Aktuálne 14.6.2015

Trenčania v ideálnych zostavách uplynulej sezóny

Úspešná ligová sezóna upozornila aj na individuality hrajúce pod Čákovým hradom. Viacerí naši hráči sa ocitli medzi najlepšími futbalistami uplynulého ročníka domácej súťaže podľa rôznych médií.

V ideálnej zostave denníka Šport sú dvaja zástupcovia AS Trenčín. V bráne dominoval Igor Šemrinec so štyrmi nomináciami na gólmana kola. Prievidžan, ktorý do tohto ročníka robil dvojku Milošovi Volešákovi zažil parádnu sezónu, ktorú okorenil ziskom "double". Skvelú formu a pohodu počas celého ročníka potvrdzoval Stanislav Lobotka. Na poste defenzívneho stredopoliara dokonca predbehol reprezentanta Viktora Pečovského o jednu nomináciu do jedenástky kola.

Denník Šport priniesol aj zoznam najväčších osobností súťaže v článku „Páni prsteňov v najvyššej súťaži v sezóne 2014/2015“. Z deviatich kategórií sme brali až štyri prvenstvá. „Pánom rýchlosti“ sa stal Gino Van Kessel, „Pánom brány“ Igor Šemrinec, „Pánom spoľahlivosti“ Stanislav Lobotka a „Pánom vôle“ Matúš Bero.

V ideálne zostave internetového portálu profutbal.sk môžete nájsť trojicu hráčov AS Trenčín. „Predvádzal výborné výkony, spoluhráči sa v každej chvíli mohli na neho spoľahnúť. Viacerými dôležitými zákrokmi pomohol Trenčínu k historickému double. Veľmi istý pri centroch aj pri hre nohou. Vo finále Slovnaft Cupu sa zaskvel pri penaltovom rozstrele,“ píše na adresu Igora Šemrinca profutbal.sk. Podobnými slovami chvály nešetrili redaktori portálu ani na Ramóna a Stanislava Lobotku. Naviac, z lavičky na nich dohliada Martin Ševela. „Veľmi úspešne nadviazal na prácu svojho predchodcu Adriána Guľu. Svojich zverencov dokázal dokonale "poblázniť“, základom trenčianskeho úspechu bol podľa hráčov kolektív,“ poznamenal profutbal.sk

Progresívny portál sport7.sk do ideálnej zostavy celého ročníka zaradil Stanislava Lobotku. Na jeho adresu poznamenal: „Ak sa na to pozrieme komplexne, bol najdôležitejším hráčom Trenčína v sezóne, pretože ako jeden z mála lídrov v nej odohral celý ročník. Okolo neho sa točila celá hra majstra. Bol dôležitý nielen pre ofenzívu pri výstavbe útoku, ale aj pre defenzívu pri vypĺňaní medzier.“

Autor: mj
Rozpis zápasov
Slovnaft Cup, 3. kolo, 21.9.2021
FK Rača - AS Trenčín
17:00 Žiar nad Hronom
Fortuna liga, 9. kolo, 24.9.2021
FK Pohronie - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 22.9.2021

Hlinka | Rača nám zápas nedarovala

ASTV vám prináša rozhovor s trénerom Petrom Hlinkom po zápase 3. kola Slovnaft Cupu proti FK Rača (3:0).

ASTV 22.9.2021

ASTV | Zostrih zo zápasu Slovnaft Cupu proti Rači

ASTV vám prináša zostrih zo stretnutia 3. kola Slovnaft Cupu 2021/2022 proti FK Rača...

A-tím 21.9.2021

SC | Postup do ďalšieho kola domáceho pohára cez FK Rača

Zverenci trénera Petra Hlinku vyradili v treťom kole Slovnaft Cupu treťoligový FK...

A-tím 21.9.2021

Naživo | Záznam zo zápasu Slovnaft Cupu proti Rači

Záznam zo zápasu Slovnaft Cupu proti FK Rača (3:0) prináša futbalnet.tv.

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  aarsleff  mattoni  monolit  jaaa betonic  higa