Fanúšikovia 24.10.2019

Štadión | Rozostavaná aréna spoznala svoje logo

Futbalový klub AS Trenčín predstavuje logo, ktoré sa bude spájať s novým štadiónom. Pozornejší odoberatelia sociálnych sietí nášho klubu ho mohli už vidieť v podobe vodotlače na fotkách z výstavby novej arény.

„Práca na logu trvala niekoľko mesiacov. Do záverečného výberu prešli tri alternatívy. Každá z nich má svoj príbeh. V prvom prípade sme zvolili tradičnú cestu loga, ktoré má deväť z desiatich športových arén. Bolo zobrazením dominantných znakov vonkajšieho vizuálu. Hlavným znakom druhej alternatívy bola veľmi silná abstrakcia rovnako vonkajšieho opláštenia. Napokon sme sa vybrali celkom inou cestou,“ povedal PR manažér klubu Martin Galajda.

Nové logo štadióna AS Trenčín sa ponára priamo do srdca arény, ktorým sú miesta pre fanúšikov. Logo kopíruje farebné rozloženie sedačiek na tribúne. Prečo sme zvolili túto cestu? Pretože práve fanúšikovia dávajú život každej športovej aréne. Bez nich by napriek najnovším technológiám a moderným dizajnovým prvkom boli iba neživé koloseá. Logo je zložené zo siedmich geometrických útvarov. Futbalom žijeme sedem dní v týždni a aj nová aréna chce žiť naplno každý deň. Logo taktiež symbolizuje, že každý celok je zložený z menších častí, ktoré tvoria jeho konečný obraz. Tými našimi čriepkami sú mládež, prvý tím, tréneri, ľudia pracujúci v štruktúrach klubu, servis arény, klubové médiá a v neposlednom rade fanúšikovia.

Rastúcu arénu zatiaľ označujeme menom Štadión Sihoť. „Definitívne meno arény sme pochopiteľne neurčili. Práve meno štadióna je dnes jedným z najlepších marketingových nástrojov pre klub a niektorého z nových alebo súčasných reklamných partnerov AS Trenčín,“ povedal marketingový manažér Igor Schlesinger.

Autor: astn
Rozpis zápasov
3:1 Štadión Sihoť
Fortuna liga, 4. kolo, 5.8.2022
AS Trenčín - MFK Zemplín Michalovce
18:00 Ružomberok
Fortuna liga, 5. kolo, 13.8.2022
MFK Ružomberok - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 10.8.2022

Akadémia | Šiesti odchovanci potvrdili talent, musia však ďalej tvrdo pracovať

Tím vedený Mariánom Zimenom bodoval po prvý raz v tomto...

ASTV 9.8.2022

Witan | Trenčín je známy svojou dobrou prácou s mladými hráčmi

Indonézsky reprezentant Witan Sulaeman má za sebou podpis dvojročnej zmluvy a...

A-tím 8.8.2022

A-tím | Witan novou tvárou v kabíne AS Trenčín

Novou tvárou v kabíne AS Trenčín je nádejný indonézsky reprezentant Witan Sulaeman....

ASTV 7.8.2022

Fortuna liga | Prvé víťazstvo priniesla aj viera vo vlastné sily

V treťom zo štyroch ligových zápasov sme boli jednoznačne lepším tímom....

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  jaaa aarsleff  msport