Hviezdy deťom 18.5.2015

Hviezdy deťom ponúknu 7. júna deň plný zábavy

Tradičnú charitatívnu akciu „Hviezdy deťom“ čaká začiatkom leta siedme pokračovanie. Po troch ročníkoch konaných priamo na Mierovom námestí v Trenčíne sa vraciame na štadión, kde sme pripravili ďalší deň plný zábavy.

Už od rána je pripravený turnaj detí, ktorého víťaz sa v rámci hlavného programu predstaví v zápase proti výberu Slovenska. Ten povedie kapitán slovenskej reprezentácie Martin Škrtel. Turnaj osobností odštartuje o 14.00 h. Chýbať nebude ani tradične silný hokejový tím s hráčmi NHL. Výber osobností z iných oblastí bude zastupovať zoskupenie „Československý lev“ so známymi športovcami a hercami. V jeho farbách sa predstavia Štefan Kožka, Marek Majeský, ale aj Karol Dobiaš a Tomi Kid Kovács. Chýbať nebude premiérovo ani výber hráčov Fortuna ligy.

Všetkých návštevníkov čaká tento rok skutočne nabitý sprievodný program, ktorý bude obsahom najbohatší v histórii akcie. V spolupráci s ďalšími trenčianskymi športovými klubmi sme pripravili workshopy hádzanárov, basketbalistov, hokejistov, kanoistov a bojových športov. Chýbať nebudú ani pred rokom úspešní parkouristi a rovnako tak škola žonglovania.

Pre deti a ďalších fanúšikov futbalu bude na hlavnej ploche štadióna na Sihoti pripravený „Aegon Training Day Camp“ so strieľaním na presnosť, súťažou v priamych kopoch alebo meranie tvrdosti strely. Novinkou bude Sweet Family Live Cooking, kde si môžu upiecť koláče malí a veľkí. Nafukovacie atrakcie, tvorivé dielne a ďalšie súťaže nájdete v SPP Detskom kútiku.

Bohatý a pestrý bude aj tradičný medzizápasový program na hlavnom ihrisku. Chalani z FreeRun Slovakia skúsia preskočiť celý víťazný tím z turnaja nádejí. Počas kúzelníckej šou sa pokúsime uväzniť v bubline kapitána slovenskej reprezentácie Martina Škrtela. Hviezdy deťom navštívia aj cirkusanti. Tešiť sa môžete na žonglérov, akrobatov a hadie ženy. Nielen pre najmenších príde so svojim predstavením Chodúľové divadlo.

Autor: astn
Rozpis zápasov
14:00 Žilina
Fortuna liga, 16. kolo, 23.11.2019
AS Trenčín - FC Spartak Trnava
3:1 Dunajská Streda
Fortuna liga, 15. kolo, 9.11.2019
DAC 1904 Dunajská Streda - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 20.11.2019

ASTV | Návrat k atmosfére šiesteho večera Siene slávy

ASTV vám prináša filmový návrat k atmosfére šiesteho slávnostného večera Siene slávy...

Sieň slávy 19.11.2019

SSTnF | Exkluzívne rozhovory z inauguračného večera Siene slávy 2019

Návrat ASTV k inauguračnému večeru Siene slávy trenčianskeho futbalu...

Fanúšikovia 19.11.2019

Fanúšikovia | Charitatívny McHappy Day dnes v trenčianskom McDonald´s

Sieť reštaurácií McDonald´s privíta po celom svete množstvo známych...

Fotogalérie 17.11.2019

Fotogaléria | Sieň slávy trenčianskeho futbalu 2019

Fotogaléria Petra Kapustu zo slávnostného večera Siene slávy trenčianskeho futbalu 2019...

orion tip adidas
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  McDonalds  Edart  aaa auto
 Mercedes Benz  Krusovice  Smoker  SWAN  Machunka  slovlak