Fanúšikovia 22.5.2015

Dôležité informácie pred zápasom proti Žiline týkajúce sa odovzdávania trofeje

Pred každým domácim stretnutím vám prinášame najdôležitejšie informácie, ktoré by ste mali vedieť v súvislosti s daným zápasom. Tým najbližším je duel 32. kola Fortuna ligy proti MŠK Žilina. Výkop stretnutia je na programe v sobotu 23. mája o 17.15 h.

Po stretnutí proti MŠK Žilina sa priamo na ploche štadióna na Sihoti uskutoční medailový ceremoniál a odovzdávanie majstrovského pohára.

Fanúšikom nebude po stretnutí bránený vstup na hraciu plochu. Otvorený bude aj vstup zo sektoru hostí. Žiadame však všetkých divákov, aby najskôr dovolili bezproblémový odchod rozhodcom stretnutia a hráčom súpera. V prípade akéhokoľvek problému by nášmu klubu hrozil exemplárny postih s prípadnou možnosťou odpočítania bodov. Vzhľadom na skúsenosti s našimi fanúšikmi sme presvedčení, že športovo uznáme kvality súpera.

Prosíme všetkých fanúšikov, aby vyšli v ústrety pri stavbe pódia pre odovzdanie trofeje a nezdržovali sa v priestoroch medzi vstupom do šatní a autovou čiarou, kde chceme v najkratšom možnom čase pripraviť miesto na odovzdanie medailí a pre kamery a fotografov. (Ďakujeme za pochopenie.)

PROSÍME všetkých fanúšikov, aby neodpaľovali pyrotechniku po zápase a počas medailového ceremoniálu v priestoroch hlavnej hracej plochy. Počas júna pripravujeme výmenu trávnika a ten súčasný chceme presunúť do športovej zóny základnej školy Novomeského na Juhu. V prípade poškodenia však k tomuto kroku nebudeme môcť pristúpiť.

Zápas proti Žiline je takmer vypredaný. Pokiaľ nenájdete vstupenky na internetovej stránke spoločnosti Ticketportal, už nie sú k dispozícii. Ešte v priebehu sobotňajšieho predpoludnia sa tam niekoľko kusov môže objaviť. Jednalo by sa o nevyzdvihnuté rezervácie.

Predaj v pokladniach štadióna pred zápasom proti Žiline nebude, keďže stretnutie vedieme ako vypredané.

Sektor „Ultras Trenčín“, resp. sektor „Légia Laugaricio“ bude počas zápasu proti Žiline umiestnený na hlavnej tribúne v časti G1.

Vstup na štadión pre fanúšikov je iba cez brány za hlavnou tribúnou. Pri vstupe na štadión bude každá permanentná vstupenka a každá zápasová vstupenka podrobená kontrole elektronickým systémom.

Počas zápasu budú vykonávané náhodné kontroly, preto vstupenky znehodnoťte až po skončení zápasu.

Fanúšikovia hosťujúceho mužstva budú umiestnení v časti sektoru G4. Aj touto cestou ďakujeme MŠK Žilina za ústretový prístup. Vďaka tomuto kroku sme mohli v závere týždňa predať ďalších 500 vstupeniek fanúšikom AS do sektoru, ktorý je inak vyhradený pre fanúšikov hosťujúcich mužstiev. Sme presvedčení, že trenčianski a žilinskí diváci nemusia byť v oddelených sektoroch a prejavia dostatok vzájomného športového rešpektu.

Autor: astn
Rozpis zápasov
17:00 Trenčín
Prípravný, 29.5.2020
AS Trenčín - FC Spartak Trnava
2:0 Zlaté Moravce
Fortuna liga, 22. kolo, 7.3.2020
FC ViOn Zlaté Moravce - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 25.5.2020

A-tím | Prípravu na pokračovanie ligy odštartoval tréningový zápas

Prípravu na pokračujúcu sezónu Fortuna ligy odštartoval víkendový...

ASTV 25.5.2020

ASTV | Chudý a Depetris v druhej časti projektu AS Trenčín 65+

Náš klub má za sebou druhú časť komunitného projektu AS Trenčín 65+. Vďaka...

ASTV 24.5.2020

ASTV | Tréner Hrnčár a Abdul Zubairu k zmene v tréningovom pláne v čase ramadánu

Tréningový program prvého tímu AS Trenčín sa počas...

A-tím 22.5.2020

A-tím | V piatok prípravný zápas proti Trnave

AS Trenčín odštartuje hernú časť prípravy na pokračujúcu nadstavbu aktuálneho ročníka Fortuna...

orion tip adidas
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  McDonalds  Edart  aaa auto
 Mercedes Benz  Krusovice  Smoker  SWAN  Machunka  slovlak