Aktuálne 14.6.2015

Trenčania v ideálnych zostavách uplynulej sezóny

Úspešná ligová sezóna upozornila aj na individuality hrajúce pod Čákovým hradom. Viacerí naši hráči sa ocitli medzi najlepšími futbalistami uplynulého ročníka domácej súťaže podľa rôznych médií.

V ideálnej zostave denníka Šport sú dvaja zástupcovia AS Trenčín. V bráne dominoval Igor Šemrinec so štyrmi nomináciami na gólmana kola. Prievidžan, ktorý do tohto ročníka robil dvojku Milošovi Volešákovi zažil parádnu sezónu, ktorú okorenil ziskom "double". Skvelú formu a pohodu počas celého ročníka potvrdzoval Stanislav Lobotka. Na poste defenzívneho stredopoliara dokonca predbehol reprezentanta Viktora Pečovského o jednu nomináciu do jedenástky kola.

Denník Šport priniesol aj zoznam najväčších osobností súťaže v článku „Páni prsteňov v najvyššej súťaži v sezóne 2014/2015“. Z deviatich kategórií sme brali až štyri prvenstvá. „Pánom rýchlosti“ sa stal Gino Van Kessel, „Pánom brány“ Igor Šemrinec, „Pánom spoľahlivosti“ Stanislav Lobotka a „Pánom vôle“ Matúš Bero.

V ideálne zostave internetového portálu profutbal.sk môžete nájsť trojicu hráčov AS Trenčín. „Predvádzal výborné výkony, spoluhráči sa v každej chvíli mohli na neho spoľahnúť. Viacerými dôležitými zákrokmi pomohol Trenčínu k historickému double. Veľmi istý pri centroch aj pri hre nohou. Vo finále Slovnaft Cupu sa zaskvel pri penaltovom rozstrele,“ píše na adresu Igora Šemrinca profutbal.sk. Podobnými slovami chvály nešetrili redaktori portálu ani na Ramóna a Stanislava Lobotku. Naviac, z lavičky na nich dohliada Martin Ševela. „Veľmi úspešne nadviazal na prácu svojho predchodcu Adriána Guľu. Svojich zverencov dokázal dokonale "poblázniť“, základom trenčianskeho úspechu bol podľa hráčov kolektív,“ poznamenal profutbal.sk

Progresívny portál sport7.sk do ideálnej zostavy celého ročníka zaradil Stanislava Lobotku. Na jeho adresu poznamenal: „Ak sa na to pozrieme komplexne, bol najdôležitejším hráčom Trenčína v sezóne, pretože ako jeden z mála lídrov v nej odohral celý ročník. Okolo neho sa točila celá hra majstra. Bol dôležitý nielen pre ofenzívu pri výstavbe útoku, ale aj pre defenzívu pri vypĺňaní medzier.“

Autor: mj
Rozpis zápasov
19:00 Senica
Fortuna liga, 1. kolo, 20.7.2019
FK Senica - AS Trenčín
1:2 Kielce
Prípravný, 12.7.2019
AEK Atény - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Rozhovory 18.7.2019

A-tím | Cieľom konsolidácia, vrchné priečky a návrat domov

Generálny manažér klubu Róbert Rybníček, tréner Matthias Kohler a nový kapitán...

ASTV 18.7.2019

ASTV | Tlačová konferencia pred štartom nového ročníka Fortuna ligy

ASTV vám prináša tlačovú konferenciu pred štartom nového ročníka Fortuna...

Rozhovory 16.7.2019

A-tím | Sleegers prestúpil, Chovan a Pišoja na hosťovanie

Ešte pred štartom novej sezóny Fortuna ligy prichádza aj pohyb smerom von z kádra...

ASTV 15.7.2019

ASTV | Ján Veselý strelil gól mesiaca máj/jún

ASTV vám prináša meno víťaza ankety o najkrajší gól v podaní strelcov AS Trenčín za máj/jún....

orion tip adidas
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  McDonalds  Edart  aaa auto
 Mercedes Benz  Corgoň  Smoker  SWAN  Machunka  VRM  slovlak