A-tím 31.1.2019

Mance na hosťovanie do FC Nantes

Útočník AS Trenčín Antonio Mance zamieril v závere prestupového obdobia na hosťovanie do francúzskeho FC Nantes. Osemnásobný víťaz Ligue 1 a trojnásobný držiteľ Coupe de France získal aj predkupné právo na chorvátskeho strelca.

Dvadsaťtriročný rodák z Rijeky odohral v našom drese 52 stretnutí a strelil 21 gólov. Pamätným zostane najmä dvojzápas proti Feyenoordu Rotterdam v treťom predkole Európskej ligy UEFA, v ktorom nám vystrieľal štyrmi gólmi postup.

„Ďakujem za všetko klubu a fanúšikom. Neodchádza sa mi ľahko. Trenčín som si obľúbil. Na druhej strane sa teším na ďalší krok v mojej kariére. Každý sa chce zlepšovať a posúvať. Ja nie som výnimkou. V drese AS som začal hrať veľký futbal a na to nikdy nezabudnem. Rovnako ako na letné oslavy po európskych zápasoch v sektore s najvernejšími fanúšikmi,“ povedal Mance.

Autor: astn
Rozpis zápasov
Prípravný, 28.6.2025
MFK Karviná - AS Trenčín
17:30 Spytihněv
Prípravný, 4.7.2025
FC Zlín - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Aktuálne 3.7.2025

Príprava | Sériu zápasov proti českým tímom uzavrieme súbojom so Zlínom

V treťom prípravnom stretnutí čaká zverencov pod vedením trénera...

A-tím 2.7.2025

A-tím | Holúbek pokračuje v materskom klube

Odchovanec klubovej akadémie a dlhoročná opora Jakub Holúbek sa rozhodol pokračovať v AS Trenčín...

Aktuálne 2.7.2025

Klub | Od novej sezóny s vlastným B-mužstvom

Po niekoľkých rokoch využívania farmárskeho systému, v rámci ktorého naši kmeňoví hráči mali...

Fanúšikovia 1.7.2025

Fanúšikovia | Spúšťame predaj permanentných vstupeniek na sezónu 2025/2026

AS Trenčín spustil predaj permanentiek na novú sezónu....

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  Áesko Kantína
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  mattoni  aarsleff  arena ostrov  laugaricio  karlmarc.com  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa fajntricko  dobrota  RS Technology  Hisense Antes GM