Hviezdy deťom 6.6.2016

Hviezdy deťom 19. júna na štadióne na Sihoti

V nedeľu 19. júna sa uskutoční už ôsmy ročník tradičnej charitatívnej akcie Hviezdy deťom, ktorú pripravuje futbalový klub AS Trenčín so svojimi partnermi. Počas uplynulých šiestich rokov putovalo na pomoc tým, ktorí to najviac potrebujú, viac ako 100 000 eur.


Ďalší ročník podujatia sa bude konať opäť na futbalovom štadióne na Sihoti. Rovnako ako pred rokom je pripravený bohatý sprievodný program nielen pre deti. Pod Čákovým hradom sa uskutoční tradičný turnaj osobností. Pripravený je opäť veľký športový festival s jediným cieľom. Zabaviť všetkých návštevníkov akcie a priniesť na charitatívne účely opäť zaujímavú sumu.

V tradičnom turnaji štyroch tímov na seba narazia slovenskí hokejisti, výber olympionikov Slovenska, družstvo osobností pod hlavičkou „Československý lev“ a majstrovský AS Trenčín. Lídrami hokejového výberu budú Marián Hossa, Tomáš Kopecký a Tomáš Tatar. Z olympionikov zavítajú na Sihoť Ivana Kmeťová, Jozef Gönci, Zuzana Štefečeková, Pavol Hurajt alebo Jana Šeďová. „Československý lev“ dnes ako prvý pozná kompletnú súpisku na „Hviezdy deťom. V jeho farbách sa predstavia na Sihoti aj Július Šimon, Jozef Lohyňa, Ladislav Jurkemik, Petr Průcha, Igor Liba, Martin Štrbák, Vladimír Kinder, Ján Kocián, Jaroslav Timko alebo Branislav Jánoš.

Plocha štadióna bude okrem atrakcií patriť aj prezentácii športom väčšinou združeným v Asociácii športov. Od 11.00 h bude priestor venovaný nielen futbalu a tradičnému turnaju nádejí (8.00 h) ale aj hádzanej, florbalu, bedmintonu, tenisu, footgolfu, hokeju a aikidu.

Tohtoročné „Hviezdy deťom“ organizujeme v spolupráci so Slovenským paralympijským výborom. „Sme radi, že sa nám podarí spoločne priblížiť návštevníkom akcie aj paralympijské športy. Priamo v akcii môžete vidieť bocciu, sledge hokej a lukostreľbu. Všetky si môžete vyskúšať za pomoci našich reprezentantov,“ povedala manažérka podujatí AS Trenčín Petra Drábová.

Slovenské elektrárne pokračujú v podpore podujatia Hviezdy deťom

Podpora najsilnejšieho z partnerov charitatívneho projektu „Hviezdy deťom“ nekončí. Aj tento rok sú generálnym partnerom Slovenské elektrárne. „S hviezdami a deťmi začíname spoločne ôsmy ročník. Podujatie neodmysliteľne patrí do trenčianskeho regiónu a my sa tešíme, že futbalový klub AS Trenčín venuje mládeži veľkú časť svojej energie. Malým aj veľkým návštevníkom podujatia tento rok ponúkneme unikátnu virtuálnu prehliadku nášho moderného zábavno-vzdelávacieho centra Energoland, ktoré sídli pri Atómovej elektrární Mochovce. Okrem toho virtuálne prehliadky našich závodov a niekoľko milých prekvapení,“ dodal na záver manažér externej komunikácie a udržateľného rozvoja Slovenských elektrární Miroslav Šarišský.

Fotogaléria

               
 
Autor: astn
Rozpis zápasov
14:00 Žilina
Fortuna liga, 16. kolo, 23.11.2019
AS Trenčín - FC Spartak Trnava
3:1 Dunajská Streda
Fortuna liga, 15. kolo, 9.11.2019
DAC 1904 Dunajská Streda - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Footgolf 22.11.2019

Footgolf | Ovečkovi sa nedarilo, nábor do klubu je stále otvorený

Bernolákovský rezort Black River Golf privítal druhé kolo International...

ASTV 21.11.2019

ASTV | Rozhodnite o tom, kto strelil gól mesiaca október

ASTV vám prináša októbrovú edíciu ankety o najkrajší gól v podaní strelcov AS...

ASTV 21.11.2019

7DAYS | Sedem dní v AS Trenčín objektívom kamery ASTV (#35)

ASTV vám prináša ďalšie tohtosezónne vydanie magazínu, ktorý mapuje týždeň v AS...

Rozhovory 21.11.2019

Hrnčár | Bez dodržiavania pravidiel to nepôjde

Tri ligové zápasy, jeden pohárový a necelý mesiac na lavičke AS Trenčín má za sebou Norbert...

orion tip adidas
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  McDonalds  Edart  aaa auto
 Mercedes Benz  Krusovice  Smoker  SWAN  Machunka  slovlak