Aktuality - archiv 1.12.2008

Čo nájdete na stránkach AS Trenčín v zimnom období?

Aj počas prestávky bude klubový web aktívny.

Jesenná časť prvej ligy sa skončila. Futbalistov čakajú ešte zhruba dva týždne tréningov a potom zimná dovolenka. Aj počas tohto obdobia odporúčame návštevníkom klubovej stránky, aby jej zachovali priazeň. Každý deň sa budeme snažiť prinášať hodnotiace správy z kuchyne seniorského i mládežníckych výberov. Rozhovory, analýzy, názory, ale aj aktuality z každodenného klubového života. To všetko pre vás v redakcii klubového webu chystáme.

Novinkami bude hlasovanie o gól jesene. Vybrali sme 10 najkrajších a najlepšie nasnímaných gólov našich futbalistov. Už zajtra dáme v rámci prvej semifinálovej ponuky na stránku prvých päť. Dva zásahy, ktoré dostanú najvyšší počet hlasov, postúpia do finále, kde budú konfrontované s dvojicou najúspešnejších gólov z druhej ponuky. Vyhodnotenie gólu jesene sme naprogramovali na začiatok budúceho roka.

Našim ďalším cieľom je obnoviť fungovanie Šport Arény. Keďže momentálne nie sme schopní zabezpečiť jej tlačenú verziu, prinesieme aspoň jej internetovú modifikáciu. Sme zvedaví na ohlasy. V prípade úspechu tohto projektu, budeme v internetovom vydávaní klubových novín pokračovať aj v jarnom období.

V zimnom období sa budeme na stránkach klubu venovať aj jednej nesmierne háklivej a z pohľadu budúcnosti klubu kľúčovej téme. Písať o tom, že súčasný stav štadióna je v mizernom stave a že jeho infraštruktúra je totálne nevyhovujúca, je hádam úplne zbytočné. Futbalový klub vyvíja maximálnu snahu o zmenu tohto nelichotivého stavu. Viac podrobností sa dočítate na stránke už v najbližších dňoch.

Ako vidíte, zimná ponuka na klubovom webe prináša pestrú náplň. Budeme veľmi radi, keď nám zachováte priazeň aj v predvianočnom a následne v sviatočnom období.

Autor: astn
Rozpis zápasov
19:00 Ružomberok
Fortuna liga, 1. kolo, 8.8.2020
MFK Ružomberok - AS Trenčín
2:5 Mníchova Lehota
Prípravný, 1.8.2020
AS Trenčín - FC Fastav Zlín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 6.8.2020

A-tím | Slávik v novom ročníku s novou zmluvou

Perspektívny krajný obranca Adrián Slávik bude aj v tomto ročníku obliekať dres AS Trenčín....

Marketing 5.8.2020

Klub | ORION TIP pokračuje ako generálny partner

AS Trenčín pokračuje v spolupráci s generálnym partnerom spoločnosťou ORION TIP. Aj v...

ASTV 3.8.2020

ASTV | Zostrihy z prípravných zápasov proti Pohroniu a Zlínu

ASTV vám prináša zostrihy z prípravných zápasov proti FK Pohronie (0:3) a FC...

ASTV 2.8.2020

Vreven | Som veľmi sklamaný

Tréner Stijn Vreven má za sebou expresne krátku prípravu na nový ročník Fortuna ligy, ktorú uzavrela dvojica...

orion tip adidas
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  McDonalds  Edart  aaa auto
 Mercedes Benz  Krusovice  Smoker  SWAN  Machunka  slovlak