Fanúšikovia 29.11.2017

Griga, Borbély, Guľa a Cifranič o našom futbale v kine Metro

Futbalový klub AS Trenčín pozýva všetkých fanúšikov futbalu na tradičnú diskusiu v kine Metro. Tentoraz sme pre vás pripravili skutočne exkluzívnu ponuku. Pri príležitosti 25 rokov od založenia klubu budú diskutovať a odpovedať na vaše otázky Stanislav Griga, Ladislav Borbély, Adrián Guľa a Vladimír Cifranič. Témou bude nielen trenčiansky futbal, ale aj trendy na slovenských a európskych futbalových trávnikoch. Slovo budú mať tí najpovolanejší. Stretneme sa vo štvrtok 30. novembra o 17.30 h v trenčianskom kine Metro na Mierovom námestí. Využite jedinečnú príležitosť.

Na úvod diskusie máme pre vás pripravené krátky zostrih mapujúci predchádzajúcich dvadsaťpäť rokov. Po prvý raz sme ho premietli na slávnostnom večere Siene slávy trenčianskeho futbalu a mal úspech. Prvá verejná prezentácia je na programe práve v kine Metro.

Súčasného trénera AS Trenčín Vladimíra Cifraniča, ktorý patril v minulosti medzi opory defenzívnych radov Ozety Dukla Trenčín, doplnia traja niekdajší tréneri nášho klubu. Stanislav Griga postúpil s klubom do najvyššej súťaže. Trénoval v Liberci, Sparte Praha a bol aj na lavičke reprezentácie Slovenska. Rovnaký úspech ako Griga dosiahol aj Adrián Guľa. V AS Trenčín strávil štyri roky. V ročníku 2012/2013 doviedol klub na tretiu priečku v najvyššej súťaži a po prvý raz v histórii do pohárovej Európy. Na lavičke MŠK Žilina sa stal majstrom Slovenska. Tretím je renomovaný odborník Ladislav Borbély. Rodák z Trenčína sedel na lavičke Ozety Dukla počas pôsobenia v druhej lige.

Autor: astn
Rozpis zápasov
18:00 Štadión Sihoť
Fortuna liga, 31. kolo, 15.5.2021
AS Trenčín - DAC 1904 Dunajská Streda
5:3 Žilina
Fortuna liga, 30. kolo, 8.5.2021
MŠK Žilina - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 8.5.2021

ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti Žiline

ASTV vám prináša zostrih zo stretnutia 8. kola nadstavby Fortuna ligy 2020/2021 proti MŠK...

ASTV 8.5.2021

ASTV | Tlačová konferencia po zápase Fortuna ligy proti Žiline

ASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy proti MŠK Žilina...

A-tím 8.5.2021

FL | Po gólovej prestrelke prehra na trávniku MŠK Žilina

Tím vedený Jurajom Ančicom prehral v zápase 8. kola nadstavby Fortuna ligy na...

ASTV 7.5.2021

Ramón | Musíme hrať ako minulý týždeň

V ôsmom fortunaligovom kole skupiny o titul sa naši hráči predstavia v im dobre známom prostredí na...

orion tip  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  aarsleff  mattoni  termomont  monolit  jaaa betonic  terajsok  kappa