Aktuálne 27.4.2016

Organizačné pokyny pred finále Slovnaft Cupu doplnené 28. apríla

Organizačné pokyny k predaju vstupeniek, zájazdu a konaniu zápasu finále Slovnaft Cupu – Slovenského pohára v Trnave doplnené 28. apríla. Pokyny budú postupne dopĺňané. Vo vlastnom záujme pozorne prečítať. Ďakujeme za pochopenie.

Finálový zápas Slovnaft Cupu je na programe v piatok 29. apríla 2016 na Štadióne Antona Malatinského v Trnave. Výkop zápasu je o 20.30 h. Vstupy na štadión budú otvorené od 18.30 h.

Organizátor zápasu Slovenský futbalový zväz (SFZ) vydal k stretnutiu špeciálne pokyny pre fanúšikov. Prečítať si ich môžete TU.

Organizátor zápasu upozorňuje na príchod do dejiska konania podujatia v dostatočnom predstihu. Odporúča prichádzať približne tri hodiny pred výkopom zápasu.

SFZ a klub AS Trenčín upozorňujú na zákaz vstupu osôb pod vplyvom alkoholu a iných omamných látok. Taktiež na zákaz vnášania nepovolených predmetov. Počas zápasu je zakázaný predaj alkoholu.

Fanúšikom AS Trenčín sú k dispozícii sektory 25, 26, 27, 28 umiestnené na „západnej tribúne“ (1142 miest, vstup B) v cene 10 € (k dispozícii už len veľmi obmedzený počet miest) a sektory 1, 2, 3 a 4 na „severnej tribúne“(1962 miest, vstup A) v cene 8 €. Deti nemajú zľavu na vstupné. Vstupenky sú v predaji iba v Trenčíne na štadióne na Sihoti. Predajné miesto je otvorené ešte vo štvrtok (9.00 – 18.00 h) a v piatok (9.00 – 16.00 h). Priamo na štadióne v Trnave vstupenky nebudú k dispozícii.

Všetky vstupenky sa predávajú na meno. Každá vstupenka musí byť označená menom kupujúceho. Organizátor zápasu bude pred vstupom na štadión porovnávať občiansky preukaz s menom uvedeným na vstupenke. Pri vstupe na štadión bude prebiehať trojstupňová kontrola spojená s bezpečnostnou prehliadkou.

Parkovanie autobusov a automobilov bude pod dohľadom a na základe usmerňovania prítomnej dopravnej polície. Preštudujte si možné varianty parkovania v okolí Štadióna Antona Malatinského. Kliknite si na mapku nižšie. Pre fanúšikov AS Trenčín nie sú vyhradené špeciálne parkovacie miesta.

Informácie o špeciálny vlaku pre fanúšikov AS Trenčín

AS Trenčín pripravil pre svojich fanúšikov špeciálny vlak, ktorý odchádza z hlavnej stanice v Trenčína v piatok 29. apríla o 18.10 h. Predpokladaný príchod do Trnavy je o 19.00 h. Smer spoja Trenčín – Trnava je bez zastávok. Smer spoja Trnava – Trenčín (návrat zo zápasu) stojí špeciálny vlak v zastávkach Piešťany a Nové Mesto nad Váhom. Ako prvý odchádza z Trnavy špeciálny vlak s fanúšikmi zdolaného mužstva. Na cestu vlakom sa nevzťahujú žiadne zľavy týkajúce sa cestovania vlakom Železničnou spoločnosťou Slovensko. Vagóny za lokomotívou (trasa Trenčín - Trnava) sú určené pre fanúšikov ultras. Vagóny v závere súpravy sú pre rodiny s deťmi. Cestou naspäť (Trnava - Trenčín) to bude naopak. Vagóny budú označené. Prosíme o rešpektovanie označenia. 

Autor: astn
Rozpis zápasov
14:00 Žilina
Fortuna liga, 16. kolo, 23.11.2019
AS Trenčín - FC Spartak Trnava
3:1 Dunajská Streda
Fortuna liga, 15. kolo, 9.11.2019
DAC 1904 Dunajská Streda - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Rozhovory 11.11.2019

Koolwijk | Zápas rozhodli naše chyby

Sériu siedmich ligových stretnutí bez plného bodového zisku sme zastavili cenným víťazstvom proti...

ASTV 11.11.2019

ASTV | Artur Gajdoš strelil gól mesiaca september

ASTV vám prináša meno víťaza ankety o najkrajší gól v podaní strelcov AS Trenčín za...

ASTV 10.11.2019

ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti Dunajskej Strede

ASTV vám prináša zostrih zo stretnutia 15. kola Fortuna ligy proti DAC 1904...

ASTV 10.11.2019

ASTV | Tlačová konferencia po zápase proti Dunajskej Strede

ASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy proti DAC 1904...

orion tip adidas
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  McDonalds  Edart  aaa auto
 Mercedes Benz  Krusovice  Smoker  SWAN  Machunka  slovlak