Marketing 23.9.2016

Edart novým hlavným partnerom AS Trenčín

Dopravná spoločnosť Edart rozširuje spoluprácu s futbalovým klubom AS Trenčín. Viacročné vzájomné partnerstvo naberá novú úroveň.

„AS Trenčín patrí do mesta pod Čákovým hradom. Práve preto sme veľmi radi za každého partnera prichádzajúceho práve z nášho regiónu. Tešíme sa na to, že logo spoločnosti Edart bude už od zápasu proti Slovanu Bratislava súčasťou dresov prvého mužstva AS Trenčín,“ povedal marketingový manažér klubu Igor Schlesinger.

Snahou AS Trenčín je kvalitná práca nielen po športovej stránke a pri výchove mladých futbalistov, ale našim cieľom je úspešne pracovať aj na poli marketingu. Spoločnostiam spolupracujúcim s našim klubom chceme prinášať stále zaujímavejšiu viditeľnosť, kvalitné projekty a obojstranne výhodnú reklamnú spoluprácu.

„Edart a AS Trenčín spolupracovali na viacerých projektoch v oblasti spoločenského života, rozvoja mládeže a charity nielen v našom regióne. Silnejšie partnerstvo medzi oboma subjektmi podporí spoluprácu aj v spomenutých oblastiach,“ doplnil Schlesinger.

„Takmer od samého počiatku má naša spoločnosť sídlo v Trenčianskej Turnej. Množstvo zamestnancov má korene v trenčianskom regióne. Preto si môžeme hrdo povedať: My sme Trenčania. Sme radi, že naše úspechy môžu priniesť podporu pre úspechy iných. S klubom AS Trenčín sme začali spoluprácu pred viac ako dvoma rokmi. Sme nesmierne radi, že sa nám podarilo zaradiť do skupiny hlavných partnerov tohto skvelého futbalového klubu. AS Trenčín sa v nemalej miere venuje mládeži, na ktorú sa nesmie zabúdať. Aj táto skutočnosť bola dôležitá pri prehĺbení vzájomnej spolupráce. Sme prvým hlavným partnerom z Trenčianskeho kraja. Veríme, že týmto krokom motivujeme ostatných Trenčanov, aby sa pripojili. Aby podporili šport, ktorý má úspešnú históriu a zaujímavú budúcnosť,“ povedal majiteľ spoločnosti Edart Eduard Dolník.

Dopravná spoločnosť Edart pôsobí na európskom trhu od roku 2010. Svoje služby v oblasti medzinárodnej a vnútroštátnej prepravy poskytuje nielen lokálnym zákazníkom. Prácu dáva takmer stovke zamestnancov. K dispozícii má flotilu štyridsiatich vozidiel od najmenších až po kamiónovú prepravu. Disponuje širokou škálou návesov. V prípade exportu a importu realizuje celovozové prepravy a dokládky do všetkých krajín Európy vlastnými vozidlami, ale aj vozidlami svojich zmluvných partnerov. V prípade záujmu zabezpečuje aj preskladnenie a optimálne colné odbavenie.

Autor: astn
Rozpis zápasov
14:00 Nitra
Fortuna liga, 18. kolo, 7.12.2019
FC Nitra - AS Trenčín
0:1 Žilina
Fortuna liga, 17. kolo, 30.11.2019
AS Trenčín - FK Pohronie
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 6.12.2019

Movember | Spoločná kampaň zachránila ľudský život

Futbalisti AS Trenčín sa opäť zapojili do celosvetovej kampane označovanej ako...

ASTV 6.12.2019

ASTV | Nicolas Kapuš strelil gól mesiaca október

ASTV vám prináša meno víťaza ankety o najkrajší gól v podaní strelcov AS Trenčín za...

ASTV 4.12.2019

7DAYS | Sedem dní v AS Trenčín objektívom kamery ASTV (#36)

ASTV vám prináša ďalšie tohtosezónne vydanie magazínu, ktorý mapuje týždeň v AS...

ASTV 3.12.2019

ASTV | Kleščík po Pohroní aj o rozlúčke s AS Trenčín

ASTV vám prináša rozhovor s Petrom Kleščíkom po zápase 17. kola Fortuna ligy proti FK...

orion tip adidas
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  McDonalds  Edart  aaa auto
 Mercedes Benz  Krusovice  Smoker  SWAN  Machunka  slovlak