Marketing 10.6.2015

Aegon naďalej generálnym partnerom AS Trenčín

Poisťovňa Aegon bude aj počas nasledujúcich rokov generálnym partnerom AS Trenčín. Novou viacročnou dohodou nadväzuje na štvorročnú úspešnú spoluprácu, ktorá vyvrcholila ziskom titulu majstra Slovenska a triumfu v Slovnaft Cupe. AS Trenčín s logom spoločnosti Aegon na dresoch získal aj druhé a tretie miesto na Slovensku a dvakrát sa predstavil v kvalifikačnej fáze Európskej ligy.

„Spolu sme prežili zisk najväčších úspechov trenčianskeho futbalu. Preto sme radi, že môžeme spoločne pokračovať v ceste za ďalšími výzvami. Spojenie AS Trenčín a poisťovne Aegon je dnes synonymom úspešnej spolupráce. Sme veľmi radi, že prepojenie oboch značiek je nielen v mysliach našich fanúšikov, ale aj fanúšikov, ktorí futbal sledujú iba okrajovo,“ uvádza tlačová správa AS Trenčín.

„Stojí za nami stabilná finančná spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou. Poisťovňa Aegon k nám prišla v čase nášho návratu medzi slovenskú futbalovú elitu. Pred štyrmi rokmi sme získali dôveru silnej značky, ktorá nás podporila pri prvých krokov a budovaní dôvery vo filozofiu AS Trenčín. Pokračovanie partnerstva je pre nás potvrdením spokojnosti so vzájomnou spoluprácou,“ povedal generálny manažér AS Trenčín Róbert Rybníček.

Spolupráca AS Trenčín a spoločnosti Aegonom je o rozvoji partnerstva, prinášaní nielen športového zážitku, ale aj množstva projektov zasahujúcich do nielen fanúšikovského života ľudí. Spolupráca je aj o charitatívnych projektoch, podpore mládeže v Trenčíne a regióne. Partnerstvo AS Trenčín a poisťovne Aegon je príkladom budovania pozitívneho vnímania značky a vytvárania hodnôt presahujú športovú stránku.

Aegon: Predĺženie spolupráce logickým vyústením úspešného partnerstva

„Poisťovňa Aegon vstúpila do trenčianskeho futbalu v sezóne, keď sa Trenčania vrátili ako nováčik do najvyššej futbalovej ligy. Po štyroch rokoch predlžujeme sponzorskú zmluvu s najlepším futbalovým tímom na Slovensku. Trenčiansky futbal dosiahol v uplynulých rokoch historické úspechy. Má jednu z najvyšších návštevností a s klubom sa spájalo mnoho pozitívnych mediálnych výstupoch. Logickým vyústením úspešného partnerstva poisťovne a futbalového klubu bolo predĺženie spolupráce,“ píše sa v stanovisku spoločnosti Aegon.

„Sme hrdí, že sme boli súčasťou futbalového sna, ktorý Trenčín v uplynulých štyroch sezónach zažil. Dôverujeme klubu, jeho filozofii a ľuďom, ktorí sú jeho súčasťou. Preto sme sa rozhodli ostať pri nich aj v ďalších sezónach. Teší ma, že naše partnerstvo v uplynulých štyroch rokoch nebolo iba o zobrazení reklamy na dresoch či štadióne. Spoločne sa nám podarilo podporiť mládež a mnohé charitatívne projekty, ktoré pomáhali ľuďom v regióne,“ povedal generálny riaditeľ poisťovne Aegon Richard Strapko.

Autor: astn
Rozpis zápasov
17:00 Trenčín
Prípravný, 29.5.2020
AS Trenčín - FC Spartak Trnava
2:0 Zlaté Moravce
Fortuna liga, 22. kolo, 7.3.2020
FC ViOn Zlaté Moravce - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 25.5.2020

A-tím | Prípravu na pokračovanie ligy odštartoval tréningový zápas

Prípravu na pokračujúcu sezónu Fortuna ligy odštartoval víkendový...

ASTV 25.5.2020

ASTV | Chudý a Depetris v druhej časti projektu AS Trenčín 65+

Náš klub má za sebou druhú časť komunitného projektu AS Trenčín 65+. Vďaka...

ASTV 24.5.2020

ASTV | Tréner Hrnčár a Abdul Zubairu k zmene v tréningovom pláne v čase ramadánu

Tréningový program prvého tímu AS Trenčín sa počas...

A-tím 22.5.2020

A-tím | V piatok prípravný zápas proti Trnave

AS Trenčín odštartuje hernú časť prípravy na pokračujúcu nadstavbu aktuálneho ročníka Fortuna...

orion tip adidas
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  McDonalds  Edart  aaa auto
 Mercedes Benz  Krusovice  Smoker  SWAN  Machunka  slovlak