ASTV 8.12.2021

Klub | Tento zápas vyhráme iba spoločne

Štadióny ostali prázdne a tréningy detí sa zastavili. Život im uteká pomedzi prsty. To, čo sme si v našom detstve nevedeli predstaviť ani v najhorších snoch, je ich realitou. Počúvame nečakané. Chcel by som ísť do školy. Kedy bude opäť tréning? Môžem vidieť kamarátov?

Plné nemocnice. Zastavený výkon tradičnej zdravotnej starostlivosti. Unavení zdravotníci na pokraji svojich síl a možností. Množstvo zbytočných úmrtí okolo nás všetkých pribúda.

Nie je nám ľahostajná situácia, ktorá sa dotýka každého z nás. Preto je našou povinnosťou využiť potenciál v našich rukách. Spoločenský a vedecký konsenzus je nespochybniteľný. Očkovanie je cesta pre nás všetkých. Hoci vieme o strachu a pochybností mnohých, iná cesta von z pandémie nevedie.

Osem športov našej asociácie preto vyjadruje podporu našim zdravotníkom a vyzýva, aby sa všetci, ktorým v tom nebránia zdravotné prekážky dali zaočkovať. Pomôžte sebe, nám a viacerým budúcim vzorom a hviezdam.

Na našu stranu sa postavili Fakultná nemocnica Trenčín, Mesto Trenčín, Trenčiansky samosprávny kraj, Všeobecná zdravotná poisťovňa, Tipsport, Noba Smoker a Mattoni 1873.

„Nad pandémiou zvíťazí jedine zdravý rozum. Preto podporujeme akúkoľvek zmysluplnú iniciatívu s cieľom zvýšiť záujem o vakcináciu, akou je aj tento projekt. Očkovanie je ten najúčinnejší spôsob ako ochrániť seba, svojich blízkych, predísť kolapsu v nemocniciach a odbremeniť vysilených zdravotníkov, ktorí si zaslúžia náš obdiv, vďaku a úctu, nie útoky. Na jednej strane od nich očakávame, že sa o nás postarajú v prípade akéhokoľvek zdravotného problému. Na strane druhej im však nedôverujeme, spochybňujeme ich odporúčania, odmietame očkovanie. Nič si neprajem viac, ako to, aby sme spojili sily, prestali sa unášať egom a hoaxami a začali sa riadiť zdravým rozumom a overenými vedeckými faktami,“ hovorí manažérka komunikácie VšZP Eva Peterová.

„Spoločnosť Tipsport podporuje tento projekt nakoľko skupina obyvateľstva nad 50 rokov patrí k najohrozenejším z hľadiska rizika ťažkého priebehu ochorenia Covid-19. Oceňujeme, že aktivita klubu je založená na pozitívnej motivácii ľudí v regióne,“ povedal riaditeľ spoločnosti Tipsport SK Martin Tabák.

  • všetci majitelia permanentných vstupeniek, ktorí budú zaočkovaní aspoň jednou dávkou do konca decembra, dostanú od nás a partnerov projektu klubový dres a 10 vstupov na krytú plaváreň, dres a vstupy na plaváreň si budete môcť prevziať počas januára vo fanshope AS Trenčín, informovať vás budeme prostredníctvom nášho vernostného programu My sme Trenčania
  • odmeníme aj všetkých nad 50 rokov, ktorí sa v decembri zaočkujú prvou dávkou vo vakcinačných centrách v Trenčíne a to permanentkou na jarnú časť Fortuna ligy, stačí sa zaregistrovať na mysmetrencania.sk a pri registrácii zakliknite pole „som zaočkovaný a chcem využiť akciu na permanentku“, klub vás bude v novom roku kontaktovať
  • všetci zamestnanci covidového oddelenia v trenčianskej nemocnici dostanú permanentku na zápasy AS Trenčín, dres, vstup na plaváreň a pitný režim od Mattoni 1873, našu vďaku si zaslúžia asi najviac

Autor: astn
Rozpis zápasov
1:0 Štadión Sihoť
Prípravný, Tipsport liga, 14.1.2022
AS Trenčín - SK Sigma Olomouc
18:00 Štadión Sihoť
Prípravný, Tipsport liga, 18.1.2022
AS Trenčín - MFK Vyškov
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Fotogalérie 15.1.2022

Fotogaléria | Zápas Tipsport ligy proti Olomoucu

Fotogaléria zo zápasu zimnej Tipsport ligy proti SK Sigma Olomouc (1:0).

ASTV 14.1.2022

ASTV | Tréner Ančic, Jendrišek a Mičuda po zápase Tipsport ligy proti Sigme Olomouc

ASTV vám prináša rozhovory s trénerom Jurajom Ančicom,...

ASTV 14.1.2022

ASTV | Zostrih zo zápasu Tipsport ligy proti Olomoucu

ASTV vám prináša zostrih zo stretnutia zimnej Tipsport ligy 2022 proti SK Sigma...

A-tím 14.1.2022

Príprava | Na úvod prípravy sme zdolali Sigmu Olomouc

Zverenci trénera Juraja Ančica vstúpili do zimnej prípravy víťazstvom. V úvodnom...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  jaaa higa