Fanúšikovia 16.2.2018

Zvoľte svoju ideálnu jedenástku AS Trenčín za uplynulé desaťročie

Dnes je to viac ako desať rokov od príchodu súčasného majiteľa klubu Tschena La Linga do AS Trenčín. Práve táto éra sa stala zatiaľ najúspešnejšou v histórii trenčianskeho futbalu.

V rokoch 2015 a 2016 sme získali dve majstrovské trofeje a dva triumfy v národnom pohári. Klub sa stal pravidelným účastníkom európskych pohárových súťaží a za toto obdobie sme vychovali množstvo hráčov pre slovenské reprezentačné výbery a silnejšie európske ligové súťaže. Pri tejto príležitosti vám prinášame možnosť vytvoriť svoju ideálnu jedenástku zloženú z najlepších hráčov uplynulého desaťročia.

Na každý jeden z postov sme vybrali po troch hráčoch. V ponuke máte 33 skvelých futbalistov, ktorých v nasledujúcom dotazníku stačí už len poskladať. V prípade stopérov, ofenzívnej stredovej dvojice a krídelníkov vyberte po dvoch hráčoch, na ostatných pozíciách zvoľte jedno meno a svoj formulár odošlite. Okrem nominovaných hráčov však pôsobili v drese AS aj ďalšie osobnosti. Do nominácie sa nedostali napríklad William, Mondek, Wesley, Jairo, Mišák, Salinas, Diaz, Guba, Malec, Chanti, Sluijter alebo Bailey. 

V závere budúceho týždňa spoznáme nielen fanúšikovskú "Jedenástku desaťročia AS Trenčín", ale zverejníme aj ideálnu jedenástku podľa odborníkov. Tú určili skutočne rešpektované osobnosti z prostredia slovenského futbalu, keď hlasovali reprezentačný tréner Slovenska Ján Kozák, tréner slovenskej dvadsaťjednotky Pavel Hapal, Adrián Guľa spoločne s Mariánom Zimenom, Martin Ševela, Vladimír Cifranič, šéf Únie futbalových trénerov Slovenska Ladislav Borbély, prezident ÚLK Ivan Kozák, novinárska futbalová jednotka Miroslav Hašan, rozhlasová jednotka Vladimír Pančík, renomovaný komentátor Marcel Merčiak, generálny manažér klubu Róbert Rybníček a samozrejme majiteľ klubu AS Trenčín Tschen La Ling.

Autor: astn
Rozpis zápasov
17:00 Žilina
Fortuna liga, 27. kolo, 13.6.2020
AS Trenčín - FK Pohronie
4:0 Trenčín
Prípravný, 29.5.2020
AS Trenčín - FC Spartak Trnava
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
basketbal 1.6.2020

Basketbal | Tréningy odštartovali, klub privítal zaujímavého hosťa

Po futbalistoch a florbalistoch začali zásluhou uvoľnenia karanténnych...

Fotogalérie 31.5.2020

Fotogaléria | Prípravný zápas proti FC Spartak Trnava

Fotogaléria z prípravného zápasu proti FC Spartak Trnava (4:0).

ASTV 30.5.2020

ASTV | Zostrih z prípravného zápasu proti FC Spartak Trnava

ASTV vám prináša zostrih z prípravného zápasu proti FC Spartak Trnava (4:0).

ASTV 30.5.2020

ASTV | Tréner Hrnčár a Igor Šemrinec po zápase proti Spartaku Trnava

Tréner Norbert Hrnčár a brankár Igor Šemrinec pre ASTV po prípravnom...

orion tip adidas
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  McDonalds  Edart  aaa auto
 Mercedes Benz  Krusovice  Smoker  SWAN  Machunka  slovlak