A-tím 13.6.2024

A-tím | Sláviček ostáva i naďalej pod Čákovým hradom

Odchovanec našej This is my sen Academy a brankár nášho A-tímu Matúš Sláviček ostáva aj naďalej pod Čákovým hradom. S klubom sa dohodol na ročnej zmluve. "Som veľmi šťastný, že sme sa s klubom dohodli na pokračovaní," povedal po podpise stále len dvadsaťročný brankár.

Matúš Sláviček sa pred dvoma rokmi tešil zo zisku majstrovského titulu s našou "devätnástkou". Okúsil aj chuť mládežníckej ligy majstrov, kedy hájil našu bránu proti Žalgirisu Vilnius i aténskemu Panathinaikos FC: "Moje pôsobenie v tíme bolo aj náročné, ale dalo mi veľa do života. Mládežnícka UEFA Youth League bola pre nás všetkých neskutočným zážitkom," zaspomínal si Sláviček.

Jeho úspešná sezóna v drese nášho staršieho dorastu vyústila do podpisu prvého profesionálneho kontraktu s naším klubom. Počas uplynulých dvoch ligových ročníkov kryl chrbát či už Michalovi Kukučkovi alebo Vozinhovi. Jeho zmluva koncom sezóny 2023/2024 vypršala.

Klub však s talentovaným brankárom trval na pokračovaní svojej cesty, ktorá odštartovala v klubovej This is my sen academy. "Teším sa na novú sezónu a som rád, že zostávam v Trenčíne. V kabíne sa cítim výborne. Mám tu aj chlapcov, s ktorými som vyrastal. Posledné dva roky boli ťažšie, nakoľko som mal aj problémy so zraneniami. Verím, že postupne dostanem príležitosť aj v najvyššej súťaži. Chcem pomôcť mužstvu k úspechom," dodal na záver Sláviček.


Autor: astn
Rozpis zápasov
4:0 Praha
Prípravný, 14.7.2024
Bohemians 1905 Praha - AS Trenčín
19:30 Linz
Prípravný, 18.7.2024
Galatasaray SK - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 16.7.2024

A-tím | V generálke proti tureckému velikánovi

Náš tím čaká už vo štvrtok vyvrcholenie letnej prípravy. V rámci letného sústredenia v Linz...

Fotogalérie 15.7.2024

Fotogaléria | Stretnutie prípravy proti Bohemians Praha 1905

Fotogaléria z prípravného zápasu proti Bohemians Praha 1905.

ASTV 15.7.2024

ASTV | Zostrih z prípravného zápasu proti Bohemias Praha 1905

ASTV vám prináša zostrih z prípravného stretnutia proti Bohemians Praha 1905...

A-tím 14.7.2024

Kmeť | Prehrali sme po vlastných chybách

V zápase s českým prvoligistom Bohemians 1905 Praha sme zaznamenali vysokú prehru 0:4. Náš tím...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa