Zápasy - archiv 20.4.2013

Prvá prehra na jar, doma proti Žiline

AS Trenčín - MŠK Žilina 1:2 (1:1)

Až v ôsmom zápase na jar sme našli premožiteľa. Doma sme podľahli úradujúcemu majstrovi MŠK Žilina 1:2 (1:1).

Už v úvodnej minúte poslal Kubík nebezpečnú loptu do šestnástky, na ktorú si nabehol Štefánik. Krnáč však umiestnenú strelu vytlačil vedľa pravej žrde. V 15. min Baéz vysunul Williama, ktorému ale v rozhodujúcom momente lopta ušla. Už o pár minút sa však nemýlil. Loptu mu ako na podnose predostrel Štefánik a brazílsky útočník skóroval - 1:0. O chvíľu neskôr vyskúšal nožničky Kubík, ale mieril mimo žrdí. V 28. min sa v našom pokutovom území uvoľnil Pich, no Volešák jeho strelu chytil. V 33. min sa po individuálnej akcii Picha radoval z gólu Guba - 1:1. V záverečnej desaťminútovke prvého polčasu to bolo bez šancí na oboch stranách, keď inkasovaný gól nás akoby rozhodil.

Druhý polčas pokračoval tak, ako sa prvý skončil. Hra bola rozháraná a tímy sa do šancí nedostávali. Chýbal pokoj vo finálnej fáze. Z diaľky to skúšali Štefánik a Baéz, ale obaja mierili nad bránku. V 72. min prišlo nezmyselné nedorozumenie medzi našimi stopérmi a brankárom, ktoré Bednárik vyriešil stiahnutím Barčíka. Nasledovala červená karta a pokutový kop, ten však Nunes nepremenil. Volešák jeho strelu bravúrne zneškodnil. Súpera sme aj v desiatich zatlačili pred vlastnú šestnástku. Prišiel však brejk súpera. Po zákroku na Lobotku na hranici faulu sa k lopte dostal Majtán a krížnou strelou rozhodol o výsledku stretnutia. O bod za remízu sme ešte bojovali, ale vyrovnanie to neprinieslo.

Góly: 22. William - 33. Guba, 83. Majtán

Žlté karty: 47. Ramón, 64. Baéz, 79. Mazan, 88. Kubík - 39. Paur, 80. Pečovský, 90. Krnáč

Červené karty: 72. Bednárik

Domáci: Volešák - Čögley, Ramón, Bednárik, Mazáň - Báez (68. Mazan) - Kubík, Lobotka, Štefánik, Holúbek (77. Ďuriška) - William

Hostia: Krnáč - Mabouka, Piaček, Vavro, Nunes - Paur (62. Barčík), Pečovský - Guba (86. Angelovič), Škvarka, Pich (62. Mravec) - Majtán

Rozhodovali: Mastiš - Mókoš, E. Weiss

Divákov: 3115

ASTV 23.4.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC Spartak Trnava

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC Spartak Trnava (2:2).

ASTV 22.4.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC Petržalka

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC Petržalka (1:0).

Fotogalérie 21.4.2024

Fotogaléria | Zápas Niké ligy proti FC Košice

Fotogaléria Petra Kapustu zo zápasu 6. kola nadstavby Niké ligy proti FC Košice (1:2).

A-tím 21.4.2024

Kozlovský | Neviem, čo na to povedať

Po víťaznom zápase proti Zlatým Moravciam prišla domáca prehra proti FC Košice. Zverencom trénera Iliju...