Aktuality - archiv 17.6.2010

Trenčania relaxovali na Ibize

Pätica futbalistov AS na spoločnej dovolenke.

Letná príprava naberá na obrátkach. Futbalisti AS poctivo zarezávajú. Pomyslenie na uplynulé dovolenkové obdobie je už iba rozplynutou príjemnou spomienkou. V nasledujúcom príspevku si ju trošku osviežime. Filip Hlohovský, Tomáš Peciar, Aldo Báez, Peter Mazán a Fanendo Adi strávili spoločnú dovolenku na Ibize.

Ne jednom z „borovicových ostrovov“ si to Trenčania doslova užívali. „Vytvorili sme tam zaujímavú internacionálnu skupinu. Vystihli sme super počasie. Často sme sa kúpali a hrali nohejbal,“ rozhovoril sa Aldo Báez. „Sme dobrá partia. Užili sme si to. Zabavili sme sa, oddýchli si. Bolo super. Na nervy sme si určite neliezli,“ nepripustil vplyvy ponorkovej nemoci Filip Hlohovský.

Futbalisti AS trávili voľné dni v chlapskom kolektíve. Na Baleáry cestovali, ako sa hovorí v jednom kultovom filme, "bez bab". „Nie, frajerka nežiarlila. Dokonca mi pomáhala zbaliť batožinu a posielala ma tam. Aj ona chcela, aby som si oddýchol,“ usmieva sa Tomáš Peciar, ktorý oslávil bezprostredne po návrate z dovolenky dvadsiate druhé narodeniny.

Hoci hráči AS bývali v blízkosti Stredozemného mora, slanej vody si príliš neužili. „Častejšie sme využívali hotelový bazén. Netvrdím, že more bolo studené, ale v bazéne nám bolo lepšie,“ pokračoval v spomienkach na nedávne slnečné dni Hlohovský, ktorý neobišiel ani jazykovú rozmanitosť účastníkov zájazdu. „Angličtine sme veľa nedali, to skôr Aldo s Fanendom využívajú znalosti slovenčiny. Rozumejú prakticky všetkému. Keď bol nejaký komunikačný problém, vždy sme ho nejako vyriešili,“ nenachádza prekážky v porozumení si ofenzívny futbalista, priznávajúc, že dovolenka je síce super vec, ale futbal je futbal. „Už mi to chýbalo. Pri pohľade na zápasy majstrovstiev sveta som sa už nevedel dočkať,“ ukončil sladké prímorské návraty a vošiel do kabíny pripraviť sa na tréning.

Na Ibize bola pätica Trenčanov. Nechýbalo veľa a ich počet by bol ešte o jednu osobu vyšší. „Chcel som ísť aj ja, ale chýbal nám jeden do partie, takže som ostal doma,“ uviedol František Kubík. Ľúto mu to však nebolo. Naopak, čas strávený doma využil veľmi zmysluplne. „Prvý týždeň som síce oddychoval, potom som sa však začal pripravovať. Mal som tam nejaké tréningy a aj posilňovňu. Na zraz som chcel prísť pripravený. Vyplatilo sa mi to aj v minulosti,“ skonštatoval na záver Kubík.

Autor: astn, foto: internet
Rozpis zápasov
15:30 Zlaté Moravce
Fortuna liga, 21. kolo, 1.3.2020
AS Trenčín - ŠKF Sereď
2:0 Bratislava
Fortuna liga, 20. kolo, 22.2.2020
ŠK Slovan Bratislava - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 24.2.2020

ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti Slovanu Bratislava

ASTV vám prináša zostrih zo stretnutia 20. kola Fortuna ligy proti ŠK Slovan...

Fotogalérie 22.2.2020

Fotogaléria | Zápas Fortuna ligy proti Slovanu Bratislava

Fotogaléria zo stretnutia Fortuna ligy proti ŠK Slovan Bratislava (0:2).

ASTV 22.2.2020

ASTV | Tlačová konferencia po zápase proti Slovanu Bratislava

ASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy proti ŠK Slovan...

A-tím 22.2.2020

FL | Po nepremenených šanciach prehra na Tehelnom poli

Zverenci trénera Norberta Hrnčára prehrali v zápase 20. kola Fortuna ligy na ihrisku...

orion tip adidas
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  McDonalds  Edart  aaa auto
 Mercedes Benz  Krusovice  Smoker  SWAN  Machunka  slovlak