Aktuálne 20.5.2016

Oslavuj v piatok a v sobotu s AS Trenčín a vyhraj

Piatkové popoludnie a celá sobota je v meste pod Čákovým hradom venovaná nášmu AS Trenčín a je na to pádny dôvod. Tím okolo trénera Martina Ševelu a kapitána Petra Kleščíka dokázal obhájiť triumf v Slovnaft Cupe a rovnako tak aj vo Fortuna lige.

Sprievodný program začína už v piatok na poludnie. V historickom centre mesta Trenčín, obchodnom centre Max a neskôr priamo na štadióne a v baroch Sokolovňa, Steps a Barbakan môžete stretnúť dievčatá oblečené v dresoch vášho milovaného klubu.

Aby ste boli zaradení do žrebovania o ceny od AS Trenčín a adidasu potrebujete sa odfotiť s našimi dievčatami s gestom „double, double“ (viď priložená grafika). Pošlite fotku na facebookový profil AS Trenčín, ak nie ste „priateľom“ našej stránky, označte „Páči sa mi to“ a potom už len čakaj na žrebovanie.


Piatkový zápas na Sihoti a akciu v spomenutých baroch podporila spoločnosť Heineken. Práve vďaka jej podpore si môžete na štadióne kúpiť pivo za 50 centov a následne večer v Sokolovňa Pube, Barbakane a Stepse za 99 centov.

Priamo na štadióne vás čaká nielen slávnostné odovzdávanie majstrovskej trofeje, oslavy s hráčmi a zvýhodnená cena piva, ale aj úvodná choreografia počas nástupu mužstiev, privítanie hráčov AS Trenčín prípravkami nášho klubu, šou skupiny historického šermu Wagus, DJ v priestoroch poschodového autobusu a na záver večera aj oslava v podaní Légie Laugaricio a Ultras Trenčín.

V sobotu si zopakujeme oslavy na Mierovom námestí

Oslavy zisku „double“ budú pokračovať v sobotu na Mierovom námestí. Tie štartujú už o 13.00 h. Pred príchodom hráčov vás budú baviť Happyband Orchestra, Peter Pačut alias Freddie Mercury a Marián Čekovský Band. Moderátorom popoludnia je Peter „Pinďo“ Lengyel. Prirpavené sú aj atrakcie pre deti, rytierska šou v podaní hráčov AS Trenčín a skupiny historického šermu Wagus, autogramiáda hráčov a fotenie s trofejami.


Autor: astn
Rozpis zápasov
19:00 Žilina
Fortuna liga, 2. kolo, 12.8.2020
AS Trenčín - FC ViOn Zlaté Moravce
2:2 Ružomberok
Fortuna liga, 1. kolo, 8.8.2020
MFK Ružomberok - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 8.8.2020

FL | Ani dvojgólové vedenie nestačilo na tri body

Zverenci trénera Stijna Vrevena remizovali v zápase úvodného kola Fortuna ligy na ihrisku...

Marketing 8.8.2020

Schlesinger | Chceme prebudiť emócie a spolupatričnosť

V prvej polovici týždňa sme vám predstavili pokračujúcu spoluprácu so spoločnosťou...

ASTV 7.8.2020

ASTV | Roguljič pred zápasom proti Ružomberku

ASTV vám prináša rozhovor s Antem Roguljičom pred stretnutím 1. kola Fortuna ligy 2020/2021...

ASTV 7.8.2020

Komunita | Volko je rád, že Hviezdy deťom napriek aktuálnej situácii pokračujú

Charitatívne podujatie klubu AS Trenčín s názvom „Hviezdy...

orion tip adidas
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  McDonalds  Edart  aaa auto
 Mercedes Benz  Krusovice  Smoker  SWAN  Machunka  slovlak