Marketing 5.9.2016

Vyber si cestu: Vráť permanentku alebo podpor AS Trenčín

Končiace sa leto bolo pre klub AS Trenčín a jeho fanúšikov skutočne hektické. Symbolicky ho uzavrela historická účasť klubu v play-off Európskej ligy. Pocítili sme však aj nedôveru aj tých najvernejších v športové a ekonomické smerovanie klubu. Nielen preto poskytol obsiahly rozhovor majiteľ klubu Tshen La Ling. Definitívne uzatvárame túto kapitolu aktivitou, ktorá spadá pod motto „Podpor AS Trenčín“, resp. „AS+TN=ASTN“.

Klub AS Trenčín dáva všetkým majiteľom permanentných vstupeniek šancu do piatka 9. septembra vrátiť celoročnú vstupenku na domáce zápasy mužstva Martina Ševelu za zostatkovú hodnotu. Viac informácií získate vo fAnShope v obchodnom centre Max.

Ďalšou dôležitou informáciou je štart rekonštrukcie štadióna na Sihoti, ktorý odštartuje už počas októbra inštaláciou vyhrievania pod hlavné ihrisko spojené s kompletnou rekonštrukciou podložky pod trávnik. Práve z tohto dôvodu nás tento rok čakajú už len tri domáce zápasy na ihrisku pod hradom Matúša Čáka. To posledné je na programe 1. októbra proti 1. FC Tatran Prešov.

V stretnutiach 12. kola proti MFK Zemplín Michalovce, 14. kola proti FC ViOn Zlaté Moravce a 16. kola proti DAC 1904 Dunajská Streda si vymeníme poradie zápasov a tieto stretnutia odohráme vonku. Doma budeme hrať následne 23., 25. a 27. kolo s rovnakým poradím súperov. Na základe záväzného nariadenia Únie ligových klubov (ÚLK) si v jednej časti sezóny môžu kluby vymeniť poradie maximálne troch zápasov a práve preto stretnutie 18. kola proti MŠK Žilina odohráme ako domáci tím na štadióne v Žiline. Všetky dôležité informácie k tomuto zápasu a výhody pre fanúšikov zverejníme v dostatočnom predstihu pred týmto zápasom. Potvrdenie zmien v programe ešte podlieha odsúhlasením na zasadnutí Prezídia ÚLK.

Klub AS Trenčín je presvedčený, že cesta nastúpená pred deviatimi rokmi je správna. Všetky naše kroky smerujú k dlhodobému posilneniu klubu na športovom a ekonomickom poli. Tak ako sme vnímali tri roky v druhej lige a dve tesné prehry v boji o návrat do najvyššej súťaže.

Napriek všetkému vám dnes dávame možnosť zvoliť si svoju cestu. Podpor AS Trenčín zdieľaním profilovej fotky, hashtagu #AS+TN=ASTN a príď na sobotňajší zápas proti Spartaku Trnava v bielom alebo červenom a podpor svoj tím, alebo príď vrátiť permanentku a uzavri túto sezónu.

Zároveň vám počas celého tohto týždňa ponúkame zľavu 10% na všetok tovar vo fAnShope a zľavu 15% pre majiteľov permanentných vstupeniek.

Autor: astn
Rozpis zápasov
18:00 Žilina
Fortuna liga, 30. kolo, 11.7.2020
AS Trenčín - FC Nitra
Prípravný, 5.7.2020
MŠK Púchov - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 5.7.2020

ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti Seredi

ASTV vám prináša zostrih zo stretnutia 4. kola nadstavby Fortuna ligy proti ŠKF iClinic...

A-tím 5.7.2020

Príprava | Víťazstvo na ihrisku druholigového Púchova

Tím vedený Jurajom Ančicom vyhral prípravný zápas na ihrisku MŠK Púchov 2:0 (0:0)....

ASTV 5.7.2020

ASTV | Záznam z prípravného zápasu proti MŠK Púchov

ASTV vám prináša záznam z prípravného zápasu AS Trenčín - MŠK Púchov (2:0).

ASTV 5.7.2020

ASTV | Tlačová konferencia po zápase proti Seredi

ASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy proti ŠKF iClinic Sereď (3:2).

orion tip adidas
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  McDonalds  Edart  aaa auto
 Mercedes Benz  Krusovice  Smoker  SWAN  Machunka  slovlak