Aktuality - archiv 14.5.2010

Po bezkrvnom výkone prehra v Ružomberku

MFK Ružomberok „B“ – AS Trenčín 2:1 (2:1).

Trenčanom zápas v Ružomberku nevyšiel. V polovici prvého polčasu inkasovali dva góly v rozmedzí piatich minút a hoci vzápätí znížili na rozdiel jediného gólu, viac toho na Liptove neukázali.

Úvod zápasu nevyzeral zo strany AS vôbec zle. Snaživý Štefánik vyslal už v 2. min výborný pas do vnútra pokutového územia, kde číhal Adi, vysoký hrot ale Smiešku neprekonal. V 5. min nabíjal opäť Štefánik, Hlohovského technická strela spoza pokutového územia však bránu minula. V 13. min pohrozili domáci. Nagy s Oravcom však Rožníka v neprehľadnej situácii zatiaľ neprekonali. Skóre sa menilo v 26. min. Talentovaný Oravec prihral loptu Dinisovi a ten bez výraznejších problémov otvoril skóre. V 31. min zakončil Oravec samostatné sólo z polovice ihriska a domáci vyhrávali 2:0. V 33. min rozohral Horváth rohový kop, center našiel hlavu dobre postaveného Adiho a skóre sa opäť menilo – 2:1. V 37. min Si Kubík narazil loptu so Štefánikom, následná strela však cieľ minula. Rozruch pred Smieškom priniesla aj 40. min. Po Horváthovom rohu sa lopta odrazila k Vallovi, číhajúcemu za pokutovým územím. Jeho štipľavá strela opečiatkovala iba brvno brány MFK.

Po zmene strán sa očakávaný trenčiansky tlak nekonal, a gól nedali ani domáci.

MFK Ružomberok „B“ – AS Trenčín 2:1 (2:1)

Góly: 26. Dinis, 30. Oravec – 33. Adi

Žlté karty: 20. J. Štefánik – 54. Horváth, 67. Gergel, 88. Valla

Domáci: Smieška – J. Štefánik, Gejdoš, Majerník, Lomidze – Jurč – Švrček (75. Greššák), Nagy (86. Kajan), Dinis, Janso – Oravec

Hostia: Rožník – Godál (74. Straka), Ševela, Kleščík, Valla – Báez, Horváth (61. Gergel) – Hlohovský (78. Malec), S. Štefánik, Kubík – Adi

Bondarenko | V zápase nám chýbala energia, ktorá by nám pomohla vyhrať

Náš tím sa v 2. kole nadstavbovej časti skupiny o udržanie predstavil...

ASTV 16.3.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu Niké ligy proti MFK Skalica

ASTV vám prináša zostrih z nadstavbovej časti Niké ligy proti MFK Skalica (1:3).

ASTV | Tlačová konferencia po zápase Niké ligy proti MFK Skalica

ASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase nadstavbovej časti Niké ligy...

A-tím 16.3.2024

Niké liga | Domáca prehra proti Skalici

Zverenci trénera Iliju Stolicu prehrali v zápase nadstavby Niké ligy proti MFK Skalica 1:3, keď o...

Mercedes Benz  www.tcld.net  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  https://www.tcld.net/  aarsleff  msport  laugaricio  proreco  magnus  TSS Group  bahis