Fanúšikovia 16.2.2018

Zvoľte svoju ideálnu jedenástku AS Trenčín za uplynulé desaťročie

Dnes je to viac ako desať rokov od príchodu súčasného majiteľa klubu Tschena La Linga do AS Trenčín. Práve táto éra sa stala zatiaľ najúspešnejšou v histórii trenčianskeho futbalu.

V rokoch 2015 a 2016 sme získali dve majstrovské trofeje a dva triumfy v národnom pohári. Klub sa stal pravidelným účastníkom európskych pohárových súťaží a za toto obdobie sme vychovali množstvo hráčov pre slovenské reprezentačné výbery a silnejšie európske ligové súťaže. Pri tejto príležitosti vám prinášame možnosť vytvoriť svoju ideálnu jedenástku zloženú z najlepších hráčov uplynulého desaťročia.

Na každý jeden z postov sme vybrali po troch hráčoch. V ponuke máte 33 skvelých futbalistov, ktorých v nasledujúcom dotazníku stačí už len poskladať. V prípade stopérov, ofenzívnej stredovej dvojice a krídelníkov vyberte po dvoch hráčoch, na ostatných pozíciách zvoľte jedno meno a svoj formulár odošlite. Okrem nominovaných hráčov však pôsobili v drese AS aj ďalšie osobnosti. Do nominácie sa nedostali napríklad William, Mondek, Wesley, Jairo, Mišák, Salinas, Diaz, Guba, Malec, Chanti, Sluijter alebo Bailey. 

V závere budúceho týždňa spoznáme nielen fanúšikovskú "Jedenástku desaťročia AS Trenčín", ale zverejníme aj ideálnu jedenástku podľa odborníkov. Tú určili skutočne rešpektované osobnosti z prostredia slovenského futbalu, keď hlasovali reprezentačný tréner Slovenska Ján Kozák, tréner slovenskej dvadsaťjednotky Pavel Hapal, Adrián Guľa spoločne s Mariánom Zimenom, Martin Ševela, Vladimír Cifranič, šéf Únie futbalových trénerov Slovenska Ladislav Borbély, prezident ÚLK Ivan Kozák, novinárska futbalová jednotka Miroslav Hašan, rozhlasová jednotka Vladimír Pančík, renomovaný komentátor Marcel Merčiak, generálny manažér klubu Róbert Rybníček a samozrejme majiteľ klubu AS Trenčín Tschen La Ling.

Autor: astn
Rozpis zápasov
2:0 Staré Město
Prípravný, 25.6.2022
1.FC Slovácko - AS Trenčín
15:30 Krásna Ves
Prípravný, 2.7.2022
MŠK Púchov - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 26.6.2022

Lavrinčík | Treba sa sústrediť, aby sme nový systém rýchlo vstrebali

Aj druhý prípravný zápas pred štartom nového ročníka Fortuna ligy...

ASTV 26.6.2022

Hyballa | Pri štandardných situáciách musíme byť disciplinovanejší

Tréner Peter Hyballa po zápase letnej prípravy proti 1.FC Slovácko (0:2).

ASTV 25.6.2022

ASTV | Zostrihy zo zápasu letnej prípravy proti 1.FC Slovácko

ASTV vám prináša zostrih zo stretnutia letnej prípravy proti 1:FC Slovácko...

A-tím 25.6.2022

Príprava | Prehra proti víťazovi Českého pohára

Zverenci trénera Petra Hyballu nevyhrali ani druhý zápas letnej prípravy, keď podľahli...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  jaaa higa  agel