A-tím 20.6.2024

A-tím | Media day pred štartom letnej prípravy

Prípravu na nadchádzajúcu sezónu 2024/2025 odštartoval dnešným dňom aj náš tím. Prvý deň prípravy predstúpili pred kamery generálny manažér Róbert Rybníček, tréner Ilija Stolica, kapitán Damián Bariš a staronová tvár tímu Jakub Holúbek. Viac na klubovej ASTV.

"Od dnešného dňa sa začíname pripravovať v domácich podmienkach, následne nás čaká krátke sústredenie v Česku a Rakúsku. Začínajú sa logistické preteky pre náš tím. Situácia je taká aká je a my sa jej musíme prispôsobiť, preto budeme na trénovanie využívať našu akadémiu a trávniky v okolí Trenčína. Podarilo sa nám predĺžiť spolupráce s domácimi lídrami v kabíne a to Lukášom Skovajsom a Damiánom Barišom. Okrem toho ich doplnila trenčianska legenda Jakub Holúbek. Toto trio bude tvoriť silný základ kabíny. Taktiež sa k A-tímu pripojí aj šesť hráčov z majstrovskej devätnástky," povedal generálny manažér AS Trenčín Róbert Rybníček. 


"Momentálne ma najviac teší, že môžem viac-menej pokračovať s rovnakým mužstvom. Pozitívne hodnotím aj príchod Jakuba Holúbeka. Už pri príchode do klubu som komunikoval s Trenčínom, že chcem v tíme hráčov, ktorí budú reprezentovať hodnoty klubu v kabíne. S Barišom a Skovajsom tak máme v tíme základ, ktorý vyjadruje čo je to Trenčín. Sú lídrami a príkladom nie len pre domácich, ale i zahraničných hráčov," povedal pred prvým tréningom tréner A-tímu Ilija Stolica. 


"Nie sme spokojní s umiestnením v predchádzajúcej sezóne, keď nám postup do prvej šestky ušiel. Máme päť týždňov na prípravu. Nové mužstvo sa možno inak vyskladá. Máme však veľa vecí naučených z minulej sezóny, takže to budeme môcť budúcu sezónu posunúť. Minulú sezónu nás trápila efektivita, verím, že sa to zlepší," zhodnotil kapitán A-tímu Damián Bariš. 


" Vrátiť sa späť bol dobrý pocit a motivácia, aby sme Trenčín trošku opäť pozdvihli. Verím, že sa pretavia veci z predchádzajúcej sezóny a zlepšíme. V tej predchádzajúcej Trenčín tlačila topánka v premieňaní šancí. Musíme sa zlepšiť v poslednej časti ihriska a začať dávať góly," povedal navrátilec Jakub Holúbek. 


Autor: astn
Rozpis zápasov
4:0 Praha
Prípravný, 14.7.2024
Bohemians 1905 Praha - AS Trenčín
19:30 Linz
Prípravný, 18.7.2024
Galatasaray SK - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 16.7.2024

A-tím | V generálke proti tureckému velikánovi

Náš tím čaká už vo štvrtok vyvrcholenie letnej prípravy. V rámci letného sústredenia v Linz...

Fotogalérie 15.7.2024

Fotogaléria | Stretnutie prípravy proti Bohemians Praha 1905

Fotogaléria z prípravného zápasu proti Bohemians Praha 1905.

ASTV 15.7.2024

ASTV | Zostrih z prípravného zápasu proti Bohemias Praha 1905

ASTV vám prináša zostrih z prípravného stretnutia proti Bohemians Praha 1905...

A-tím 14.7.2024

Kmeť | Prehrali sme po vlastných chybách

V zápase s českým prvoligistom Bohemians 1905 Praha sme zaznamenali vysokú prehru 0:4. Náš tím...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa