EUR. Z dôvodu vytvorenia jednotnej farby na tribúne a vizuálnej podpory mužstva je zakúpenie akciového trička povinné ku každej vstupenke. Tričká budú k dispozícii pred vstupom na štadión a na železničnej stanici v Trenčíne.

Všetky vstupenky sa predávajú na meno. Každá vstupenka musí byť označená menom kupujúceho. Organizátor zápasu bude pred vstupom na štadión porovnávať občiansky preukaz s menom uvedeným na vstupenke.

AS Trenčín pripravil pre svojich fanúšikov špeciálny vlak, ktorý bude odchádzať z Trenčína v piatok 1. mája o 13.10 h. Odchod špeciálneho vlaku z Popradu bude po 21.35 h. Podrobnejšie informácie na webe astrencin.sk.

Cena zájazdu do Popradu špeciálnym vlakom je 23 EUR (obojsmerný lístok, vstupenka na tribúny C1 alebo C2, tričko) a 26 EUR (obojsmerný lístok, vstupenka na tribúnu B1, tričko). Pre deti do desať rokov je pripravená zľavnená cena zájazdu vo výške 10/13 EUR. V detskej cene je vstupenka, tričko a cesta vlakom, ale bez nároku na vlastné miesto (dieťa by malo sedieť rodičovi na kolenách).

Sektor Légia Laugariciou (Ultras Trenčín) bude umiestnený v strede tribúny za bránkou na rozhraní tribún C1 a C2. Aktuálne je rezervovaných 250 miest, počet sa môže zvýšiť. Označenie miest - tribúna C1: rady 1-4 (miesta 46-62), rady 5-7 (miesta 56-72), rad 8 (miesta 65-80), tribúna C2: rady 1-8 (miesta 1-14).

Na cestu vlakom sa nevzťahujú žiadne zľavy týkajúce sa cestovania vlakom Železničnou spoločnosťou Slovensko, "klasické" cestovanie vlakom (napr. študenti, dôchodcovia).

Autor: astn
Rozpis zápasov
18:00 Senica
Fortuna liga, 30. kolo, 11.7.2020
AS Trenčín - FC Nitra
Prípravný, 5.7.2020
MŠK Púchov - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 8.7.2020

Štefánik | Viem si predstaviť, že budem pokračovať v Trenčíne

V kabíne AS Trenčín sa po necelých siedmich rokoch objavila pre mnohých...

A-tím 7.7.2020

A-tím | Julien a Lamine skončili v AS Trenčín

Dvojica Keston Julien a Mohammed Lamine sa počas uplynulých dní rozlúčila s dresom AS Trenčín....

ASTV 6.7.2020

ASTV | Zostrih z prípravného zápasu proti MŠK Púchov

ASTV vám prináša zostrih z prípravného zápasu proti MŠK Púchov (2:0).

Fanúšikovia 6.7.2020

Fanúšikovia | Zápas proti Nitre odohráme na štadióne v Senici

Zápas záverečného 5. kola nadstavbovej skupiny o udržanie vo Fortuna lige...

orion tip adidas
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  McDonalds  Edart  aaa auto
 Mercedes Benz  Krusovice  Smoker  SWAN  Machunka  slovlak