Marketing 10.6.2015

Aegon naďalej generálnym partnerom AS Trenčín

Poisťovňa Aegon bude aj počas nasledujúcich rokov generálnym partnerom AS Trenčín. Novou viacročnou dohodou nadväzuje na štvorročnú úspešnú spoluprácu, ktorá vyvrcholila ziskom titulu majstra Slovenska a triumfu v Slovnaft Cupe. AS Trenčín s logom spoločnosti Aegon na dresoch získal aj druhé a tretie miesto na Slovensku a dvakrát sa predstavil v kvalifikačnej fáze Európskej ligy.

„Spolu sme prežili zisk najväčších úspechov trenčianskeho futbalu. Preto sme radi, že môžeme spoločne pokračovať v ceste za ďalšími výzvami. Spojenie AS Trenčín a poisťovne Aegon je dnes synonymom úspešnej spolupráce. Sme veľmi radi, že prepojenie oboch značiek je nielen v mysliach našich fanúšikov, ale aj fanúšikov, ktorí futbal sledujú iba okrajovo,“ uvádza tlačová správa AS Trenčín.

„Stojí za nami stabilná finančná spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou. Poisťovňa Aegon k nám prišla v čase nášho návratu medzi slovenskú futbalovú elitu. Pred štyrmi rokmi sme získali dôveru silnej značky, ktorá nás podporila pri prvých krokov a budovaní dôvery vo filozofiu AS Trenčín. Pokračovanie partnerstva je pre nás potvrdením spokojnosti so vzájomnou spoluprácou,“ povedal generálny manažér AS Trenčín Róbert Rybníček.

Spolupráca AS Trenčín a spoločnosti Aegonom je o rozvoji partnerstva, prinášaní nielen športového zážitku, ale aj množstva projektov zasahujúcich do nielen fanúšikovského života ľudí. Spolupráca je aj o charitatívnych projektoch, podpore mládeže v Trenčíne a regióne. Partnerstvo AS Trenčín a poisťovne Aegon je príkladom budovania pozitívneho vnímania značky a vytvárania hodnôt presahujú športovú stránku.

Aegon: Predĺženie spolupráce logickým vyústením úspešného partnerstva

„Poisťovňa Aegon vstúpila do trenčianskeho futbalu v sezóne, keď sa Trenčania vrátili ako nováčik do najvyššej futbalovej ligy. Po štyroch rokoch predlžujeme sponzorskú zmluvu s najlepším futbalovým tímom na Slovensku. Trenčiansky futbal dosiahol v uplynulých rokoch historické úspechy. Má jednu z najvyšších návštevností a s klubom sa spájalo mnoho pozitívnych mediálnych výstupoch. Logickým vyústením úspešného partnerstva poisťovne a futbalového klubu bolo predĺženie spolupráce,“ píše sa v stanovisku spoločnosti Aegon.

„Sme hrdí, že sme boli súčasťou futbalového sna, ktorý Trenčín v uplynulých štyroch sezónach zažil. Dôverujeme klubu, jeho filozofii a ľuďom, ktorí sú jeho súčasťou. Preto sme sa rozhodli ostať pri nich aj v ďalších sezónach. Teší ma, že naše partnerstvo v uplynulých štyroch rokoch nebolo iba o zobrazení reklamy na dresoch či štadióne. Spoločne sa nám podarilo podporiť mládež a mnohé charitatívne projekty, ktoré pomáhali ľuďom v regióne,“ povedal generálny riaditeľ poisťovne Aegon Richard Strapko.

Autor: astn
Rozpis zápasov
Slovnaft Cup, 3. kolo, 21.9.2021
FK Rača - AS Trenčín
17:00 Žiar nad Hronom
Fortuna liga, 9. kolo, 24.9.2021
FK Pohronie - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 22.9.2021

Hlinka | Rača nám zápas nedarovala

ASTV vám prináša rozhovor s trénerom Petrom Hlinkom po zápase 3. kola Slovnaft Cupu proti FK Rača (3:0).

ASTV 22.9.2021

ASTV | Zostrih zo zápasu Slovnaft Cupu proti Rači

ASTV vám prináša zostrih zo stretnutia 3. kola Slovnaft Cupu 2021/2022 proti FK Rača...

A-tím 21.9.2021

SC | Postup do ďalšieho kola domáceho pohára cez FK Rača

Zverenci trénera Petra Hlinku vyradili v treťom kole Slovnaft Cupu treťoligový FK...

A-tím 21.9.2021

Naživo | Záznam zo zápasu Slovnaft Cupu proti Rači

Záznam zo zápasu Slovnaft Cupu proti FK Rača (3:0) prináša futbalnet.tv.

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  aarsleff  mattoni  monolit  jaaa betonic  higa