Aktuálne 27.4.2016

Organizačné pokyny pred finále Slovnaft Cupu doplnené 28. apríla

Organizačné pokyny k predaju vstupeniek, zájazdu a konaniu zápasu finále Slovnaft Cupu – Slovenského pohára v Trnave doplnené 28. apríla. Pokyny budú postupne dopĺňané. Vo vlastnom záujme pozorne prečítať. Ďakujeme za pochopenie.

Finálový zápas Slovnaft Cupu je na programe v piatok 29. apríla 2016 na Štadióne Antona Malatinského v Trnave. Výkop zápasu je o 20.30 h. Vstupy na štadión budú otvorené od 18.30 h.

Organizátor zápasu Slovenský futbalový zväz (SFZ) vydal k stretnutiu špeciálne pokyny pre fanúšikov. Prečítať si ich môžete TU.

Organizátor zápasu upozorňuje na príchod do dejiska konania podujatia v dostatočnom predstihu. Odporúča prichádzať približne tri hodiny pred výkopom zápasu.

SFZ a klub AS Trenčín upozorňujú na zákaz vstupu osôb pod vplyvom alkoholu a iných omamných látok. Taktiež na zákaz vnášania nepovolených predmetov. Počas zápasu je zakázaný predaj alkoholu.

Fanúšikom AS Trenčín sú k dispozícii sektory 25, 26, 27, 28 umiestnené na „západnej tribúne“ (1142 miest, vstup B) v cene 10 € (k dispozícii už len veľmi obmedzený počet miest) a sektory 1, 2, 3 a 4 na „severnej tribúne“(1962 miest, vstup A) v cene 8 €. Deti nemajú zľavu na vstupné. Vstupenky sú v predaji iba v Trenčíne na štadióne na Sihoti. Predajné miesto je otvorené ešte vo štvrtok (9.00 – 18.00 h) a v piatok (9.00 – 16.00 h). Priamo na štadióne v Trnave vstupenky nebudú k dispozícii.

Všetky vstupenky sa predávajú na meno. Každá vstupenka musí byť označená menom kupujúceho. Organizátor zápasu bude pred vstupom na štadión porovnávať občiansky preukaz s menom uvedeným na vstupenke. Pri vstupe na štadión bude prebiehať trojstupňová kontrola spojená s bezpečnostnou prehliadkou.

Parkovanie autobusov a automobilov bude pod dohľadom a na základe usmerňovania prítomnej dopravnej polície. Preštudujte si možné varianty parkovania v okolí Štadióna Antona Malatinského. Kliknite si na mapku nižšie. Pre fanúšikov AS Trenčín nie sú vyhradené špeciálne parkovacie miesta.

Informácie o špeciálny vlaku pre fanúšikov AS Trenčín

AS Trenčín pripravil pre svojich fanúšikov špeciálny vlak, ktorý odchádza z hlavnej stanice v Trenčína v piatok 29. apríla o 18.10 h. Predpokladaný príchod do Trnavy je o 19.00 h. Smer spoja Trenčín – Trnava je bez zastávok. Smer spoja Trnava – Trenčín (návrat zo zápasu) stojí špeciálny vlak v zastávkach Piešťany a Nové Mesto nad Váhom. Ako prvý odchádza z Trnavy špeciálny vlak s fanúšikmi zdolaného mužstva. Na cestu vlakom sa nevzťahujú žiadne zľavy týkajúce sa cestovania vlakom Železničnou spoločnosťou Slovensko. Vagóny za lokomotívou (trasa Trenčín - Trnava) sú určené pre fanúšikov ultras. Vagóny v závere súpravy sú pre rodiny s deťmi. Cestou naspäť (Trnava - Trenčín) to bude naopak. Vagóny budú označené. Prosíme o rešpektovanie označenia. 

Autor: astn
Rozpis zápasov
14:00 Famagusta
Prípravný, 29.1.2020
FK Teplice - AS Trenčín
0:2 Limassol
Prípravný, 25.1.2020
FK Čukarički - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 27.1.2020

Príprava | Nohejbal po dráme pre balkánsku trojicu

Zimné sústredenia v priaznivejších klimatických podmienkach sú nielen v znamení...

ASTV 26.1.2020

ASTV | Asistent trénera Ančic po zápase proti FK Čukarički

Asistent trénera Juraj Ančic po prípravnom zápase proti FK Čukarički (2:0) počas...

ASTV 26.1.2020

ASTV | Zostrih z prípravného zápasu proti FK Čukarički

ASTV vám prináša zostrih z prípravného zápasu proti FK Čukarički (2:0).

ASTV 25.1.2020

ASTV | David Depetris po zápase proti FK Čukarički

David Depetris po prípravnom zápase proti FK Čukarički (2:0) počas sústredenia v...

orion tip adidas
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  McDonalds  Edart  aaa auto
 Mercedes Benz  Krusovice  Smoker  SWAN  Machunka  slovlak