Aktuálne 20.5.2016

Oslavuj v piatok a v sobotu s AS Trenčín a vyhraj

Piatkové popoludnie a celá sobota je v meste pod Čákovým hradom venovaná nášmu AS Trenčín a je na to pádny dôvod. Tím okolo trénera Martina Ševelu a kapitána Petra Kleščíka dokázal obhájiť triumf v Slovnaft Cupe a rovnako tak aj vo Fortuna lige.

Sprievodný program začína už v piatok na poludnie. V historickom centre mesta Trenčín, obchodnom centre Max a neskôr priamo na štadióne a v baroch Sokolovňa, Steps a Barbakan môžete stretnúť dievčatá oblečené v dresoch vášho milovaného klubu.

Aby ste boli zaradení do žrebovania o ceny od AS Trenčín a adidasu potrebujete sa odfotiť s našimi dievčatami s gestom „double, double“ (viď priložená grafika). Pošlite fotku na facebookový profil AS Trenčín, ak nie ste „priateľom“ našej stránky, označte „Páči sa mi to“ a potom už len čakaj na žrebovanie.


Piatkový zápas na Sihoti a akciu v spomenutých baroch podporila spoločnosť Heineken. Práve vďaka jej podpore si môžete na štadióne kúpiť pivo za 50 centov a následne večer v Sokolovňa Pube, Barbakane a Stepse za 99 centov.

Priamo na štadióne vás čaká nielen slávnostné odovzdávanie majstrovskej trofeje, oslavy s hráčmi a zvýhodnená cena piva, ale aj úvodná choreografia počas nástupu mužstiev, privítanie hráčov AS Trenčín prípravkami nášho klubu, šou skupiny historického šermu Wagus, DJ v priestoroch poschodového autobusu a na záver večera aj oslava v podaní Légie Laugaricio a Ultras Trenčín.

V sobotu si zopakujeme oslavy na Mierovom námestí

Oslavy zisku „double“ budú pokračovať v sobotu na Mierovom námestí. Tie štartujú už o 13.00 h. Pred príchodom hráčov vás budú baviť Happyband Orchestra, Peter Pačut alias Freddie Mercury a Marián Čekovský Band. Moderátorom popoludnia je Peter „Pinďo“ Lengyel. Prirpavené sú aj atrakcie pre deti, rytierska šou v podaní hráčov AS Trenčín a skupiny historického šermu Wagus, autogramiáda hráčov a fotenie s trofejami.


Autor: astn
Rozpis zápasov
14:00 Žilina
Fortuna liga, 16. kolo, 23.11.2019
AS Trenčín - FC Spartak Trnava
3:1 Dunajská Streda
Fortuna liga, 15. kolo, 9.11.2019
DAC 1904 Dunajská Streda - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Footgolf 22.11.2019

Footgolf | Ovečkovi sa nedarilo, nábor do klubu je stále otvorený

Bernolákovský rezort Black River Golf privítal druhé kolo International...

ASTV 21.11.2019

ASTV | Rozhodnite o tom, kto strelil gól mesiaca október

ASTV vám prináša októbrovú edíciu ankety o najkrajší gól v podaní strelcov AS...

ASTV 21.11.2019

7DAYS | Sedem dní v AS Trenčín objektívom kamery ASTV (#35)

ASTV vám prináša ďalšie tohtosezónne vydanie magazínu, ktorý mapuje týždeň v AS...

Rozhovory 21.11.2019

Hrnčár | Bez dodržiavania pravidiel to nepôjde

Tri ligové zápasy, jeden pohárový a necelý mesiac na lavičke AS Trenčín má za sebou Norbert...

orion tip adidas
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  McDonalds  Edart  aaa auto
 Mercedes Benz  Krusovice  Smoker  SWAN  Machunka  slovlak